Nejlepší hráč celkového pořadí se může těšit na LCD televizor. Odměněni budou tradičně i vítězové jednotlivých kol, kteří obdrží pamětní tričko a sázkovou poukázku v hodnotě 100 Kč.


Fortuna liga začíná úvodním kolem o víkendu 9. a 10. srpna. Kupon se zápasy pro první dějství se objevili na stránkách našich novin v pondělí 4. srpna. Celkového vítěze budeme znát po třináctém kole, jež je na programu 1. a 2. listopadu.


Pravidla soutěže zůstávají stejná, proto neváhejte a hrajte! Společně s vítězem oceníme další nejúspěšnější hráče. Například druhý v konečném pořadí získá Set top box, třetí míč Adidas EURO 2008 a sázkovou poukázku od Fortuny v hodnotě 1000 Kč.

Jak tipovat? Pomocí hlasovacího kuponu, který vystřihnete a doručíte na adresu redakce (Plhovská 695, Náchod), nebo sběrných místech Fortuna ligy Deníku (oproti jarní části se nezměnila). Obálku se soutěžním kupónem zřetelně označte slovy „Fortuna liga“.

2. Na internetové adrese na www.denik.cz (vyhledejte váš Deník a tipujte)

První hlasování pouze na kuponu! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a vyplní jen své číselné heslo a ostatní údaje (jméno, příjmení, adresu, telefon, popř. emailovou adresu).

Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic od 0 do 9, například 0123. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce. Každou středu otiskneme pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo, které v dalším průběhu hry již sám vpisuje do kuponu nebo při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním startovním číslem.

Bodování? Kupon obsahuje deset zápasů, které se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek utkání v základní hrací době (1= vítězství domácích, 0= remíza, 2= vítězství hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné. U zápasu na prvním řádku, v tomto případě Náchod A – Sezimovo Ústí, hráči vyplní poločas a konečný výsledek Supertrefy (Zároveň uvede svůj tip na celkový počet vstřelených branek ve všech deseti zápasech. Obě kritéria rozhodují při určování vítěze kola a stanovování pořadí i při rovnosti bodů).

Za každý správný tip soutěžící získává 2 body, za chybný naopak jeden bod ztrácí, tzn., že maximum je 20 bodů, minimum -10 bodů. Vítězem daného kola se stává hráč s nejvyšším počtem získaných bodů. Úplná pravidla jsou k nahlédnutí na www.deník.cz nebo na www.fortunaliga.cz.

Uzávěrka kola – pátek: Uzávěrka pro vhození kuponů do sběrných schránek je každý pátek v 10 hodin, výjimkou je schránka u redakce Náchodského deníku, kde můžete své tipy vhazovat až do páteční čtvrté hodiny odpolední, tato hodina také platí při tipování na internetu (nejdříve však od druhého kola). U kuponů zaslaných poštou je rozhodující razítko odeslání.

Sběrná místa Fortuna ligy Náchodského deníku: Schránka redakce Náchodského deníku, Restaurace a Pizzeria (Malecí, Nové Město n. M.); trafika na Špici (Jaroměř); kancelář Tipsport (Jaroměř); prodejna Knih (náměstí v České Skalici); kancelář Tipsport (Červený Kostelec); Bar Stovka (Hronov); kancelář Tipsport (Police nad Metují); Bar Sangria (Teplice nad Metují); LoMa sport (Broumov); trafika u Nákupního centra (Meziměstí), trafika u autobusové zastávky Pošta (Velké Poříčí). (re)