Po prohře s Jihlavou florbalisté deklasovali Třebíč

Náchod - Druholigoví florbalisté Náchoda měli v dalších dvou mistrovských utkáních výhodu domácího prostředí, což využili jen z části. FTS Florbal Náchod – FBŠ Jihlava 3:4 (1:1, 1:2, 1:1), FTS Florbal Náchod – TJ OA Třebíč 14:2 (6:0, 1:1, 7:1). První zápas domácí chtěli i přes změny v kádru zvládnout, protože Jihlava přijela jen se sedmi hráči do pole.

25.11.2008

Ilustrační fotoFoto: GetPhoto/Robin Drahoňovský

FTS Florbal Náchod – FBŠ Jihlava 3:4 (1:1, 1:2, 1:1).

Do utkání Náchod vstoupil aktivně a chtěl rychle vstřelit branku, ale to se mu bohužel nepodařilo. Po dvou slibným šancích, které skončily na hostujícím brankáři, totiž inkasovali – 0:1. I přes nepříznivý stav domácí přimáčkli svého soupeře ke jho brance a v přesilovce vyrovnal kapitán Martin Havel – 1:1. Tak skončila i první třetina, která nabídla hodně soubojů.

Do druhé části šli domácí s cílem zvýšit aktivitu a dostat soupeře pod tlak. To však zhatilo brzké vyloučení, které soupeř nekompromisně potrestal – 1:2. O tři minuty později bylo Náchodským ještě hůř, když byli potrestáni z volného úderu, za špatně postavenou zeď – 1:3. Zbraně ale domácí nesložili, vypracovali si slibné šance, které ale dlouho zůstávaly nevyužité. Až desátá minuta přinesla změnu stavu, když se k levé tyčce přesně trefil Václav Vídeň – 2:3.

S cílem otočit nepříznivý stav vstoupili domácí do třetího dějství. K této metě se přiblížili již ve třetí minutě, kdy se svou druhou brankou v utkání prosadil opět Vídeň – 3:3. Následoval drtivý tlak domácích, ten ale vyzněl zcela naprázdno. V sedmé minutě Náchodští navíc dostali výhodu přesilové hry.

Bohužel pro domácí to byla právě tato přesilovka, která rozhodla celý duel. Po několika náchodských šancích se po dlouhém výhozu dostal k balonku jihlavský útočník, který se nemýlil – 3:4. V závěrečných minutách se už stav nezměnil, a tak Jihlava v osmi lidech dokázala zvítězit.

Branky Náchoda: Vídeň 2, Havel.

FTS Florbal Náchod – TJ OA Třebíč 14:2 (6:0, 1:1, 7:1).

Druhý zápas se nesl úplně v jiném duchu. Na Třebíč domácí nastoupili zostra a od první minuty bylo vidět, kdo bude diktovat tempo hry. Naštěstí se Náchodským podařilo šance proměnit a tak zápas byl prakticky rozhodnut po první třetině, kterou domácí vyhráli jasně 6:0.

Druhá třetina nabídla o něco horší podívanou, protože Náchodští jako by usnuli na vavřínech. Druhá třetina skončila 1:1, což přinutilo sestavu oživit, a tak šanci dostali i někteří dorostenci.

Třetí třetina byla snad nejpovedenější ze všech. Náchod jasně soupeře přehrával, a výsledkem bylo sedm vstřelených branek! Náchodský FTS tak ve svém druhém představení slavil jednoznačné vítězství 14:2.

Branky Náchoda: Vídeň 2, Havel 2, Čiháček 2, Jiří Vlček, Jirák, Jakub Vlček, Jenka, Haklička, Matyska, John.

25.11.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Strojírenští kovodělníci 13 500 Kč Strojírenští kovodělníci STROJÍRENSKÝ KOVODĚLNÍK / STROJÍRENSKÁ KOVODĚLNICE. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 12. Poznámka: JEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁNÍ - zaměstnavatelem je pracovní agentura Marital s.r.o., Pracovní poměr na dobu určitou tři měsíce., Místo výkonu práce: KARSIT HOLDING, s.r.o.; Jaromírova 91, Jaroměř., Způsob prvního kontaktu v pondělí a ve čtvrtek v době od 09:00 hod. do 12:00 hod. na telefonu: 601 167 877, p. Ivan Hapchuk.. Pracoviště: Marital s.r.o. - pracoviště, Jaromírova, č.p. 91, 551 01 Jaroměř 1. Informace: Ivan Hapchuk, +420 601 167 877. Výroba - Výroba Montážní dělník 19 000 Kč Montážní dělníci elektrických a energetických zařízení PRACOVNÍK/-ICE VÝROBY - ÚDRŽBY, ELEKTRO. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Plný pracovní úvazek s možností zkráceného (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná o 25 hod. týdně). Nástup možný ihned nebo dle dohody., Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity., , Požadavky: manuální zručnost nutná; kvalifikace dle vyhlášky č. 50/1978, §6., , Zaměstnanecké výhody: stravenky, po zapracování příspěvek na důchodové pojištění., , Kontakt - paní Ruferová Lucie, tel.: 491 481 227 (od 07:00 hod. do 12:00 hod. pouze v pracovních dnech), e-mail: lucie.ruferova@hella.info (zaslání životopisu) nebo osobně po předchozí telefonické dohodě.. Pracoviště: Hella stínící technika s.r.o. - provozovna, 549 12 Vysokov. Informace: Lucie Ruferová, +420 491 481 227(od07:00hod.do12:00hod.). Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Vychovatel 19 850 Kč Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) VYCHOVATEL/-KA ŠKOLNÍ DRUŽINY. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19850 kč, mzda max. 25220 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní poměr na dobu určitou (zástup za MD). Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky., , Náplň práce: samostatné vedení oddělení školní družiny, vedení zájmových kroužků., , Požadavky: základy práce na PC, komunikativnost, flexibilita, spolehlivost. , , Zaměstnanecké výhody: volnější provoz o prázdninách, bonusy z FKSP, příspěvek na obědy., , Kontakt - Mgr. Smolová Pavla; tel.: 491 474 016, 606 040 757 (od 07:00 hod. do 13:00 hod.), e-mail: reditelka@zsmaleci.cz, eva.vincencova@zsmaleci.cz (zaslání životopisu). , Případné dotazy zodpoví paní Eva Vincencová, vedoucí školní družiny tel.: 491 474 290 od 12:00 hod. do 15:00 hod.. Pracoviště: Základní škola nové město nad metují, školní 1000, okres náchod, Školní, č.p. 1000, 549 01 Nové Město nad Metují 1. Informace: Pavla Smolová, +420 491 474 016,606 040 757. Výroba - Výroba Strojírenští kovodělníci 13 500 Kč Strojírenští kovodělníci STROJÍRENSKÝ KOVODĚLNÍK / STROJÍRENSKÁ KOVODĚLNICE. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: JEDNÁ SE O AGENTURNÍ ZAMĚSTNÁNÍ - zaměstnavatelem je pracovní agentura Marital s.r.o., Pracovní poměr na dobu určitou (do 14.12.2018)., Místo výkonu práce: KARSIT HOLDING, s.r.o.; Jaromírova 91, Jaroměř., Způsob prvního kontaktu v pondělí a ve čtvrtek v době od 09:00 hod. do 12:00 hod. na telefonu: 601 167 877, p. Ivan Hapchuk.. Pracoviště: Marital s.r.o. - pracoviště, Jaromírova, č.p. 91, 551 01 Jaroměř 1. Informace: Ivan Hapchuk, +420 601 167 877.

TŘETÍ VÍTĚZSTVÍ. Kamil Krunka vbíhá do cíle jednašedesátého ročníku silničního běhu Hronov-Náchod a na prstech ukazuje, kolikáté je to jeho vítězství.
48

Cítím se hodně unavený, říká běžec Krunka

FOTBALISTÉ Nového Města nad Metují (ve žluto-modrém) po nejlepším podzimním výkonu porazili Kunčice 3:1.