Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Osmé kolo Tip ligy pro lídra soutěže

Hradec Králové – Vítězem osmého kola zimní hokejové Tip ligy Královéhradeckého kraje se stal JIŘÍ PELÁK ze Dvora Králové (startovní číslo HK0336), jenž získal jako jediný čtrnáct bodů a upevnil si tak vedoucí postavení v průběžném pořadí.  Úspěšný soutěžící získává pivní balíček od pivovaru Tambor. Prosíme vítěze, aby se ozval Deníku na telefonní číslo 724 717 854, kde se dohodne na převzetí ceny. V oblíbené tipovací soutěži čtenářů Deníku registrujeme již 434 hráče.

19.2.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Jan Škrle

Průběžné pořadí Tip ligy po 8. kole

NHL (1. – 10. místo)
HK0336    Jiří Pelák, Dvůr Králové    14    67
HK0254    Petr Reguli, Vrchlabí    8    52
HK0222    Daniela Ludvíková, Rychnov    2    49
HK0248    Jana Vaněčková, Houdkovice    2    49
HK0070    Mirek Ducháč, Ml. Boleslav    2    43
HK0096    Helena Skrbková, Brdo    2    43
HK0147    Michal Tvrdek, HK    2    43
HK0145    Nikola Tvrdková, HK    -1    43
HK0121    Vojta Doležal, Chlumec    8    40
HK0076    Martin Dejl, Louny    5    40

KHL (11. – 54. místo)
HK0081    Alois Dejl, Jičín    5    40
HK0080    Lenka Dejlová, Louny    5    40
HK0082    Helena Dejlová, Jičín    5    40
HK0228    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    2    40
HK0285    Pavel Holý, Trutnov    2    40
HK0314    Zdeněk Matura st., Libštát    2    40
HK0316    Lukáš Matura, Libštát    -1    40
HK0102    Vlastimil Svoboda, Milíčeves    -1    40
HK0379    Zdeněk Kostka, HK    8    38
HK0279    Hana Pitrmucová, Dolní Branná    5    38
HK0357    Pavel Purma, Sloupno    5    38
HK0376    Filip Firbacher, Chlumec    2    38
HK0253    Milan Koldovský, Kunčice n. L.    -1    38
HK0365    Pavel Marek, Rychnov    -1    38
HK0135    Monika Cílková, HK    8    37
HK0332    Milada Šrůtová, Dvůr Králové    8    37
HK0109    Jan Hanuš, HK    5    37
HK0143    Ladislav Havránek, HK    2    37
HK0098    František Lachman, Jičín    2    37
HK0361    Pavel Vítek, Náchod    2    35
HK0363    Roman Izák, Opočno    -1    35
HK0097    Helena Fendrychová, Brdo    5    34
HK0078    Tereza Halčáková, Osenice    5    34
HK0282    Erich Kamitz II, Chvaleč    5    34
HK0186    Štefan Kotek, Prasek    5    34
HK0075    Zdeněk Munzar, Podoliby    5    34
HK0219    Martin Sosna, Dobruška    5    34
HK0277    Robert Sůra, Dolní Branná    5    34
HK0265    Zdena Sůrová, Dolní Branná    5    34
HK0192    Alois Dejl, Jičín    2    34
HK0073    Iveta Dejlová, Jičín    2    34
HK0093    Otakar Fendrych, Brdo    2    34
HK0310    Leoš Herout, Trutnov    2    34
HK0031    Petr Hofman, N. Město n. M.    2    34
HK0288    Marie Holá, Trutnov    2    34
HK0321    Soňa Kábrtová, Trutnov    2    34
HK0170    Vojtěch Kříž, Převýšov    2    34
HK0255    Marek Menc, Dolní Branná    2    34
HK0187    Zdeněk Munzar, Podoliby    2    34
HK0095    Romana Skrbková, Brdo    2    34
HK0276    Petr Sůra, Dolní Branná    2    34
HK0100    Pavel Svoboda, Miíčeves    2    34
HK0021    Vítězslav Šolc st., Machov    2    34
HK0313    Ludmila Maturová, Libštát    -1    34

EXTRALIGA (55. – 145. místo)
HK0194    Zuzana Pípová, N. Bydžov    8    32
HK0378    Iva Hlaváčová, Chlumec    5    32
HK0264    Vlasta Suková, Dolní Branná    5    32
HK0370    Bohumil Rulf, HK    2    32
HK0221    Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h.    0    32
HK0329    Jaroslav Mrkvička, Chotěvice    8    31
HK0133    Petr Cílek, HK    5    31
HK0183    Michal Chlad, Kosičky    5    31
HK0190    Maruška Plodrová, Zdechovice    5    31
HK0067    Radek Svatoš, Zlíčko    5    31
HK0286    Tomáš Kruliš, Trutnov    2    31
HK0112    Bohuš Nosek, Kvasiny    2    31
HK0201    Jiří Pípa, N. Bydžov    2    31
HK0293    Marek Birke, Trutnov    -1    31
HK0159    Ivan Dušek, HK    -1    31
HK0013    Gisela Hlavatá, Náchod    -1    31
HK0105    Roman Hýsek, HK    -1    31
HK0315    Zdeněk Matura ml., Libštát    -1    31
HK0003    Monika Procházková, Náchod    -1    31
HK0356    Renata Munzarová, Praha    5    29
HK0123    Aleš Doležal, Chlumec    5    28
HK0174    Eduard Důbrava, Petrovice u NB    5    28
HK0074    Jan Halčák, Jičín    5    28
HK0266    Miloslav Nykl, Dolní Branná    5    28
HK0113    Pavel Sazka, N. Bydžov    5    28
HK0220    Miloš Šenkýř, Dobruška    5    28
HK0136    Jan Štembera, HK    5    28
HK0035    Štěpán Zámečník, N. Město n. M.    5    28
HK0325    Jaroslav Hůlek, Trutnov    2    28
HK0001    Tomáš Klicpera, Otovice    2    28
HK0169    Zdeněk Kříž, Převýšov    2    28
HK0270    Jiří Kubáněk, Dolní Branná    2    28
HK0292    Josef Pich, Trutnov    2    28
HK0245    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    2    28
HK0295    Vítězslav Schfránek, Radvanice    2    28
HK0062    Drahomíra Soukupová, Česká Skalice    2    28
HK0172    Milan Štěrba, Chlumec    2    28
HK0129    Miloslav Bednařík, HK    -1    28
HK0015    Vladimír Čejp, Náchod    -1    28
HK0303    Lenka Hurtová, Trutnov    -1    28
HK0339    Radka Kubečková, Hronov    -1    28
HK0331    Jindřich Pitro, Dvůr Králové    -1    28
HK0149    Jana Štanderová, Librantice    -1    28
HK0300    Jiří Zábojník, Trutnov    -1    28
HK0037    Ladislav Zástava, Hronov    -1    28
HK0024    Jan Šolc, Machov    -4    28
HK0384    Pavel Ozdin, Osenice    5    27
HK0374    Kateřina Přibylová, HK    5    26
HK0244    Jaroslav Sehnoutka st., HK    5    26
HK0377    Ladislav Firbacher, Chlumec    2    26
HK0354    Jaroslav Macek, Č. Kostelec    2    26
HK0359    Josef Nevrlý, N. Bydžov    2    26
HK0211    Bohuslav Šolín, Val    2    26
HK0108    Václav Tarantík, Smiřice    2    26
HK0155    Jindřich Vondráček, Třebechovice    0    26
HK0247    Václav Vaněček st., Houdkovice    8    25
HK0077    Kateřina Halčáková, Jičín    5    25
HK0199    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    5    25
HK0084    Jaromír Jelínek, Jičín    5    25
HK0284    Ladislav Köszegi, Trutnov    5    25
HK0057    Markéta Valchařová, Police n. Met.    5    25
HK0324    Gert Böhnisch, Mladé Buky    2    25
HK0326    Karel Havelka, Trutnov    2    25
HK0309    Václav Herout, Trutnov    2    25
HK0213    Milan Koty, České Meziříčí    2    25
HK0054    Jiří Krista, Hronov    2    25
HK0231    Vladislav Kuchař, Rychnov    2    25
HK0283    Zdeněk Kužel ml., Trutnov    2    25
HK0312    Ondřej Matura, Libštát    2    25
HK0200    Jaroslav Novotný, Podoliby    2    25
HK0010    Roman Rainet, V. Poříčí    2    25
HK0296    Jan Suchý, Radvanice    2    25
HK0140    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    2    25
HK0110    Jaroslav Hanuš st., HK    -1    25
HK0146    David Havránek, HK    -1    25
HK0033    Josef Hofman, Černčice    -1    25
HK0032    Zdena Hofmanová, Černčice    -1    25
HK0291    Eva Pichová, Trutnov    -1    25
HK0271    Jiří Sacher, Podhůří    -1    25
HK0058    Augustin Šála, Police n. Met.    -1    25
HK0138    Miroslav Špaček, Vlčkovice    -1    25
HK0301    Dana Zábojníková, Trutnov    -1    25
HK0251    Jan Zirm, Vrchlabí    -1    25
HK0214    Juraj Jirásek, Sněžné    -4    25
HK0029    Jiří Knetig, Provodov-Šonov    -4    25
HK0401    Iva Holá, N. Bydžov    8    24
HK0397    Jana Purmová, Sloupno    8    24
HK0398    Jana Vaníčková, Sloupno    2    24
HK0235    Milda Bartoš, Kostelec n. O.    0    24
HK0330    Jaromír Kött, Dvůr Králové    0    24
HK0404    Libor Hladík, Nový Hrádek    -1    24

I. LIGA (146. – 232. místo)
HK0298    Lenka Hubková, Pardubice    5    23
HK0258    Jana Jirková, Dolní Branná    5    23
HK0360    Vlastimil Kout, N. Bydžov    5    23
HK0044    Oldřich Lelek, Hronov    2    23
HK0043    Vlasta Lelková, Hronov    2    23
HK0239    Pavlína Sejtková, HK    2    23
HK0156    Aleš Hojer, HK    0    23
HK0349    Milan Jakubec, Náchod    -1    23
HK0065    David Runštuk, V. Jesenice    8    22
HK0046    Josef Čepelka, Velké Poříčí    5    22
HK0334    Vlastimil Hlušička st., Pilníkov    5    22
HK0280    Erich Kamitz, Trutnov    5    22
HK0030    Radka Novotná, Černčice    5    22
HK0079    Tereza Ozdinová, Osenice    5    22
HK0275    Jan Sůra, Dolní Branná    5    22
HK0137    Jitka Štemberová, HK    5    22
HK0226    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    2    22
HK0088    Ondřej Jón, Chomutice    2    22
HK0008    Ota Klicpera, Otovice    2    22
HK0223    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.    2    22
HK0160    Petr Koza, HK    2    22
HK0161    Jana Kozová, HK    2    22
HK0287    Romana Krulišová, Trutnov    2    22
HK0269    Libor Kubáněk, Dolní Branná    2    22
HK0338    Michal Kubeček, Hronov    2    22
HK0009    Zdeněk Rainet, V. Poříčí    2    22
HK0064    Jan Runštuk, V. Jesenice    2    22
HK0085    Vlastimil Sudek, Libuň    2    22
HK0317    Jaroslav Vrbecký, Trutnov    2    22
HK0318    Tomáš Vrbecký, Trutnov    2    22
HK0337    Bohumil Beneš, Hronov    -1    22
HK0229    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    -1    22
HK0307    Otakar Jón, Trutnov    -1    22
HK0267    Věra Kubáňková, Dolní Branná    -1    22
HK0025    Petra Nováková, Machov    -1    22
HK0039    Vladimír Seidel, Velké Poříčí    -1    22
HK0171    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    -1    22
HK0262    Radek Tauchmann, Dolní Branná    -1    22
HK0249    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    -1    22
HK0394    Eleonor Geletičová, Sloupno    5    21
HK0395    Amálka Geletičová, Sloupno    5    21
HK0396    Petra Geletičová, Sloupno    5    21
HK0432    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    5    21
HK0391    Zdeněk Purma, Smidary    5    21
HK0400    Maruška Čapková, Podoliby    2    21
HK0386    Marie Hanušová, HK    2    21
HK0399    Jaroslav Vaníček, Sloupno    2    21
HK0358    Jiří Holý, N. Bydžov    2    20
HK0106    Václav Tarantík ml., Smiřice    2    20
HK0366    Zuzana Semeniuková, Dvůr Králové    -1    20
HK0346    Josef Jakubec, Náchod    -4    20
HK0061    Josef Matha, Červ. Kostelec    -4    20
HK0347    Aneta Nyčová, Náchod    -4    20
HK0176    Michal Přibyl, Borohrádek    8    19
HK0068    Jakub Svatoš, Zlíčko    8    19
HK0195    Antonie Kotková, Prasek    5    19
HK0165    Jan Kulhánek, HK    5    19
HK0210    Jaroslav Beránek, Rychnov    2    19
HK0389    Luděk Bradna, N. Bydžov    2    19
HK0216    Petr Buryan, Opočno    2    19
HK0196    Milan Čapek, Podoliby    2    19
HK0274    Miroslav Dreveniak, Dolní Branná    2    19
HK0236    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    2    19
HK0144    Zdena Havránková, HK    2    19
HK0198    Josef Hybner, Poděbrady    2    19
HK0072    Miroslav Kracík, Jičín    2    19
HK0202    Olina Pozlerová, Podoliby    2    19
HK0246    Marcela Sehnoutková, HK    2    19
HK0094    Lukáš Skrbek, Brdo    2    19
HK0278    Milan Sůra, Dolní Branná    2    19
HK0069    Jana Svatošová, Zlíčko    2    19
HK0250    Václav Vaněček ml., Houdkovice    2    19
HK0091    František Vycpálek, Milíčeves    2    19
HK0168    Milan Dušek, Týniště    0    19
HK0323    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky    -1    19
HK0005    Šárka Dušková, Broumov    -1    19
HK0041    Zdeněk Frýba, Hronov    -1    19
HK0177    Vlastimil Gabriel, Vinary    -1    19
HK0185    Luboš Chlad, Kosičky    -1    19
HK0232    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    -1    19
HK0328    Zdeněk Jiránek, Volanov    -1    19
HK0087    Pavlína Jónová, Chomutice    -1    19
HK0281    Jaroslava Kamitzová, Chvaleč    -1    19
HK0304    Klaus Püschel, Trutnov    -1    19
HK0311    Petr Slezák, Dvůr Králové    -1    19
HK0022    Vítězslav Šolc, Machov    -1    19
HK0173    Stanislav Vízek, N. Bydžov    -1    19

II. LIGA (233. – 333. místo)
HK0390    Oldřich Čapek, N. Bydžov    2    18
HK0393    Zdeněk Purma, Křičov    2    18
HK0234    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    0    18
HK0299    Jaroslav Čížek, Dubenec    8    17
HK0205    Jiří Kotfald, Týniště    5    17
HK0260    Vlastimil Pirman, Dolní Branná    5    17
HK0224    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    5    17
HK0020    Petr Drašnar, Náchod    2    17
HK0227    Aleš Kupka, Čánka    2    17
HK0059    Marek Matha, Červ. Kostelec    2    17
HK0355    Oldřich Matys, N. Bydžov    2    17
HK0193    Květoslava Pípová, N. Bydžov    2    17
HK0256    Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná    2    17
HK0225    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    2    17
HK0424    Radek Zima ml., Prasek    2    17
HK0188    Naďa Zimová, Prasek    2    17
HK0380    Jan Kolář, Broumov    -4    17
HK0340    Hana Benešová, Hronov    8    16
HK0127    Hana Bílková st., Libčany    5    16
HK0294    Jaroslav Birke, Trutnov    5    16
HK0104    Dagmar Poláková, Jičín    5    16
HK0124    Marie Buřičová, Chlumec    2    16
HK0343    Richard Ducháč, Úpice    2    16
HK0218    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    2    16
HK0018    Miloš Kubík, Hronov    2    16
HK0026    Miroslav Pácalt, Kramolna    2    16
HK0027    Vlasta Pácaltová, Kramolna    2    16
HK0103    František Polák, Jičín    2    16
HK0273    Alfréd Sacher, Dolní Branná    2    16
HK0063    Jiří Soukup, Česká Skalice    2    16
HK0240    Roman Žák, HK    0    16
HK0125    Miroslav Buřič ml., Chlumec    -1    16
HK0116    Miroslav Buřič st., Chlumec    -1    16
HK0134    Martin Cílek, HK    -1    16
HK0042    Tomáš Hašpl, Velké Poříčí    -1    16
HK0036    Jaromír Líska, N. Město n. M.    -1    16
HK0066    Silvestr Polomský, Česká Skalice    -1    16
HK0302    Milena Püschelová, Trutnov    -1    16
HK0023    Petr Šolc, Machov    -1    16
HK0111    Jaroslav Hanuš, HK    -4    16
HK0402    Lucie Bradnová, N. Bydžov    2    15
HK0420    Josef Vaníček, Lužec    2    15
HK0431    Miroslav Vostruha, Sloupno    2    15
HK0388    Jana Machková, Borohrádek    -1    15
HK0387    Anna-Marie Hanušová, HK    -4    15
HK0086    Oldřich Čapek, Jičín    5    14
HK0368    Miloslava Kozáková, HK    5    14
HK0131    František Bartoška, HK    2    14
HK0375    Monika Hádková, HK    2    14
HK0423    Blanka Hladíková, Lužec    2    14
HK0252    Michal Koldovský, Kunčice n. L.    2    14
HK0197    Josef Pozler, Podoliby    2    14
HK0362    Pavel Vítek ml., Náchod    2    14
HK0157    Martin Izák, Jaroměř    0    14
HK0019    Petr Drašnar, Provodov-Šonov    -1    14
HK0383    Miloš Jirsák, Bukovina u Čisté    -1    14
HK0083    Václav Kameník, Jičín    -1    14
HK0367    Miloslav Kozák, HK    -1    14
HK0417    Iva Dohnálková, Rychnov    -4    14
HK0238    Alena Sejtková, HK    -4    14
HK0107    Blanka Tarantíková, Smiřice    -4    14
HK0071    Jiří Zima, Zlíčko    -4    14
HK0158    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    8    13
HK0184    Renata Chladová, Kosičky    8    13
HK0412    Jitka Čížková, Dubenec    5    13
HK0409    Jan Hanuš ml., HK    5    13
HK0306    Zdeněk Jón, Trutnov    2    13
HK0191    Zlata Joštová, Zdechovice    2    13
HK0164    Tomáš Kulhánek, HK    2    13
HK0047    Hana Nejedlá, Velké Poříčí    2    13
HK0189    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    2    13
HK0207    Jaroslav Suchánek, Choceň    2    13
HK0055    Jaroslav Čálek, Police n. Met.    0    13
HK0259    Jana Kotyková, Dolní Branná    0    13
HK0392    Alena Purmová, Křičov    0    13
HK0120    Richard Bílek, Urbanice    -1    13
HK0319    Zdeněk Hůlek, Trutnov    -1    13
HK0233    Nikola Jedlinská, Kostelec n. O.    -1    13
HK0002    Jana Klicperová, Otovice    -1    13
HK0268    Vladislav Kubáněk, Dolní Branná    -1    13
HK0099    Vojtěch Svoboda, Milíčeves    -1    13
HK0308    Michal Herout, Trutnov    -4    13
HK0016    Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové    -4    13
HK0429    Jiří Khol, Dolní Branná    2    12
HK0230    Pavel Konvalinka, Vamberk    8    11
HK0130    Věra Bartošková, HK    5    11
HK0415    Jaroslav Osowiecki, Žacléř    5    11
HK0421    Radek Zima, Prasek    2    11
HK0050    Josef Čermák, Velké Poříčí    0    11
HK0053    Ivoš Dius, Velké Poříčí    0    11
HK0049    Josef Fuchs, Velké Poříčí    0    11
HK0350    Renata Hrubá, V. Poříčí    0    11
HK0045    Lenka Kubečková, Velké Poříčí    0    11
HK0353    Michal Lokvenc ml., V. Poříčí    0    11
HK0052    Hana Zvoníčková, Velké Poříčí    0    11
HK0406    Pavel Horák, Dvůr Králové    -1    11
HK0369    Michal Kozák, HK    -1    11
HK0237    Zdeněk Sejtko, HK    -1    11
HK0414    Patrik Špaček, Lochenice    -1    11
HK0413    Tomáš Zkusil, Dvůr Králové    -1    11
HK0348    Jan Jakubec, Náchod    -4    11

KRAJSKÁ LIGA (334. – 406. místo)
HK0217    Vladimír Gutler, Dobruška    5    10
HK0115    Pavel Tomšík, N. Bydžov    5    10
HK0014    Sabina Hlavatá, Meziměstí    2    10
HK0209    Jaroslav Suchánek, Potštejn    2    10
HK0425    Jan Jedlička, Dvůr Králové    0    10
HK0242    Monika Žáková, HK    0    10
HK0241    Kamila Žáková, HK    0    10
HK0126    Jiří Bílek, Libčany    -1    10
HK0128    Hana Bílková ml., Libčany    -1    10
HK0038    Petr Kylar, Stárkov    -1    10
HK0297    Marta Suchá, Radvanice    -1    10
HK0092    Josef Kotnik, Chyjice    -4    10
HK0004    Jaroslav Kuchař, Náchod    -4    10
HK0122    Petra Doležalová, Chlumec    5    9
HK0163    Vladimír Racek, HK    5    9
HK0426    Bořek Krejčí, Solnice    2    9
HK0433    Dana Přibylová, N. Bydžov    2    9
HK0048    Karel Černohorský, Velké Poříčí    0    9
HK0006    Miroslav Hurdálek, Náchod    5    8
HK0178    Marcel Gabriel, Vinary    2    8
HK0051    Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí    2    8
HK0257    Milena Pitrmanová, Dolní Branná    2    8
HK0419    Hana Purmová, Sloupno    2    8
HK0090    Pavel Bodlák, Kopidlno    0    8
HK0351    Michal Lokvenc, V. Poříčí    0    8
HK0352    Marek Lokvenc ml., V. Poříčí    0    8
HK0153    Radek Sejtko, HK    0    8
HK0373    Lenka Přibylová, HK    -1    8
HK0381    Jindřivh Rylich, Vrchlabí    -1    8
HK0263    Martina Tauchmannová, Dolní Branná    -1    8
HK0422    Pavlína Purmová, Sloupno    -4    8
HK0335    Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov    5    7
HK0333    Petra Hlušičková, Dvůr Králové    5    7
HK0089    Miloš Jón, Chomutice    5    7
HK0327    Zdena Pivková, Trutnov    5    7
HK0101    Miluše Svobodová, Milíčeves    5    7
HK0180    Josef Taichman, Prasek    5    7
HK0320    Naďa Hůková, Trutnov    2    7
HK0434    Václav Polák, N. Bydžov    2    7
HK0028    Aneta Rýdlová, Náchod    2    7
HK0034    Lenka Rýdlová, Náchod    2    7
HK0243    Kamil Žák, HK    0    7
HK0118    Milada Bílková, Praskačka    -1    7
HK0011    Petra Hájková, Olešnice    -1    7
HK0007    Josef Kotyška, Nový Hrádek    -1    7
HK0162    Karel Přibyl, HK    -1    7
HK0208    Josefa Suchánková, Potštejn    -1    7
HK0204    Monika Kotfaldová, Týniště    5    6
HK0427    Milena Koblicová, Vamberk    2    6
HK0418    Jana Šrytrová, Petrovice    2    5
HK0341    Gustav Deutsch, Hradec Králové    0    5
HK0430    Miloš Dvořák, Trutnov    0    5
HK0151    Milan Toušek, Týniště    0    5
HK0139    Pavel Žák, Předměřice    0    5
HK0142    Jiří Pešek, HK    -1    5
HK0117    Jan Bílek, Praskačka    2    4
HK0040    Milan Bitnar, Hronov    2    4
HK0272    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná    2    4
HK0056    Jaroslav Valchař st., Police n. Met.    2    4
HK0114    Pavel Zásada, N. Bydžov    2    4
HK0119    Jan Bílek, Urbanice    -1    4
HK0166    Jaroslav Novotný, HK    -1    4
HK0322    Karel Kábrt, Trutnov    -4    4
HK0215    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    0    3
HK0385    Martin Štěpánek, N. Město n. M.    -1    3
HK0428    Petr Hájek, Dačice    0    2
HK0345    Roman Machač, HK    0    2
HK0261    Libor Čvančara, Dolní Branná    -1    2
HK0364    Miloš Dohnálek, Rychnov    -1    2
HK0167    Karel Kindl, Třebechovice    2    1
HK0181    Lenka Taichmanová, Prasek    2    1
HK0408    Josef Jiránek, Dolní Branná    0    1
HK0182    Radek Chlad, Kosičky    -7    1

LIGA AMATÉRŮ (407. – 434. místo)
HK0382    Martin Püschel, Žacléř    2    0
HK0403    Lilia Ščerbaková, Opočno    2    0
HK0203    Leoš Truhlař, HK    2    0
HK0012    Eva Rainetová, V. Poříčí    0    0
HK0436    Jan Jedlička ml., Dvůr Králové    0    -1
HK0435    Alena Jedličková, Dvůr Králové    0    -1
HK0212    Zdeněk Krejčí, Ohnišov    0    -1
HK0344    Daniel Machač, HK    0    -1
HK0372    Zuzana Pácaltová, Jičín    -1    -1
HK0371    Martin Košnár, HK    -4    -1
HK0060    Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec    -4    -1
HK0411    Ludmila Dohnálková, Rychnov    2    -2
HK0410    Johana Hanušová, HK    2    -2
HK0148    Petr Izák, HK    2    -2
HK0150    Martina Krejcarová, Librantice    2    -2
HK0407    Michal Kulhánek, Dvůr Králové    0    -4
HK0154    Vladimír Šťastný, HK    0    -4
HK0132    Milan Lacina, N. Bydžov    -1    -4
HK0206    Lukáš Spáčil, Ostrava    -1    -4
HK0416    Martin Truneček, HK    -4    -4
HK0175    Tomáš Přibyl, Borohrádek    -1    -5
HK0179    Martin Taichman, Prasek    -1    -5
HK0152    Petr Jedlička, HK    0    -7
HK0342    Pavel Kejzlar st., Úpice    0    -7
HK0405    Petr Stierand, Malé Svatoňovice    -4    -8
HK0289    Jiří Novotný, Trutnov    0    -19
HK0305    Kurt Püschel, Žacléř    -1    -22
HK0290    Zdeněk Korčák, Trutnov    -4    -24

Výsledky zápasů 8. kola Tip ligy
1. Švýcarsko – Česko               1:0 (1)
2. Švédsko – Lotyšsko              5:3 (1)
3. Slovensko – Slovinsko           1:3 (2)
4. USA – Rusko                         2:2 (0)
5. Rusko – Slovensko                0:0 (0)
6. Slovinsko – USA                    1:5 (2)
7. Rakousko – Norsko               3:1 (1)
8. Finsko – Kanada                    1:1 (0)
9. Třebechovice – Dvůr Králové 6:1 (1)
10. Nový Bydžov – Jaroměř      4:1 (1)
Supertrefa (celkový počet gólů ve všech deseti zápasech): 41

Autor: Redakce

19.2.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

TIP LIGA: Vítězem devátého kola je Josef Jirásek

Sedm let vězení udělil soud 30letému Lukáši Tichému za dvě loupeže u náchodského Kauflandu. Zato Ludvík Vaněk, jehož obžaloba označila za komplice při jedné z loupeží, byl zproštěn obžaloby.

První loupež se povedla, druhá skončila fiaskem. Dostal sedm let

Bílé pláště dnes lékaři neobléknou

Královéhradecko - Praktičtí lékaři dnes budou stávkovat. Chtějí upozornit na málo peněz, které jdou do ambulancí, zavedení elektronických receptů a nadbytečné papírování.

V Broumově u nádraží evakuovali desítky lidí a psa. Unikal plyn

Broumov - Poblíž autobusového a vlakového nádraží v Broumově došlo v pondělí krátce před polednem k evakuačním manévrům.

Zaměstnavatel neposílal srážky ze mzdy insolvenčnímu správci

Náchodsko - Neobvyklý případ zpronevěry řeší policisté na oddělení hospodářské kriminality v Náchodě.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení