Plzeň vedla jen jednou a stačilo jí to

Náchodsko – V dalším mistrovském kole florbalové Národní ligy hostili hráči Jaroměře soupeře ze západočeské metropole.

24.10.2015

Ilustrační fotoFoto: Deník/Petr Kotala

TJ Sokol Jaroměř – FBC Plzeň 6:7 (3:2, 1:2, 2:3). Od úvodní minuty se hrál v Jaroměři zápas nahoru-dolů se šancemi na obou stranách.

Přesto vydrželo bezbrankové skóre utkání téměř deset minut. V polovině 10. min. posílá domácí do vedení Hofman – 1:0. O půl minuty později Petr Hašek nachází na plzeňském rohu brankoviště osamoceného Šrámka, který zvyšuje na 2:0. Za další půl minuty však přichází jaroměřská chyba v rozehrávce, kterou trestá hostující Rybnikár – 2:1. Na začátku 12. min. si však bere Jaroměř dvoubrankové vedení zpátky. Opět zafungovala spolupráce nahrávače Petra Haška a zakončovatele Ondřeje Šrámka – 3:1. Gólovou tečku za první třetinou dělá v končící 17. min. hostující Niklas – 3:2.

První branku druhé třetiny dává opět Jaroměř, k její smůle však do vlastní branky – 3:3. Do té správné se domácí trefují v začínající 39. min., když se prosazuje Petr Hašek – 4:3. Vedení do konce druhé části ale Jaroměř neudržela, na 4:4 srovnává 22 vteřin před koncem druhé části Linc.

Do třetí části vlétla Jaroměř jako uragán, časomíra ukrojila jen dvanáct vteřin, když ji zastavuje domácí Kopecký – 5:4. Do rovnovážného stavu vrací zápas ve 45. min. Eichler – 5:5. Naposledy v utkání jde Jaroměř do vedení v začínající 47. min., kdy se prosazuje Vojtěch Schwarz – 6:5. Rozhodnutí přinesla 53. min., kdy dávají hosté dvě slepené branky. Nejprve srovnává na 6:6 Zíka a o 46 vteřin později dává vítězný gól hostů Šůs – 6:7. Závěrečné minuty poznamenala vyloučení na obou stranách, stav se ale už nezměnil.

Jiří Novotný, trenér Jaroměře: „Bohužel jsme nedokázali navázat na minulé utkání. Celý zápas jsme hledali svoji tvář. I přes bojovný výkon jsme odešli poraženi. Děkujeme divákům."

Další výsledky 5. kola: Králův Dvůr – Kadaň 3:4 v prodl., Strakonice – Karlovy Vary 4:6, Liberec – Turnov 7:9, Mukařov – Chomutov 8:5, České Budějovice – Čelákovice 3:2. (mr)

V derby padaly góly jen ve druhé třetině, Nové Město pálilo ostrými

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Právě jsme se narodili - říjen 2017

Náchodsko - Vítáme nová miminka na Náchodsku. Podívejte se na fotogalerii novorozenců, kteří v přišli na svět v náchodské porodnici v říjnu roku 2017. Šťastným rodičům gratulujeme.

Velké Poříčí i Provodov to měly o fous

Náchodsko - Stoprocentní byl ve víkendovém kole fotbalové I. B třídy regionální trojlístek.

Česká Skalice - Letošní ročník Slavnosti stromů ve Vile Čerych v České Skalici se opravdu vydařil.

Náchodsko - Fotbalisté Náchoda nebudou na třetí říjnový víkend vzpomínat v dobrém.