I. LIGA MUŽŮ

HC TJ Náchod – Sokol Kostelec na Hané 24:21 (11:12). Vstup do utkání neměli domácí dobrý, průběžně stále prohrávali a v jednom okamžiku to bylo dokonce o tři branky. Náchodští v první půli stále dotahovali náskok soupeře a ani jednou se nedostali do vedení. Vstup do druhé půle se Náchodu povedl, během devíti minut otočil na 15:13 a od tohoto okamžiku si udržoval tříbrankové a v jednu chvíli i čtyřbrankové vedení. Pak však domácí polevili, soupeř se nadechl a snížil na rozdíl jediného gólu. Závěrečné minuty ale již opět patřily Náchodu.

Petr Šulc, trenér Náchoda: Podali jsme bojovný výkon. Hra byla kostrbatá, neměla žádný prvek uvolněnosti. Je to možná způsobeno tlakem a povinností doma bodovat, abychom se vyhnuli sestupovým starostem.“

Fakta – sestava a branky Náchoda: Klesl, Kocián, Vaněček, Klouček 4, Hrachový 6, Bauer, Freiberg 4, Balcar 4, Manych, Mrština 2, Škoda 2, Šnajdr, Nosil, Lojda 2. Rozhodčí: Průcha, Točík. ŽK: 3:3. Vyloučení: 2x 2 min.: 3x 2 min. Sedmičky: 6/5:6/4. Diváků: 200.

Další výsledky: Dvůr Kr. – Jičín B 23:20, Košutka – Šumperk 28:32, Ostrava – Karviná jun. 24:22, Chodov – Bystřice 30:28, N. Veselí – Litovel 25:24.

II. LIGA MUŽŮ SVČ

HC TJ Náchod B – HC Kolín 21:24 (10:9). Radek Čejchan, trenér Náchoda B: „I bez tří klíčových hráčů (Novohradský, Škoda, Vaněk) jsme neodehráli špatné utkání. První poločas byl naprosto vyrovnaný, zvládli jsme ho dobře a šli s jednobrankovým vedením do kabin. Bohužel v druhém poločase jsme nechali soupeře v prvních deseti minutách skóre otočit a i přes zlepšený výkon v závěru jsme podlehli o tři branky. Utkání jsme ztratili, myslím, zbytečně, příčina se stále opakuje. V každém zápase máme vždy ve druhém poločase 10-15 minut výpadek, během něhož soupeř odskočí na vícebrankový rozdíl a my již do konce utkání vývoj nezvrátíme. Tento fakt přičítám herní nevyzrálosti mladých hráčů, kteří prostě dělají stále zbytečné chyby, které nás bohužel připravují o možný bodový zisk. Střelecky se dařilo Stárovi a Bílému, v brance podal vynikající výkon Petr Vaněček.“
Fakta – sestava a branky Náchoda: Klesl, Vaněček – Stára 7, Bílý 6, Samek 4, Dušek 2, Šnajdr 2, Černý, Filip, Mazáč, Voslař. Rozhodčí: Semerád, Vlk. ŽK: 1:2. Vyloučení: 1x 2 min.: 2x 2 min. Sedmičky: 1:0. Diváků: 25.

Další výsledky: Vršovice – Louny 27:35, Ústí n. L. – Jablonec nezjištěn, Ml. Boleslav – Chomutov 38:24, Bělá – Most 23:13, Pardubice – Dukla jun. 32:32.

I. LIGA STARŠÍHO DOROSTU

HC TJ Náchod – Tatran Bohunice 26:23 (12:8). Fakta – sestava a branky Náchoda: Kaválek, Hejzlar, K. Černý, Tomek, V. Pich 2, P. Černý, Resl 2, Vítek 5, Hubka 2, Lojda 3, Kubeček 9, Fiala, Kirschbaum 1, P. Pich 2.

Další výsledky: Kopřivnice – Zubří 28:31, Talent Plzeň – Třeboň 37:15, Frýdek Místek – Jičín 24:31, Ostrava – Karviná 21:29, N. Veselí – Dukla 28:29.

I. LIGA MLADŠÍHO DOROSTU

HC TJ Náchod – Loko České Budějovice 31:34 (18:18). Fakta – sestava a branky Náchoda: Stára 2, Kosinka 5, Pich 6, Vaněk 4, Černý 6, Tomek, Resl 5, Zetek 3, Metelka, Šmejkal, Hejzlar, Fiala.

Další výsledky: Vršovice – Louny 31:30, Ml. Boleslav – Jičín 22:34, Lovosice – Kobylisy 28:23, Strakonice – Dukla Praha 25:37. (mr, rč)