HC TJ Náchod – HC Dukla Praha 20:33 (10:14). Až příliš krutá porážka pro domácí házenkáře, kteří byli dlouho soupeři vyrovnaným protivníkem, technické chyby však Náchodské srážely a Dukle dovolily rychlý přechod do útoku s téměř bezchybným zakončením.
Pokud totiž Dukla hrála proti zformované obraně, za níž skvěle chytal Vaněček, prosazovala se jen velmi těžko. To i přesto, že domácí hráli téměř bez základní sestavy, z ní zbyli jen ostřílení Klouček s Nosilem, zbytek je na marodce (Osoba, Freiberg, Hrachový, Balcar). Domácí drželi v úvodních šesti minutách se soupeřem krok, poté ale favorit odskočil na čtyřgólový rozdíl, jenže Náchod po proměněné sedmičce Kloučka snižoval v 16. min. na 8:9. Pak se však Náchodští odmlčeli a nápor Dukly přerušil až time-out, který domácí trenér bral za stavu 8:13.  Do konce poločasu už stihli domácí jen snížit na poločasových 10:14. Ve druhé půli si už favorit svůj náskok hlídal a spoléhal na rychlé brejky, v nichž vynikalo hlavně levé křídlo Kotrč (sedm branek).
Petr Šulc, trenér Náchoda: „Dukle jsme asi těžko mohli odolávat, protože se v současné době potýkáme s obrovským množstvím zraněných, takže ta naše sestava byla hodně improvizovaná."
Fakta – sestava a branky Náchoda: Resl 2, Hubka, Hlaváček, Osoba, Vaněk 2, Nosil 4, Bauer, Cvejn 1, Klouček 6, Kaválek, Vítek 2, Šmejkal, Vaněček, Černý 3. Rozhodčí: Opava, Válek. ŽK: 2:2. Vyloučení: 2x 2 min.: 3x 2 min. Sedmičky: 5:0. Diváci: 150.  (mr)