I. LIGA MUŽI

HCB OKD Karviná B – HC TJ Náchod 28:30 (11:14). Jediný okamžik, kdy hosté prohrávali, byl hned ve 3. min. za stavu 1:0. Od tohoto okamžiku Náchodští tahali za delší konec a průběžně vedli o jeden až dva góly. Až mezi 19. a 22. minutou odskočili hosté na rozdíl tří branek (11:8 a vzápětí 13:9). Karviná ještě stačila zkorigovat, a proto se odcházelo do kabin s rozdílem tří branek. „V těchto fázích velmi dobře chytal Kaválek, dokázali jsme eliminovat rychlý útok soupeře a prosazovali se po nacvičených kombinacích," vrátil se k rozhodujícím chvílím první půle náchodský trenér Petr Šulc.
Začátek druhé půle ale nebyl ze strany Náchoda ideální. Karviná totiž snížila na rozdíl jedné trefy a tento hubený náskok hosté drželi až do 15. minuty. V ní domácí srovnali na 20:20. Jenže Náchod opět zabral a odskočil na dvoubrankový náskok, který ale Karviná znovu smazala. Až v úseku mezi 18. a 22. min. dali hosté čtyři góly za sebou a odskočili na 26:22. Své vedení si poté Náchodští už pohlídali a do soutěže vstoupili vítězně.
Petr Šulc, trenér Náchoda: „Co se týká průběhu skóre, tak bylo naše vítězství zasloužené. Hra však postrádala spoustu věcí, na obou týmech navíc také bylo vidět, že jde o první mistrovský zápas sezony, takže hra byla chvílemi hodně kostrbatá. Stále máme na čem pracovat."
Fakta – sestava a branky Náchoda: Kaválek, Vaněček, Hrachový 2, Hubka, Hlaváček, Osoba 3, Nosil 1, Bauer, Cvejn 1, Klouček 7, Resl 3, Freiberg 11, Zetek 1, Černý 1. Rozhodčí: Adam Kondělka, David Kondělka. ŽK: 2:2. Vyloučení: 3x 2 min.: 7x 2 min. Sedmičky: 4/3. Diváci: 50.
Další výsledky 1. kola: Dukla Praha B – Bohunice 18:19, Dvůr Králové – Chodov 17:23, Jičín B – Strakonice 24:24, Louny – Litovel 23:32, Bystřice pod Hostýnem –  Nové Veselí 26:27.

I. LIGA STARŠÍHO DOROSTU

HCB OKD Karviná  – HC TJ Náchod 34:18 (17:9). Fakta – sestava a branky Náchoda: Cvejn, Hynek, Stára 2, Kosinka 5, Paclík, Janeba, Čipera, Šmejkal 4, Tyler 1, Neumann, Beránek, Vitvar, Bonaventura 1, Pich 5. Rozhodčí: Bratři Kondělkovi. ŽK :3:2. Vyloučení: 3x 2 min.: 4x 2 min. Sedmičky: 1:1. Diváci: 114.
Další výsledky 1. kola: Frýdek Místek – Nové Veselí 25:25, Dukla Praha – Zubří 36:27, Talent Plzeň – Ostrava 41:20, Lovosice – KP Brno 34:17, Jičín – Kopřivnice 28:28.

II. LIGA MLADŠÍHO DOROSTU

TJ Sokol Bělá pod Bezdězem – HC TJ Náchod 24:25 (13:12). Fakta – sestava a branky Náchoda: Roztočil 2, Plšek, Metelka 11, Štok 9, Baldrych 1, Vodák, Tryzna 1, Štajnrt, Mach 1, Úradníček, Malínský. Rozhodčí: Halíř, Podzimek. ŽK: 2:1. Vyloučení: 5x2 min.:3x 2 min.Sedmičky: 0:3.
Další výsledky 1. kola: Liberec – Třeboň 29:30, Dvůr Králové – Talent Plzeň B 36:17, Louny – Vršovice 43:20, Pardubice – České Budějovice 35:25. (mr)