KC Zlín - SKK Primátor Náchod 4:4 (3158:3166)

Hostující Moravcová výkonem 569 vyhrála všechny dráhy a získala slušný náskok v kuželkách. Body ale ztratila její spoluhráčka Hrdinová v zápase proti Trochtové. Po první třetině byl stav 1:1 a na kuželky vedl Náchod o 73.

Ve druhé třetině ale náchodské hráčky vyhrály jen jednu dráhu. Podařilo se to Boučkové. Domácí Ančincová si pak snadno poradila s Brožkovou i se střídající Š. Majerovou. Po dvou třetinách tak již vedl Zlín 3:1 o 25 kuželek.

Zápas byl ale stále otevřený. Cvejnová porazila domácí Stehlíkovou již po třech drahách a získala druhý bod pro Náchod. Zápas mezi Jankových a Portyšovou byl po třech drahách vyrovnaný 1:1. Před poslední drahou ale byl blíže k vítězství Náchod, jenž v celkovém součtu vedl o 29 kuželek. Poslední dráhu vyhrála domácí Jankových, což znamenalo minimálně bod pro Zlín. Nakonec mohl mít Zlín i body dva, neboť Cvejnová poslední dráhu pokazila a na celkový součet nakonec Náchod vyhrál jen o 8 kuželek.