Celkové 21. místo si vybojovali v konkurenci rekordních 126 posádek soutěže MČR. „Naše úspěšná sezóna evidentně pokračuje. Velmi příjemné bylo, že jsme neměli jediný technický problém. Opět musíme vyzdvihnout šikovné mechaniky, kteří vytvářejí svojí pohotovou prací, dobrou náladou a pozitivním přístupem úžasnou atmosféru,“ těšilo koordinátorku a mluvčí týmu v jedné osobě Zuzanu Mikovou.

Tento závod zahrnoval devět rychlostních zkoušek. „Charakterizovala bych tyto tři úseky, které se třikrát opakují, takto: první byla velmi krátká a vyžadovala absolutně bezchybnou jízdu. Druhá nabídla delší trať. Třetí trať byla kratší a posádka musela být velmi pohotová,“ popisuje Miková a jedním dechem dodává: „Opět si pro nás pořadatelé připravili slavnostní zakončení. Musím za sebe říci, že jsem vždy na Aleše Kaválka a Jardu Mika po takovém závodě velmi pyšná. Závody si užívají a jsou si vzájemnou podporou. Důkazem jsou nahrávky přímo z kabiny vozu, které si pořizujeme přímo v průběhu závodu,“ uzavírá stručné hodnocení z úspěšné Rally Vysočina Miková.

Poslední důležitou informací je, že příznivci novoměstského Motorteamu.CZ mohou své závodníky vidět na dalších závodech 4. srpna v Pačejově (Horažďovice). (dop)