Regionální přebornicí se v soutěži žen stala Petra Měšťanová z pořádajícího oddílu TJ Sokol Česká Skalice. Na druhém místě skončila Klára Hamzová z téhož oddílu a třetí příčku obsadila Anna Hardubejová ze Sokola Josefov.

Mezi muži obhájil titul Přeborníka regionu Karel Gombarčík mladší ze Slovanu Broumov. Druhý skončil Martin Ducháč z TJ Lipí Knauf Team, a na třetím místě se shodně umístili Vladimír Vodal ze Slovanu Broumov a Jiří Ďoubek z téhož oddílu.

V kategorii čtyřher mužů zvítězili hráči Slovanu Broumov Karel Gombarčík mladší – Tomáš Dražinovský.

V kategorii smíšené čtyřhry se Regionálními přeborníky stali Klára Hamzová ze Sokola Česká Skalice společně s Martinem Ducháčem z TJ Lipí Knauf Team.

V herně stolního tenisu TJ Sokol Česká Skalice se v sobotu 21. února uskuteční tradiční turnaj Neregistrovaných hráčů a hráček stolního tenisu náchodského regionu.

Prezentace účastníků je od 8 do 8.20 hodin, začátek pak v 8.30 hodin. Předběžné přihlášky zasílejte e-mailem na prosa@tiscali.cz, hlásit se můžete rovněž telefonicky na čísle 603 207 674. (dop, mr)