TJ Přeštice – Sokol Krčín 18:17 (11:12). Domácí zpočátku udávali tempo hry a do 14. min. si udržovali vedení 7:4. Pak ale hostující obrana dobře zafungovala a Krčín se rychle dotáhl na 7:7. Ve zbytku poločasu se oba týmy střídaly ve vstřelování branek, ve 29. min. byl tak stav 11:11. Na samém konci první půle se hostům ještě podařilo proměnit nařízený pokutový hod, a tím se dostali do poločasového vedení 11:12.

Druhý poločas byl pravý opak prvního. Obrany začaly fungovat přesněji a hra se celkově přiostřila. Výsledkem toho bylo, že stav se poprvé měnil až v 5. min. (11:13). Krčín se ale stále hůře prosazoval a domácí ve 20. min. otáčejí na 16:14 a o chvíli později vedli 17:15. Pak se Krčínu přece jen podařilo zpřesnit útoky a zastavit domácí v útočné snaze. Ve 26. min. hosté dokonce srovnávají na 17:17. Ve velmi nervózním závěru se domácím podařilo vstřelit rozdílovou branku na 18:17.

Sestava a branky Krčína: Chmelík, Kopecký – Leugner, Červinka, Šefc – Václavek (6), Štrof (5), Valtera (5), Fišer (1), Samek.

Další výsledky: Nýřany – Opatovice n. Lab. 18:17, 1. NH Brno – Plzeň Újezd 20:24, Draken Brno – Podlázky 18:13, Rokytnice – Tymákov 20:19, Studénka – Nezvěstice 17:21.

TJ Dioss Nýřany – Sokol Krčín 14:13 (7:3). První poločas byl jak ze zlého krčínského snu. „V útočné řadě se neplnilo nic, co jsme si řekli a ze strany obrany to byl navíc trochu ospalý začátek," nešetřil své svěřence hostující trenér Tomáš Pavlík. Výsledek toho bylo, že hosté sice v 5. min. vedli 1:0, ale pak až do 25. min. nedali jediný gól. Stav 6:2 byl tedy pro Krčín ještě milosrdný. Do konce poločasu se hostům podařilo korigovat na 7:3.

„Do druhého poločasu jsme šli s tím, že nemáme co ztratit. Několikrát jsme domácí dorazili na rozdíl dvou branek, jenže ti si vždy dokázali získat náskok zpět," vrací se k povedenější druhé půli trenér Krčína. Domácí pak sice zkoušeli taktickou hrou dohrát utkání, ale po několika ztrátách se hostům podařilo postupně snižovat jejich vedení až ve 28. min. na 14:13. Domácí ještě jednou ztratili míč v útočné fázi, ale nedostatek času už Krčínu neumožnil dosáhnout alespoň na zisk jednoho bodu.

„Koncentrace v začátku utkání nás jednoznačně připravila o zisk cenných bodů. Po zbytek utkání jsme postupně byli lepším týmem, ale toto je málo," ví trenér Krčína.

Další výsledky: Přeštice – Opatovice n. Lab. 17:15, 1. NH Brno – Podlázky 18:18 a nedohráno, Draken Brno – Plzeň Újezd 21:24, Rokytnice – Nezvěstice 12:15, Studénka – Tymákov 21:18.