Rangers natočili letohradské rezervě hořkou desítku

Náchodsko – Hokejbalisté NA Rangers ve 2. Národní hokejbalové lize – Východ potvrdili roli favorita s extraligovou zálohou a soupeři načepovali říznou desítku.

7.6.2014

Ilustrační fotoFoto: Ivan Vondrák

NA Rangers – SK Hokejbal Letohrad B 10:1 (5:1, 2:0, 3:0). Domácí začali pěkně od podlahy. Na úvodní branku se čekalo jen do 2. min., kdy využil přesilovou hru Hudeček –  1:0. V polovině 7. min. však z nenápadně vypadající akce vyrovnal Vychytil – 1:1. Z domácími ale inkasovaná branka neotřásla a Tovtík po akci Šejnohy strhl opět vedení na stranu Rangers – 2:1. V 10. min. udeřila první domácí formace a po Hajníkově trefě to bylo už 3:1. Navíc na počátku 14. min. zvyšoval Šejnoha už na 4:1. Na třetinových 5:1 dával Tovtík.
V úvodu druhé části byl znovu vyloučen letohradský P. Holeček a po chvíli mohl být zpět ve hře, jenže Kaniův  pokus zastavila horní tyč. V půli 26. min. se Kania přece jen dočkal – 6:1. V téže minutě pak ještě posunul skóre na 7:1 Šejnoha.  Ve třetím dějství se o gólový zápis postaral v půli 35. min. Jedlička – 8:1. Vzápětí si Kania zopakoval kombinaci s Hajníkem a stav byl 9:1. V téže minutě si faulem pomohl Fajfr a v úvodu 37. min. jej vyhnal z lavice hanby Řehák – 10:1.
Petr Hofman, hrající trenér NA Rangers: „Pevně jsem doufal, že Letohrad přijede s posilami a řádně nás prověří. Tyhle zápasy nám spíše ubližují, hráči získávají návyky, se kterými proti silnějším soupeřům neobstojí. Do zápasu jsem nijak zvlášť nezasahoval, chápu, že za stavu 5:1 a více chybí motivace se vracet a v rámci možností se zápas dohrál důstojně. Pokud se máme zlepšovat, potřebujeme lepší soupeře, a to už nás čeká v dalším kole, kdy rozhodně nepodceníme Hradec Králové."
Branky NA Rangers: Tovtík, Šejnoha a Kania 2, Hudeček, Hajník, Jedlička a Řehák
Sestava NA Rangers: Biegl – Borůvka, Malík, Srba, Hofman, Škoda, Dostál – Hudeček, Kania, Hajník, Tovtík, Večerník, Šejnoha, Junek, Řehák, Jedlička. (jk)

7.6.2014 VSTUP DO DISKUSE

Nahodil Náchod konečně motory?

Neštěstí na Pražské. Pod koly kamionu zemřela žena
14

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, GRAFIKA, VIDEO/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů. Z odpovědí také vyplynulo, že favorit voleb ANO to bude mít v případě výhry s formováním vlády složité.

Provoz na pěší zóně Kamenice se bude regulovat sloupkem

Náchod - Náchodskou Kamenici, která je označená jako pěší zóna, plní stále více automobilů. Vedení města proto rozhodlo o opětovném nainstalování výsuvného sloupku v místě výjezdu z ulice Kamenice do okružní křižovatky u Itálie.

Dálnice zadarmo? Ministerstvo může rozhodnout v příštím roce

Královéhradecko - Kraj a město se snaží prosadit bezplatné využívání některých úseků dálnic v regionu.

Náchod - Když se čtyřiačtyřicetiletý muž z Náchoda svým Oplem Corsa vracel o půl jedné v noci domů, zastavila ho jen kousek před cílem policejní hlídka pořádkové policie.