VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Sedmé kolo Tip ligy pro Zdenu Sůrovou

Hradec Králové – Vítězkou sedmého kola zimní hokejové Tip ligy Královéhradeckého kraje se stala ZDENA SŮROVÁ z Dolní Branné (HK0265), jež získala 17 bodů a byla nejblíže Supertrefě. Úspěšná soutěžící získává pivní balíček od pivovaru Tambor. Prosíme vítězku, aby se ozvala Deníku na tel. číslo 724 717 854, kde se dohodne na převzetí ceny.

12.2.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/František Hlas

Průběžné pořadí po 7. kole

NHL (1. – 10. místo)
HK0336    Jiří Pelák, Dvůr Králové    8    53
HK0222    Daniela Ludvíková, Rychnov    11    47
HK0248    Jana Vaněčková, Houdkovice    11    47
HK0145    Nikola Tvrdková, HK    11    44
HK0254    Petr Reguli, Vrchlabí    8    44
HK0070    Mirek Ducháč, Ml. Boleslav    14    41
HK0316    Lukáš Matura, Libštát    11    41
HK0102    Vlastimil Svoboda, Milíčeves    11    41
HK0147    Michal Tvrdek, HK    11    41
HK0096    Helena Skrbková, Brdo    5    41

KHL (11. –  51. místo)
HK0253    Milan Koldovský, Kunčice n. L.    8    39
HK0365    Pavel Marek, Rychnov    8    39
HK0228    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    11    38
HK0285    Pavel Holý, Trutnov    11    38
HK0314    Zdeněk Matura st., Libštát    8    38
HK0376    Filip Firbacher, Chlumec    11    36
HK0363    Roman Izák, Opočno    8    36
HK0313    Ludmila Maturová, Libštát    14    35
HK0076    Martin Dejl, Louny    11    35
HK0081    Alois Dejl, Jičín    11    35
HK0080    Lenka Dejlová, Louny    11    35
HK0082    Helena Dejlová, Jičín    11    35
HK0143    Ladislav Havránek, HK    8    35
HK0098    František Lachman, Jičín    5    35
HK0279    Hana Pitrmucová, Dolní Branná    11    33
HK0357    Pavel Purma, Sloupno    11    33
HK0361    Pavel Vítek, Náchod    8    33
HK0031    Petr Hofman, N. Město n. M.    14    32
HK0105    Roman Hýsek, HK    14    32
HK0003    Monika Procházková, Náchod    14    32
HK0024    Jan Šolc, Machov    14    32
HK0121    Vojta Doležal, Chlumec    11    32
HK0109    Jan Hanuš, HK    11    32
HK0310    Leoš Herout, Trutnov    11    32
HK0288    Marie Holá, Trutnov    11    32
HK0170    Vojtěch Kříž, Převýšov    11    32
HK0276    Petr Sůra, Dolní Branná    11    32
HK0192    Alois Dejl, Jičín    8    32
HK0073    Iveta Dejlová, Jičín    8    32
HK0159    Ivan Dušek, HK    8    32
HK0013    Gisela Hlavatá, Náchod    8    32
HK0321    Soňa Kábrtová, Trutnov    8    32
HK0187    Zdeněk Munzar, Podoliby    8    32
HK0100    Pavel Svoboda, Miíčeves    8    32
HK0293    Marek Birke, Trutnov    5    32
HK0093    Otakar Fendrych, Brdo    5    32
HK0315    Zdeněk Matura ml., Libštát    5    32
HK0221    Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h.    5    32
HK0021    Vítězslav Šolc st., Machov    5    32
HK0095    Romana Skrbková, Brdo    2    32
HK0255    Marek Menc, Dolní Branná    -1    32

EXTRALIGA (52. – 116. místo)
HK0379    Zdeněk Kostka, HK    11    30
HK0370    Bohumil Rulf, HK    8    30
HK0277    Robert Sůra, Dolní Branná    17    29
HK0265    Zdena Sůrová, Dolní Branná    17    29
HK0135    Monika Cílková, HK    11    29
HK0097    Helena Fendrychová, Brdo    11    29
HK0078    Tereza Halčáková, Osenice    11    29
HK0186    Štefan Kotek, Prasek    11    29
HK0339    Radka Kubečková, Hronov    11    29
HK0075    Zdeněk Munzar, Podoliby    11    29
HK0219    Martin Sosna, Dobruška    11    29
HK0332    Milada Šrůtová, Dvůr Králové    11    29
HK0037    Ladislav Zástava, Hronov    11    29
HK0015    Vladimír Čejp, Náchod    8    29
HK0303    Lenka Hurtová, Trutnov    8    29
HK0214    Juraj Jirásek, Sněžné    8    29
HK0282    Erich Kamitz II, Chvaleč    8    29
HK0286    Tomáš Kruliš, Trutnov    8    29
HK0112    Bohuš Nosek, Kvasiny    8    29
HK0201    Jiří Pípa, N. Bydžov    8    29
HK0129    Miloslav Bednařík, HK    5    29
HK0029    Jiří Knetig, Provodov-Šonov    5    29
HK0331    Jindřich Pitro, Dvůr Králové    5    29
HK0149    Jana Štanderová, Librantice    5    29
HK0300    Jiří Zábojník, Trutnov    5    29
HK0264    Vlasta Suková, Dolní Branná    14    27
HK0378    Iva Hlaváčová, Chlumec    8    27
HK0155    Jindřich Vondráček, Třebechovice    17    26
HK0062    Drahomíra Soukupová, Česká Skalice    14    26
HK0133    Petr Cílek, HK    11    26
HK0146    David Havránek, HK    11    26
HK0325    Jaroslav Hůlek, Trutnov    11    26
HK0001    Tomáš Klicpera, Otovice    11    26
HK0270    Jiří Kubáněk, Dolní Branná    11    26
HK0138    Miroslav Špaček, Vlčkovice    11    26
HK0110    Jaroslav Hanuš st., HK    8    26
HK0033    Josef Hofman, Černčice    8    26
HK0183    Michal Chlad, Kosičky    8    26
HK0169    Zdeněk Kříž, Převýšov    8    26
HK0292    Josef Pich, Trutnov    8    26
HK0291    Eva Pichová, Trutnov    8    26
HK0190    Maruška Plodrová, Zdechovice    8    26
HK0295    Vítězslav Schfránek, Radvanice    8    26
HK0067    Radek Svatoš, Zlíčko    8    26
HK0058    Augustin Šála, Police n. Met.    8    26
HK0251    Jan Zirm, Vrchlabí    8    26
HK0032    Zdena Hofmanová, Černčice    5    26
HK0245    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    5    26
HK0172    Milan Štěrba, Chlumec    5    26
HK0271    Jiří Sacher, Podhůří    2    26
HK0301    Dana Zábojníková, Trutnov    2    26
HK0404    Libor Hladík, Nový Hrádek    8    25
HK0354    Jaroslav Macek, Č. Kostelec    11    24
HK0211    Bohuslav Šolín, Val    11    24
HK0377    Ladislav Firbacher, Chlumec    8    24
HK0061    Josef Matha, Červ. Kostelec    8    24
HK0194    Zuzana Pípová, N. Bydžov    8    24
HK0356    Renata Munzarová, Praha    5    24
HK0359    Josef Nevrlý, N. Bydžov    5    24
HK0108    Václav Tarantík, Smiřice    5    24
HK0349    Milan Jakubec, Náchod    2    24
HK0347    Aneta Nyčová, Náchod    2    24
HK0235    Milda Bartoš, Kostelec n. O.    0    24
HK0330    Jaromír Kött, Dvůr Králové    0    24
HK0346    Josef Jakubec, Náchod    -1    24

I. LIGA (117. – 204. místo)
HK0283    Zdeněk Kužel ml., Trutnov    14    23
HK0324    Gert Böhnisch, Mladé Buky    11    23
HK0074    Jan Halčák, Jičín    11    23
HK0307    Otakar Jón, Trutnov    11    23
HK0267    Věra Kubáňková, Dolní Branná    11    23
HK0231    Vladislav Kuchař, Rychnov    11    23
HK0312    Ondřej Matura, Libštát    11    23
HK0025    Petra Nováková, Machov    11    23
HK0113    Pavel Sazka, N. Bydžov    11    23
HK0039    Vladimír Seidel, Velké Poříčí    11    23
HK0171    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    11    23
HK0249    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    11    23
HK0035    Štěpán Zámečník, N. Město n. M.    11    23
HK0123    Aleš Doležal, Chlumec    8    23
HK0213    Milan Koty, České Meziříčí    8    23
HK0266    Miloslav Nykl, Dolní Branná    8    23
HK0220    Miloš Šenkýř, Dobruška    8    23
HK0136    Jan Štembera, HK    8    23
HK0140    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    8    23
HK0337    Bohumil Beneš, Hronov    5    23
HK0326    Karel Havelka, Trutnov    5    23
HK0309    Václav Herout, Trutnov    5    23
HK0156    Aleš Hojer, HK    5    23
HK0329    Jaroslav Mrkvička, Chotěvice    5    23
HK0200    Jaroslav Novotný, Podoliby    5    23
HK0010    Roman Rainet, V. Poříčí    5    23
HK0296    Jan Suchý, Radvanice    5    23
HK0262    Radek Tauchmann, Dolní Branná    5    23
HK0229    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    2    23
HK0174    Eduard Důbrava, Petrovice u NB    2    23
HK0054    Jiří Krista, Hronov    2    23
HK0384    Pavel Ozdin, Osenice    11    22
HK0398    Jana Vaníčková, Sloupno    11    22
HK0244    Jaroslav Sehnoutka st., HK    11    21
HK0239    Pavlína Sejtková, HK    11    21
HK0380    Jan Kolář, Broumov    2    21
HK0044    Oldřich Lelek, Hronov    2    21
HK0043    Vlasta Lelková, Hronov    2    21
HK0374    Kateřina Přibylová, HK    2    21
HK0366    Zuzana Semeniuková, Dvůr Králové    -1    21
HK0008    Ota Klicpera, Otovice    14    20
HK0022    Vítězslav Šolc, Machov    14    20
HK0226    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    11    20
HK0323    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky    11    20
HK0077    Kateřina Halčáková, Jičín    11    20
HK0287    Romana Krulišová, Trutnov    11    20
HK0041    Zdeněk Frýba, Hronov    8    20
HK0199    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    8    20
HK0088    Ondřej Jón, Chomutice    8    20
HK0269    Libor Kubáněk, Dolní Branná    8    20
HK0338    Michal Kubeček, Hronov    8    20
HK0304    Klaus Püschel, Trutnov    8    20
HK0064    Jan Runštuk, V. Jesenice    8    20
HK0311    Petr Slezák, Dvůr Králové    8    20
HK0085    Vlastimil Sudek, Libuň    8    20
HK0317    Jaroslav Vrbecký, Trutnov    8    20
HK0318    Tomáš Vrbecký, Trutnov    8    20
HK0177    Vlastimil Gabriel, Vinary    5    20
HK0185    Luboš Chlad, Kosičky    5    20
HK0281    Jaroslava Kamitzová, Chvaleč    5    20
HK0160    Petr Koza, HK    5    20
HK0161    Jana Kozová, HK    5    20
HK0009    Zdeněk Rainet, V. Poříčí    5    20
HK0005    Šárka Dušková, Broumov    2    20
HK0111    Jaroslav Hanuš, HK    2    20
HK0084    Jaromír Jelínek, Jičín    2    20
HK0328    Zdeněk Jiránek, Volanov    2    20
HK0087    Pavlína Jónová, Chomutice    2    20
HK0223    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.    2    20
HK0057    Markéta Valchařová, Police n. Met.    2    20
HK0173    Stanislav Vízek, N. Bydžov    2    20
HK0232    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    0    20
HK0284    Ladislav Köszegi, Trutnov    -1    20
HK0399    Jaroslav Vaníček, Sloupno    11    19
HK0400    Maruška Čapková, Podoliby    8    19
HK0387    Anna-Marie Hanušová, HK    8    19
HK0386    Marie Hanušová, HK    5    19
HK0168    Milan Dušek, Týniště    0    19
HK0234    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    11    18
HK0258    Jana Jirková, Dolní Branná    11    18
HK0360    Vlastimil Kout, N. Bydžov    11    18
HK0238    Alena Sejtková, HK    11    18
HK0106    Václav Tarantík ml., Smiřice    11    18
HK0417    Iva Dohnálková, Rychnov    8    18
HK0298    Lenka Hubková, Pardubice    8    18
HK0107    Blanka Tarantíková, Smiřice    8    18
HK0358    Jiří Holý, N. Bydžov    5    18
HK0071    Jiří Zima, Zlíčko    0    18

II. LIGA (205. – 305. místo)
HK0079    Tereza Ozdinová, Osenice    14    17
HK0198    Josef Hybner, Poděbrady    11    17
HK0278    Milan Sůra, Dolní Branná    11    17
HK0389    Luděk Bradna, N. Bydžov    8    17
HK0216    Petr Buryan, Opočno    8    17
HK0116    Miroslav Buřič st., Chlumec    8    17
HK0274    Miroslav Dreveniak, Dolní Branná    8    17
HK0334    Vlastimil Hlušička st., Pilníkov    8    17
HK0036    Jaromír Líska, N. Město n. M.    8    17
HK0202    Olina Pozlerová, Podoliby    8    17
HK0023    Petr Šolc, Machov    8    17
HK0137    Jitka Štemberová, HK    8    17
HK0247    Václav Vaněček st., Houdkovice    8    17
HK0210    Jaroslav Beránek, Rychnov    5    17
HK0196    Milan Čapek, Podoliby    5    17
HK0236    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    5    17
HK0042    Tomáš Hašpl, Velké Poříčí    5    17
HK0308    Michal Herout, Trutnov    5    17
HK0280    Erich Kamitz, Trutnov    5    17
HK0072    Miroslav Kracík, Jičín    5    17
HK0066    Silvestr Polomský, Česká Skalice    5    17
HK0302    Milena Püschelová, Trutnov    5    17
HK0246    Marcela Sehnoutková, HK    5    17
HK0275    Jan Sůra, Dolní Branná    5    17
HK0069    Jana Svatošová, Zlíčko    5    17
HK0250    Václav Vaněček ml., Houdkovice    5    17
HK0091    František Vycpálek, Milíčeves    5    17
HK0125    Miroslav Buřič ml., Chlumec    2    17
HK0134    Martin Cílek, HK    2    17
HK0046    Josef Čepelka, Velké Poříčí    2    17
HK0144    Zdena Havránková, HK    2    17
HK0030    Radka Novotná, Černčice    2    17
HK0016    Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové    2    17
HK0094    Lukáš Skrbek, Brdo    2    17
HK0390    Oldřich Čapek, N. Bydžov    11    16
HK0395    Amálka Geletičová, Sloupno    11    16
HK0396    Petra Geletičová, Sloupno    11    16
HK0401    Iva Holá, N. Bydžov    11    16
HK0432    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    11    16
HK0393    Zdeněk Purma, Křičov    11    16
HK0391    Zdeněk Purma, Smidary    11    16
HK0397    Jana Purmová, Sloupno    11    16
HK0394    Eleonor Geletičová, Sloupno    8    16
HK0240    Roman Žák, HK    8    16
HK0388    Jana Machková, Borohrádek    -7    16
HK0059    Marek Matha, Červ. Kostelec    11    15
HK0193    Květoslava Pípová, N. Bydžov    11    15
HK0424    Radek Zima ml., Prasek    11    15
HK0188    Naďa Zimová, Prasek    11    15
HK0020    Petr Drašnar, Náchod    8    15
HK0367    Miloslav Kozák, HK    8    15
HK0019    Petr Drašnar, Provodov-Šonov    5    15
HK0383    Miloš Jirsák, Bukovina u Čisté    5    15
HK0083    Václav Kameník, Jičín    5    15
HK0355    Oldřich Matys, N. Bydžov    5    15
HK0256    Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná    5    15
HK0225    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    5    15
HK0348    Jan Jakubec, Náchod    2    15
HK0227    Aleš Kupka, Čánka    2    15
HK0233    Nikola Jedlinská, Kostelec n. O.    11    14
HK0026    Miroslav Pácalt, Kramolna    11    14
HK0027    Vlasta Pácaltová, Kramolna    11    14
HK0120    Richard Bílek, Urbanice    8    14
HK0319    Zdeněk Hůlek, Trutnov    8    14
HK0195    Antonie Kotková, Prasek    8    14
HK0268    Vladislav Kubáněk, Dolní Branná    8    14
HK0018    Miloš Kubík, Hronov    8    14
HK0103    František Polák, Jičín    8    14
HK0099    Vojtěch Svoboda, Milíčeves    8    14
HK0124    Marie Buřičová, Chlumec    5    14
HK0343    Richard Ducháč, Úpice    5    14
HK0218    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    5    14
HK0157    Martin Izák, Jaroměř    5    14
HK0002    Jana Klicperová, Otovice    5    14
HK0004    Jaroslav Kuchař, Náchod    5    14
HK0165    Jan Kulhánek, HK    5    14
HK0273    Alfréd Sacher, Dolní Branná    5    14
HK0063    Jiří Soukup, Česká Skalice    5    14
HK0092    Josef Kotnik, Chyjice    2    14
HK0065    David Runštuk, V. Jesenice    2    14
HK0402    Lucie Bradnová, N. Bydžov    11    13
HK0259    Jana Kotyková, Dolní Branná    11    13
HK0392    Alena Purmová, Křičov    11    13
HK0420    Josef Vaníček, Lužec    11    13
HK0431    Miroslav Vostruha, Sloupno    11    13
HK0055    Jaroslav Čálek, Police n. Met.    0    13
HK0423    Blanka Hladíková, Lužec    11    12
HK0422    Pavlína Purmová, Sloupno    11    12
HK0131    František Bartoška, HK    8    12
HK0375    Monika Hádková, HK    8    12
HK0260    Vlastimil Pirman, Dolní Branná    8    12
HK0237    Zdeněk Sejtko, HK    8    12
HK0414    Patrik Špaček, Lochenice    8    12
HK0413    Tomáš Zkusil, Dvůr Králové    8    12
HK0406    Pavel Horák, Dvůr Králové    5    12
HK0197    Josef Pozler, Podoliby    5    12
HK0224    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    5    12
HK0252    Michal Koldovský, Kunčice n. L.    2    12
HK0369    Michal Kozák, HK    2    12
HK0362    Pavel Vítek ml., Náchod    2    12
HK0205    Jiří Kotfald, Týniště    0    12

KRAJSKÁ LIGA (306. – 355. místo)
HK0164    Tomáš Kulhánek, HK    8    11
HK0297    Marta Suchá, Radvanice    8    11
HK0207    Jaroslav Suchánek, Choceň    8    11
HK0126    Jiří Bílek, Libčany    5    11
HK0127    Hana Bílková st., Libčany    5    11
HK0294    Jaroslav Birke, Trutnov    5    11
HK0191    Zlata Joštová, Zdechovice    5    11
HK0038    Petr Kylar, Stárkov    5    11
HK0189    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    5    11
HK0104    Dagmar Poláková, Jičín    5    11
HK0128    Hana Bílková ml., Libčany    2    11
HK0050    Josef Čermák, Velké Poříčí    2    11
HK0053    Ivoš Dius, Velké Poříčí    2    11
HK0049    Josef Fuchs, Velké Poříčí    2    11
HK0306    Zdeněk Jón, Trutnov    2    11
HK0045    Lenka Kubečková, Velké Poříčí    2    11
HK0047    Hana Nejedlá, Velké Poříčí    2    11
HK0068    Jakub Svatoš, Zlíčko    2    11
HK0052    Hana Zvoníčková, Velké Poříčí    2    11
HK0350    Renata Hrubá, V. Poříčí    0    11
HK0353    Michal Lokvenc ml., V. Poříčí    0    11
HK0176    Michal Přibyl, Borohrádek    -1    11
HK0242    Monika Žáková, HK    11    10
HK0429    Jiří Khol, Dolní Branná    5    10
HK0241    Kamila Žáková, HK    5    10
HK0425    Jan Jedlička, Dvůr Králové    2    10
HK0421    Radek Zima, Prasek    11    9
HK0263    Martina Tauchmannová, Dolní Branná    8    9
HK0299    Jaroslav Čížek, Dubenec    5    9
HK0381    Jindřivh Rylich, Vrchlabí    5    9
HK0086    Oldřich Čapek, Jičín    2    9
HK0048    Karel Černohorský, Velké Poříčí    2    9
HK0368    Miloslava Kozáková, HK    2    9
HK0373    Lenka Přibylová, HK    -1    9
HK0412    Jitka Čížková, Dubenec    11    8
HK0409    Jan Hanuš ml., HK    8    8
HK0007    Josef Kotyška, Nový Hrádek    8    8
HK0209    Jaroslav Suchánek, Potštejn    8    8
HK0182    Radek Chlad, Kosičky    5    8
HK0322    Karel Kábrt, Trutnov    5    8
HK0153    Radek Sejtko, HK    5    8
HK0208    Josefa Suchánková, Potštejn    5    8
HK0011    Petra Hájková, Olešnice    2    8
HK0014    Sabina Hlavatá, Meziměstí    2    8
HK0090    Pavel Bodlák, Kopidlno    0    8
HK0351    Michal Lokvenc, V. Poříčí    0    8
HK0352    Marek Lokvenc ml., V. Poříčí    0    8
HK0340    Hana Benešová, Hronov    -1    8
HK0118    Milada Bílková, Praskačka    -1    8
HK0162    Karel Přibyl, HK    -1    8

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (356. – 404. místo)
HK0433    Dana Přibylová, N. Bydžov    11    7
HK0426    Bořek Krejčí, Solnice    5    7
HK0243    Kamil Žák, HK    -1    7
HK0257    Milena Pitrmanová, Dolní Branná    11    6
HK0419    Hana Purmová, Sloupno    11    6
HK0130    Věra Bartošková, HK    8    6
HK0178    Marcel Gabriel, Vinary    5    6
HK0415    Jaroslav Osowiecki, Žacléř    5    6
HK0051    Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí    2    6
HK0142    Jiří Pešek, HK    0    6
HK0151    Milan Toušek, Týniště    11    5
HK0320    Naďa Hůková, Trutnov    8    5
HK0184    Renata Chladová, Kosičky    8    5
HK0028    Aneta Rýdlová, Náchod    8    5
HK0034    Lenka Rýdlová, Náchod    8    5
HK0115    Pavel Tomšík, N. Bydžov    8    5
HK0139    Pavel Žák, Předměřice    8    5
HK0217    Vladimír Gutler, Dobruška    5    5
HK0166    Jaroslav Novotný, HK    5    5
HK0434    Václav Polák, N. Bydžov    5    5
HK0119    Jan Bílek, Urbanice    2    5
HK0158    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    2    5
HK0341    Gustav Deutsch, Hradec Králové    0    5
HK0430    Miloš Dvořák, Trutnov    0    5
HK0122    Petra Doležalová, Chlumec    11    4
HK0427    Milena Koblicová, Vamberk    8    4
HK0163    Vladimír Racek, HK    5    4
HK0385    Martin Štěpánek, N. Město n. M.    -4    4
HK0261    Libor Čvančara, Dolní Branná    8    3
HK0060    Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec    8    3
HK0364    Miloš Dohnálek, Rychnov    5    3
HK0215    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    2    3
HK0006    Miroslav Hurdálek, Náchod    2    3
HK0230    Pavel Konvalinka, Vamberk    2    3
HK0371    Martin Košnár, HK    2    3
HK0418    Jana Šrytrová, Petrovice    -1    3
HK0056    Jaroslav Valchař st., Police n. Met.    11    2
HK0335    Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov    8    2
HK0333    Petra Hlušičková, Dvůr Králové    8    2
HK0089    Miloš Jón, Chomutice    8    2
HK0327    Zdena Pivková, Trutnov    8    2
HK0040    Milan Bitnar, Hronov    5    2
HK0272    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná    5    2
HK0101    Miluše Svobodová, Milíčeves    5    2
HK0117    Jan Bílek, Praskačka    2    2
HK0180    Josef Taichman, Prasek    2    2
HK0114    Pavel Zásada, N. Bydžov    2    2
HK0428    Petr Hájek, Dačice    0    2
HK0345    Roman Machač, HK    0    2

LIGA AMATÉRŮ (405. – 434. místo)
HK0408    Josef Jiránek, Dolní Branná    0    1
HK0204    Monika Kotfaldová, Týniště    0    1
HK0416    Martin Truneček, HK    5    0
HK0372    Zuzana Pácaltová, Jičín    -1    0
HK0012    Eva Rainetová, V. Poříčí    -4    0
HK0181    Lenka Taichmanová, Prasek    5    -1
HK0167    Karel Kindl, Třebechovice    2    -1
HK0212    Zdeněk Krejčí, Ohnišov    0    -1
HK0344    Daniel Machač, HK    0    -1
HK0436    Jan Jedlička ml., Dvůr Králové    -1    -1
HK0435    Alena Jedličková, Dvůr Králové    -1    -1
HK0403    Lilia Ščerbaková, Opočno    2    -2
HK0382    Martin Püschel, Žacléř    0    -2
HK0203    Leoš Truhlař, HK    0    -2
HK0132    Milan Lacina, N. Bydžov    5    -3
HK0206    Lukáš Spáčil, Ostrava    5    -3
HK0410    Johana Hanušová, HK    8    -4
HK0148    Petr Izák, HK    8    -4
HK0411    Ludmila Dohnálková, Rychnov    5    -4
HK0150    Martina Krejcarová, Librantice    5    -4
HK0175    Tomáš Přibyl, Borohrádek    5    -4
HK0407    Michal Kulhánek, Dvůr Králové    0    -4
HK0405    Petr Stierand, Malé Svatoňovice    0    -4
HK0154    Vladimír Šťastný, HK    -1    -4
HK0179    Martin Taichman, Prasek    -1    -4
HK0152    Petr Jedlička, HK    2    -7
HK0342    Pavel Kejzlar st., Úpice    0    -7
HK0289    Jiří Novotný, Trutnov    0    -19
HK0290    Zdeněk Korčák, Trutnov    2    -20
HK0305    Kurt Püschel, Žacléř    -1    -21

Výsledky zápasů 7. kola hokejové Tip ligy

1. Vítkovice – Brno                                1:3  (2)
2. Litoměřice – Havířov                          2:4  (2)
3. Šumperk – Jihlava                             6:2  (1)
4. Havlíčkův Brod – Most                       7:1  (1)
5. České Budějovice – Ústí nad Labem   5:2  (1)
6. Olomouc – Mladá Boleslav                  3:0  (1)
7. Kadaň – Berounští Medvědi                 5:0  (1)
8. Třebíč – Benátky nad Jizerou              3:0  (1)
9. Sokolov – Vrchlabí                              3:2  (1)
10. Moravské Budějovice – Kolín             0:6 (2)
Supertrefa (celkový počet gólů ve všech deseti zápasech): 55

Autor: Redakce

12.2.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jičín - Hronov
17

V derby padaly góly jen ve druhé třetině, Nové Město pálilo ostrými

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Právě jsme se narodili - říjen 2017

Náchodsko - Vítáme nová miminka na Náchodsku. Podívejte se na fotogalerii novorozenců, kteří v přišli na svět v náchodské porodnici v říjnu roku 2017. Šťastným rodičům gratulujeme.

Velké Poříčí i Provodov to měly o fous

Náchodsko - Stoprocentní byl ve víkendovém kole fotbalové I. B třídy regionální trojlístek.

FOTO: Od opeřenců až po vysazení břízy

Česká Skalice - Letošní ročník Slavnosti stromů ve Vile Čerych v České Skalici se opravdu vydařil.

Ve šlágru kola slavila úspěch kostelecká taktika

Náchodsko - Fotbalisté Náchoda nebudou na třetí říjnový víkend vzpomínat v dobrém.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT