Ten spolu s dalšími dvěma hráči (Zdeněk Čáp starší z České Skalice a Petr Šolc z Machova) dosáhl na čtrnáct plusových bodů, na rozdíl od nich však nebyl zase tak daleko od správné Supertrefy. A právě ta přiřkla polickému tipérovi vítězství v sedmém kole. Trochu se nám pozměnilo pořadí v samém popředí výsledkové listiny. Do čela se díky jedenácti bodům sedmého kola protáhl hronovský Miloš Kubík, stejný počet celkových bodů má také Šárka Dušková z Broumova.

Průběžné pořadí Tip ligy Náchodska

LIGA MISTRŮ (Pořadí na 1. – 2. místě)
NA0027    Miloš Kubík, Hronov    11    52
NA0036    Šárka Dušková, Broumov    8    52

EVROPSKÁ LIGA (Pořadí na 3. – 7. místě)
NA0030    Bohumil Beneš, Hronov    8    49
NA0008    Jaroslav Hylena, Provodov-Šonov    5    49
NA0009    Filip Karásek, Provodov-Šonov    5    49
NA0108    Jakub Svatoš, Zlíčko    5    49
NA0107    Radek Svatoš, Zlíčko    5    49

I. LIGA (Pořadí na 8. – 21. místě)
NA0033    Petr Šolc, Machov    14    46
NA0016    Vít Doležal, Hronov    11    46
NA0003    Milan Rydlo, N. Město    11    46
NA0025    Pippo Dukla, Náchod    8    46
NA0092    Josef Kadeřábek, Jaroměř    8    46
NA0038    Tomáš Klicpera, Otovice    8    46
NA0085    Václav Chaloupka, Provodov-Šonov    5    46
NA0093    Věra Kadeřábková, Jaroměř    5    46
NA0060    Oldřich Lelek, Hronov    5    46
NA0059    Vlasta Lelková, Hronov    5    46
NA0087    Zdeněk Čáp st., Č. Skalice    14    43
NA0034    Vítězslav Šolc, Machov    8    43
NA0018    Milan Řehák, Libotov    5    43
NA0026    Petra Valentová, Náchod    5    43

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (Pořadí na 22. – 33. místě)
NA0017    Bohumil Králíček, Provodov-Šonov    11    40
NA0041    Josef Jakubec, Náchod    8    40
NA0024    Miroslav Pácalt, Kramolna    8    40
NA0022    Aneta Rýdlová, Náchod    5    40
NA0021    Lenka Rýdlová, Náchod    5    40
NA0074    Jaroslav Čálek, Police n. M.    14    37
NA0062    Zdeněk Frýba, Hronov    11    37
NA0104    Tomáš Chmelík, N. Město n. M.    8    37
NA0023    Vlasta Pácaltová, Kramolna    8    37
NA0039    Jana Klicperová, Otovice    5    37
NA0081    Jaroslav Macek, Č. Kostelec    5    37
NA0094    Radka Novotná, Černčice    2    37

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (Pořadí na 34. – 50. místě)
NA0120    Milan Kavulák, Týniště    8    35
NA0088    Mária Polomská, Č. Skalice    11    34
NA0048    Hana Nejedlá, V. Poříčí    8    34
NA0052    R+D Zvoníčkovi, V. Poříčí    8    34
NA0069    Jiří Krista, Hronov    8    32
NA0121    Lenka Kubečková, V. Poříčí    8    32
NA0095    Petr Hofman, N. Město n. M.    11    31
NA0047    Karel Černohorský, V. Poříčí    8    31
NA0046    Ivoš Dius, V. Poříčí    8    31
NA0035    Vítězslav Šolc st., Machov    8    31
NA0050    Hana Zvoníčková, V. Poříčí    8    31
NA0118    Otakar Novák, Ronov n. D.    5    31
NA0031    Petra Nováková, Machov    5    31
NA0109    Jana Svatošová, Zlíčko    5    31
NA0075    Augustin Šála, Police n. M.    5    31
NA0020    Petr Drašnar, Náchod    2    31
NA0029    Radka Kubečková, Hronov    2    31

DIVIZE (Pořadí na 51. – 63. místě)
NA0100    Radek Ducháč, N. Město n. M.    11    29
NA0098    Milan Ducháč, N. Město n. M.    8    29
NA0044    Aneta Nyčová, Náchod    0    29
NA0068    Vladimír Seidel, V. Poříčí    11    28
NA0049    Josef Čepelka, V. Poříčí    8    28
NA0079    Marek Matha, Č. Kostelec    8    28
NA0032    Jan Šolc, Machov    8    28
NA0040    Štamgasti Šonov, Provodov-Šonov    8    28
NA0097    Josef Hofman, Černčice    5    28
NA0086    Václav Chaloupka st., Provodov-Šonov    5    28
NA0106    Štěpán Zámečník, Spy u N. Města    5    28
NA0083    Jiří Soukup, Č. Skalice    2    28
NA0058    Dana Hrubá, V. Poříčí    0    27

KRAJSKÝ PŘEBOR (Pořadí na 64. – 76. místě)
NA0070    Jan Regner, Žďárky    5    26
NA0043    Milan Jakubec, Náchod    0    26
NA0096    Zdena Hofmanová, Černčice    8    25
NA0051    Jaroslav Lokvenc, V. Poříčí    8    25
NA0065    Jiří Soukal, Hronov    8    25
NA0004    Vladimír Čejp, Náchod    5    25
NA0053    Josef Fuchs, V. Poříčí    5    25
NA0063    Tomáš Hašpl, V. Poříčí    5    25
NA0037    Oto Klicpera, Otovice    5    25
NA0061    Josef Hurdálek, Hronov    2    25
NA0105    Jaromír Líska, N. Město n. M.    2    25
NA0119    Jan Kolář, Broumov    5    24
NA0099    Martin Ducháč, N. Město n. M.    5    23

I. A TŘÍDA (Pořadí na 77. – 89. místě)
NA0077    Josef Matha, Č. Kostelec    8    22
NA0089    Silvestr Polomský, Č. Skalice    8    22
NA0110    Mirek Ducháč, Ml. Boleslav    5    22
NA0117    Ondřej Hanuš, Č. Kostelec    5    22
NA0005    Gisela Hlavatá, Náchod    5    22
NA0007    Josef Kotyška, N. Hrádek    5    22
NA0115    Jiří Švorčík, Police n. M.    5    22
NA0019    Petr Drašnar, Provodov-Šonov    2    22
NA0001    Jaroslav Kuchař, Náchod    2    22
NA0076    Jaroslav Valchař ml., Police n. M.    2    22
NA0067    Bohuslava Regnerová, Žďárky    5    20
NA0103    Martin Černý, N. Město n. M.    2    20
NA0113    Josef Čermák, V. Poříčí    8    19

I. B TŘÍDA (Pořadí na 90. – 97. místě)
NA0057    Michal Lokvenc jun., V. Poříčí    0    18
NA0101    Zdeněk Majer, Vysokov    8    16
NA0014    Václav Stránský, Náchod    8    16
NA0116    Petr Tuček, Č. Kostelec    8    16
NA0072    Jan Hilšer, Č. Metuje    2    16
NA0084    Drahomíra Soukupová, Č. Skalice    -1    16
NA0054    Michal Lokvenc, V. Poříčí    0    15
NA0056    Marek Lokvenc, V. Poříčí    0    15

OKRESNÍ PŘEBOR (Pořadí na 98. – 121. místě)
NA0028    Hana Benešová, Hronov    11    13
NA0011    Roman Rainet, V. Poříčí    11    13
NA0064    Milan Bitnar, Hronov    8    13
NA0073    Miloš Hilšer, Č. Metuje    5    13
NA0006    Sabina Hlavatá, Meziměstí    5    13
NA0002    Miroslav Hurdálek, Náchod    5    13
NA0071    Šárka Hilšerová, Č. Metuje    2    13
NA0091    Jan Runštuk, V. Jesenice    2    13
NA0090    David Runštuk, V. Jesenice    -1    13
NA0042    Jan Jakubec, Náchod    0    11
NA0012    Zdeněk Rainet, V. Poříčí    8    10
NA0102    Olga Majerová, Vysokov    5    10
NA0055    Renáta Hrubá, V. Poříčí    0    9
NA0066    Petr Kylar, Stárkov    0    8
NA0080    Jaroslav Macek, Č. Kostelec    5    7
NA0010    Eva Rainetová, V. Poříčí    2    7
NA0082    Jiřina Brožová, Č. Skalice    -1    7
NA0114    Jaroslav Valchař, Police n. M.    0    6
NA0111    Petr Šolc, Náchod    0    5
NA0078    Jaroslava Mathová, Č. Kostelec    5    4
NA0045    Monika Procházková, Náchod    5    4
NA0015    Josef Jirásek, H. Radechová    2    4
NA0112    Ladislav Zástava, Hronov    5    1
NA0013    Jiří Knetig, Provodov-Šonov    2    -11

Výsledky zápasů 7. kola Tip ligy
1.  Ústí nad Orlicí – Náchod                                                1:1     0
2.  Libčany – Broumov                                                      5:0     1
3.  Lázně Bělohrad – Jaroměř                                            1:3      2
4.  Nové Město nad Metují – Stará Paka                             4:0     1
5.  Provodov – Machov                                                     1:0     1
6.  Velichovky – Police nad Metují B                                    0:1     2
7.  Teplice nad Metují – Stárkov                                          1:1     0
8.  Meziměstí – Mezilesí                                                        4:0     1
9.  Česká Skalice – Velké Poříčí                                            2:5     2
10.  Zábrodí – Velké Poříčí                                                   3:0     1
Supertrefa (počet vstřelených gólů ve všech zápasech): 33 branek