Velké síto zažila třída Klasik 175 ccm, kde se představili hned dva regionální závodníci. Lépe se vedlo Miloši Thérovi z AMK Police, který  nestačil pouze na vítězného Antonína Pleváka. O lepší výsledek připravily velkopetrovického závodníka drobné potíže na startu. Hned za Milošem Thérem dokončili závod třetí Jaromír Tázler z Motosportu Rasošky. Ze třinácti závodníků nakonec bylo klasifikováno pouze šest.
Hodně nabitou kategorií byla třída Klasik 250 ccm, kde mělo Náchodsko hned pět želízek v ohni. Za tradičně hodně rychlými stroji yamaha skončil na čtvrtém místě Petr Krsek ze Zvole sedlající motocykl ČZ 250. Motorku téže značky měl pod sebou také pátý v konečném účtování této kategorie, Jiří Vejroch z Jasenné. Do první desítky se ještě osmým místem vešel jaroměřský Jan Munzar, opět s motocyklem ČZ 250. Do výsledkových listin se ještě vmáčkli Petr Bek junior a Michal Bek, oba závodníci z Rasošek. První jmenovaný skončil patnáctý, druhý jmenovaný viděl šachovnicový prapor hned za ním. Neklasifikování pak byli  jaroměřští závodníci Pavel Škoda a Petr Šupík.
Pro další velmi dobrý výsledek si ve třídě Klasik 350 ccm zajel velkopetrovický Miloš Thér. Jezdec AMK Police dokázal se svým motocyklem ČZ 260 konkurovat silnějším strojům a závod dokončil na výborném šestém místě.
Velmi spokojený musel z Hořic odjíždět nestárnoucí Vladimír Svoboda. Tento matador z Velkého Poříčí si vyjel vynikající třetí místo a jako bonus zaznamenal nejrychlejší čas třídy Klasik 500. Za vítězem přitom zaostal jen o nějakých šest a půl vteřiny.
Se solidním devátým místem ze z Hořic domů do České Skalice vracel Marcel Mervart, jenž se postavil na start závodu Klasik 750 ccm.
Náchodský region měl svého zástupce také ve třídě Supermono, kde Václav Jakl ze Zvole obsadil šesté místo. (mr)