Tatran Litovel – HC TJ Náchod 31:23 (15:11). Hosté odjížděli k utkání s cílem bodovat, což se jim zpočátku také dařilo tento cíl naplňovat. S přibývajícím časem však domácí přitvrdili a svou agresivní házenou si postupně začali budovat náskok, který do poločasu činil čtyřbrankový rozdíl. Ve druhém poločase už si domácí utkání v pohodě hlídali a své vedení ještě zvýraznili.

Radek Čejchan, trenér Náchoda: „K zápasu jsme odjeli s cílem bodovat. Zpočátku vypadalo, že by se nám to mohlo podařit, ale následně se projevily dva důležité faktory. Za prvé citelně chyběli Cvejn a Bílý na spojkách, jejich absence byla více než patrná. Za druhé naši mladí hráči podlehli atmosféře a agresivní hře soupeře a místo toho, aby se soustředili na házenou, sledovali výroky rozhodčích. Dalším důvodem naší porážky je diametrálně rozdílný výkon oproti minulému domácímu utkán s Brnem. Nyní nás čeká nesmírně důležitý domácí zápas s Ostravou, na které zvu co nejvíce příznivců náchodské házené, aby nás přišli podpořit.“

Fakta – sestava a branky Náchoda: Kocián, Klesl, Bauer 1, Galba, Balcar 4, Manych 3, Hrachový 2, Šnajdr, Stára 2, Osoba, Štefan 9, Hanuš 2. Rozhodčí: Paululik, Kramoliš. Dvouminutové tresty: 4:5. ŽK: 3:3. Sedmičky: 4:5. Diváků: 260.