VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ptáček: Rozjíždíme oddíl středoškoláků

Náchodsko – Volejbalové centrum nad Metují (VoCe) má za sebou trochu odpočinkové prázdniny, s příchodem nového školního roku se však jeho aktivita opět rozjíždí na plné obrátky.

18.9.2014
SDÍLEJ:

VOLEJBALOVÉ centrum nad Metují (VoCe) má za sebou trochu volnější prázdniny a nyní mu už začíná náročný tréninkový i turnajový program.Foto: Archiv VoCe

Romane, co dělalo VoCe-čko o prázdninách?
Červenec byl ve znamení odpočinku, sbírání sil a plánování, co dál. Zapracovali jsme na komplexním programu pro děti, abychom od září mohli vyjít vstříc všem školám i dětem, kde projeví zájem o spolupráci.
V srpnu proběhl již náš druhý týdenní kemp, kde počet dětí oproti loňsku stoupl o třetinu a téměř jsme tím vyčerpali naše kapacitní možnosti. Pozitivní bylo, že letos s námi jelo i hodně nováčků a hlavně – všichni odjížděli spokojeni a s rozhodnutím, že se za rok určitě zase uvidíme. Zároveň se uskutečnil náš příměstský tábor, který byl zaměřen na všeobecné sportování dětí. Kdo má zájem, tak najde obě akce a řadu dalších včetně fotogalerie na našem webu www.volejbal-nm.cz v sekci Stalo se.

Opusťme prázdniny a pojďme k novému školnímu roku. Co máte tedy nachystané od září?
Otevíráme další kroužky minivolejbalu, protože zájem o minivolejbal narůstá. Hodně tomu napomáhají i pravidla, která se od klasického šestkového volejbalu v mnohém liší. Dětem umožní si v podstatě okamžitě zahrát a líbí se jim i speciální odlehčené míče, které jsou designově dobře „vytuněné". Je dobře propracovaná i metodika minivolejbalu, takže začátky jsou opravdu snadné. Snad jen, kdyby se našlo víc dospělých ochotných pomoci s trénováním.
Pokud se oprostím od září, tak v této sezóně jsme se přihlásili do krajské soutěže mladších žáků. Ti mají již od půlky srpna „ostré" tréninky a děláme všechno proto, abychom se v kraji neztratili.
Na polovinu října plánujeme i Den otevřených dveří pro rodiče s dětmi, kde si rodiče, děti i noví zájemci budou moci vyzkoušet společný volejbalový trénink. Už s tím máme zkušenosti a minulé „otevřené dveře" byla pro všechny zúčastněné docela sranda.

Máte něco i pro teanegery, kteří již opustili základku?
Pokud se všechno podaří, tak od 2. října rozjíždíme oddíl juniorů–středoškoláků. Chceme jim nabídnout spíše hobby formu volejbalu, smíšené družstvo, turnaje neregistrovaných, nějaká společná soustředění. Zkrátka ukázat jim volejbal tak, aby je bavil. Pokud to přijdou vyzkoušet, věříme, že se nám je podaří zaujmout. Dnes není problém s dojížděním, a tak nabídka určitě platí nejen pro Novoměšťáky, ale i pro juniory z okolí. Třeba tuto možnost využijí i ti, kteří zůstávají v okolí na internátech a podvečer by chtěli strávit sportem.

Kde trénujete a kam se na vás můžou zájemci přijít podívat?
To je asi nejtěžší otázka. Nemáme žádné stabilní tréninkové prostory, protože v Novém Městě chybí hala. Domovskou tělocvičnou je a zůstane tělocvična ZŠ Krčín. Budeme ale trénovat i v jiných tělocvičnách. Rozpis tréninků každé kategorie včetně kontaktů je zveřejněn na našich stránkách a jsou tam i mapky míst, kde tréninky probíhají. (dop, mr)

Autor: Redakce

18.9.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 28 000 Kč

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) KUCHAŘ/-KA pro minutkovou kuchyni. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Do našeho týmu hledáme kuchaře/kuchařku do hotelové kuchyně, (minutková kuchyně). Specialistovi v tomto oboru nabízíme smluvní mzdu a nadstandartní podmínky.. Pracoviště: Lázně 1897, s.r.o. - provozovna, Lázně, č.p. 79, 552 11 Velichovky. Informace: Zdeňka Pasáková, +420 727 964 087.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Čalouník 15 000 Kč

Ostatní čalouníci a příbuzní pracovníci PRACOVNÍK/-ICE DO VÝROBY - příprava + lepení sedacích souprav. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 19500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení na dobu neurčitou při splnění pracovních povinností. Nástup možný ihned. Nástupní mzda (hrubého): 15.000,- Kč - 19.500,- Kč. , Výuční list výhodou., Pracovní nabídky zasílejte na e-mail: odbyt@lumco.cz nebo poštou na adresu Lumco spol. s r.o., Maloskalická 68, 552 03 Česká Skalice.. Pracoviště: Lumco spol. s r.o., Maloskalická, č.p. 68, 552 03 Česká Skalice. Informace: Lenka Vlčková, .

Administrativa - Administrativa Ostatní odborní pracovníci v 17 360 Kč

Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace ODBORNÝ/-Á REFERENT/-KA odboru správy majetku města Městského úřadu Broumov. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17360 kč, mzda max. 26110 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Město Broumov vyhlašuje podle § 7 zákona č. 312/2002 Sb. výběrové řízení na funkci odborného referenta odboru správy majetku města Městského úřadu Broumov. , , Druh práce: správní činnosti v rámci odboru - péče o bytové a nebytové prostory (technik)., Místo výkonu funkce: město Broumov., Platové podmínky dle uznané odborné praxe (9. platová třída)., Termín nástupu: 1. 5. 2018 (případně po dohodě)., , Předpoklady pro vznik pracovního poměru: dosažení věku 18 let, způsobilost k právním úkonům, státní občanství České republiky, popřípadě cizí státní občanství a trvalý pobyt v České republice, bezúhonnost, ovládání jednacího jazyka, minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou. , , Další požadavky: schopnost provozně-ekonomických činností při správě objektů; praxe v oboru, či zkušenosti se správou objektů výhodou; orientace v oblasti investic a údržby objektů výhodou; znalost uživatelské práce s PC - Word, Excel, elektronická pošta, Internet, datové schránky; organizační a komunikativní schopnosti, spolehlivost, flexibilita, asertivita; řidičské oprávnění skupiny B., , Místo, způsob podání přihlášky: písemné přihlášky se podávají osobně v podatelně Městského úřadu Broumov, případně se zasílají poštou, a to na adresu uvedenou v tomto oznámení., Adresa pro zaslání přihlášky: Městský úřad Broumov, Ing. Eva Blažková, MPA, tajemnice MěÚ, třída Masarykova 239, 550 01 Broumov., Lhůta pro podání přihlášky: do 11. 4. 2018., Obsah přihlášky: jméno, příjmení a titul uchazeče; datum a místo narození uchazeče; státní příslušnost uchazeče; místo trvalého pobytu uchazeče; číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního občana; datum a podpis uchazeče., K přihlášce se připojí tyto doklady: životopis, ve kterém uchazeč uvede údaje o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se správních činností; výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce, u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením; ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání., , Bližší informace o nabízené pracovní pozici získáte u vedoucí odboru správy majetku města Ing. Marie Mikulenkové (kontakt: 491 504 320, mikulenkova@broumov-mesto.cz)., , Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu., Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče.. Pracoviště: Město broumov, třída Masarykova, č.p. 239, 550 01 Broumov 1. Informace: , .

Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 15 000 Kč

Pomocníci v kuchyni POMOCNÁ SÍLA V KUCHYNI, POMOCNÝ/-Á KUCHAŘ/-KA. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovněprávní vztah: pracovní poměr na dobu neurčitou, dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti (odměna po zapracování 80,- Kč - 100,- Kč/hod.)., Náplň práce: pomocné práce v kuchyni, výdej hotových jídel., Požadavky: praxe v pohostinství, pracovitost, samostatnost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem., Zaměstnavatel nabízí stravování., Kontakt - p. Bernard Tomáš, tel.: 774 263 983, e-mail: bernardtomas@centrum.cz (zaslání životopisu) nebo osobně v Restauraci U Pilouse.. Pracoviště: Tomáš bernard - restaurace u pilouse, Dvorská, č.p. 229, 549 31 Hronov 1. Informace: Tomáš Bernard, +420 774 263 983.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

NA SLOVENSKU dosáhl náchodský plavec Pavel Janeček nejen na cenné kovy, ale i na solidní časy.

Z bratislavského bazénu vylovil Janeček dvě zlata a dvě stříbra

Videosouhrn 22. března 2018

Sobotka o ústavním puči, výbuchy v Kladně a Keinkauf Land: videa dne

Park na příjezdu do Náchoda ozdobí silueta zámku

Náchod - S jarním obdobím se i do Náchoda opět vrací stavební ruch a na příjezdu do města se připravuje úprava veřejného parku před hotelem Hynek.

Hradec má problém, Liberec má mečbol

Hradec Králové – Promrhali přesilovku pěti proti třem trvající bez sedmi vteřin dvě minuty. A říká se: Kdo nedá gól při pět na tři, prohrává. Staré pravidlo se potvrdilo i tentokrát. Hokejisté Mountfieldu i kvůli zahozené početní výhodě ve druhé třetině prohráli doma s Libercem 1:2 a ve čtvrtfinále play-off vedou Bílí Tygři 3:2.

V Ratibořicích se bude točit film Voda nad vodou

Ratibořice - Herecký dům Viktorka v Ratibořicích má novinku. Jeho vedení oznámilo zaručenou zprávu, že se v měsíci květnu bude na Viktorce natáčet nový česko – slovenský film Voda nad vodou.

Pirát silnic odjel z místa činu

Náchodsko - Pět středečních dopravních nehod připravilo pro dopravní policisty opět pestrou přehlídku nevhodného chování účastníků silničního provozu. Jen v jednom případě za nehodu nemohl řidič, ale lesní zvěř, která mu vběhla do cesty.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT