VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Šesté kolo vyhrál Jaroslav Novotný z Hradce Králové

Hradec Králové – Šestým dějstvím pokračovala hokejová Tip liga Královéhradeckého kraje, v níž registrujeme už  431 hráčů (302 mužů a 129 žen).

5.2.2014
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/František Hlas

Vítězem šestého kola se stal JAROSLAV NOVOTNÝ z Hradce Králové (startovní číslo HK 0166), jenž získal jedenáct bodů a byl nejblíže Supertrefě. Úspěšný soutěžící získává pivní balíček od pivovaru Tambor. Prosíme tipéra, aby se ozval Deníku na telefonní číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny.

Průběžné pořadí Tip ligy po 6. kole

NHL (1. – 9. místo)
HK0336    Jiří Pelák, Dvůr Králové    11    45
HK0248    Jana Vaněčková, Houdkovice    11    36
HK0222    Daniela Ludvíková, Rychnov    8    36
HK0254    Petr Reguli, Vrchlabí    8    36
HK0096    Helena Skrbková, Brdo    8    36
HK0255    Marek Menc, Dolní Branná    8    33
HK0145    Nikola Tvrdková, HK    8    33
HK0365    Pavel Marek, Rychnov    8    31
HK0253    Milan Koldovský, Kunčice n. L.    5    31

KHL (10. – 49. místo)
HK0314    Zdeněk Matura st., Libštát    11    30
HK0102    Vlastimil Svoboda, Milíčeves    8    30
HK0098    František Lachman, Jičín    5    30
HK0316    Lukáš Matura, Libštát    5    30
HK0147    Michal Tvrdek, HK    5    30
HK0095    Romana Skrbková, Brdo    2    30
HK0363    Roman Izák, Opočno    5    28
HK0021    Vítězslav Šolc st., Machov    11    27
HK0228    Alča Dohnalová, Kostelec n. O.    8    27
HK0285    Pavel Holý, Trutnov    8    27
HK0093    Otakar Fendrych, Brdo    5    27
HK0143    Ladislav Havránek, HK    5    27
HK0315    Zdeněk Matura ml., Libštát    5    27
HK0221    Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h.    5    27
HK0293    Marek Birke, Trutnov    -1    27
HK0070    Mirek Ducháč, Ml. Boleslav    -1    27
HK0376    Filip Firbacher, Chlumec    8    25
HK0346    Josef Jakubec, Náchod    8    25
HK0361    Pavel Vítek, Náchod    5    25
HK0159    Ivan Dušek, HK    11    24
HK0081    Alois Dejl, Jičín    8    24
HK0013    Gisela Hlavatá, Náchod    8    24
HK0029    Jiří Knetig, Provodov-Šonov    8    24
HK0271    Jiří Sacher, Podhůří    8    24
HK0100    Pavel Svoboda, Miíčeves    8    24
HK0235    Milda Bartoš, Kostelec n. O.    5    24
HK0129    Miloslav Bednařík, HK    5    24
HK0076    Martin Dejl, Louny    5    24
HK0082    Helena Dejlová, Jičín    5    24
HK0187    Zdeněk Munzar, Podoliby    5    24
HK0331    Jindřich Pitro, Dvůr Králové    5    24
HK0149    Jana Štanderová, Librantice    5    24
HK0192    Alois Dejl, Jičín    2    24
HK0080    Lenka Dejlová, Louny    2    24
HK0073    Iveta Dejlová, Jičín    2    24
HK0330    Jaromír Kött, Dvůr Králové    2    24
HK0300    Jiří Zábojník, Trutnov    2    24
HK0301    Dana Zábojníková, Trutnov    2    24
HK0321    Soňa Kábrtová, Trutnov    -1    24
HK0388    Jana Machková, Borohrádek    8    23

EXTRALIGA (50. – 129. místo)
HK0349    Milan Jakubec, Náchod    11    22
HK0347    Aneta Nyčová, Náchod    8    22
HK0279    Hana Pitrmucová, Dolní Branná    5    22
HK0357    Pavel Purma, Sloupno    5    22
HK0366    Zuzana Semeniuková, Dvůr Králové    5    22
HK0370    Bohumil Rulf, HK    -4    22
HK0229    Jirka Dohnal, Kostelec n. O.    11    21
HK0288    Marie Holá, Trutnov    8    21
HK0303    Lenka Hurtová, Trutnov    8    21
HK0112    Bohuš Nosek, Kvasiny    8    21
HK0276    Petr Sůra, Dolní Branná    8    21
HK0015    Vladimír Čejp, Náchod    5    21
HK0121    Vojta Doležal, Chlumec    5    21
HK0174    Eduard Důbrava, Petrovice u NB    5    21
HK0109    Jan Hanuš, HK    5    21
HK0310    Leoš Herout, Trutnov    5    21
HK0032    Zdena Hofmanová, Černčice    5    21
HK0214    Juraj Jirásek, Sněžné    5    21
HK0282    Erich Kamitz II, Chvaleč    5    21
HK0313    Ludmila Maturová, Libštát    5    21
HK0172    Milan Štěrba, Chlumec    5    21
HK0054    Jiří Krista, Hronov    2    21
HK0286    Tomáš Kruliš, Trutnov    2    21
HK0170    Vojtěch Kříž, Převýšov    2    21
HK0201    Jiří Pípa, N. Bydžov    2    21
HK0284    Ladislav Köszegi, Trutnov    -1    21
HK0245    Jaroslav Sehnoutka ml., HK    -1    21
HK0232    Ivana Jedlinská, Kostelec n. O.    0    20
HK0378    Iva Hlaváčová, Chlumec    8    19
HK0380    Jan Kolář, Broumov    5    19
HK0379    Zdeněk Kostka, HK    5    19
HK0044    Oldřich Lelek, Hronov    5    19
HK0043    Vlasta Lelková, Hronov    5    19
HK0359    Josef Nevrlý, N. Bydžov    5    19
HK0168    Milan Dušek, Týniště    2    19
HK0356    Renata Munzarová, Praha    2    19
HK0374    Kateřina Přibylová, HK    -1    19
HK0108    Václav Tarantík, Smiřice    -1    19
HK0328    Zdeněk Jiránek, Volanov    8    18
HK0087    Pavlína Jónová, Chomutice    8    18
HK0339    Radka Kubečková, Hronov    8    18
HK0190    Maruška Plodrová, Zdechovice    8    18
HK0337    Bohumil Beneš, Hronov    5    18
HK0135    Monika Cílková, HK    5    18
HK0005    Šárka Dušková, Broumov    5    18
HK0097    Helena Fendrychová, Brdo    5    18
HK0111    Jaroslav Hanuš, HK    5    18
HK0110    Jaroslav Hanuš st., HK    5    18
HK0075    Zdeněk Munzar, Podoliby    5    18
HK0292    Josef Pich, Trutnov    5    18
HK0291    Eva Pichová, Trutnov    5    18
HK0003    Monika Procházková, Náchod    5    18
HK0010    Roman Rainet, V. Poříčí    5    18
HK0219    Martin Sosna, Dobruška    5    18
HK0296    Jan Suchý, Radvanice    5    18
HK0058    Augustin Šála, Police n. Met.    5    18
HK0332    Milada Šrůtová, Dvůr Králové    5    18
HK0057    Markéta Valchařová, Police n. Met.    5    18
HK0071    Jiří Zima, Zlíčko    5    18
HK0251    Jan Zirm, Vrchlabí    5    18
HK0078    Tereza Halčáková, Osenice    2    18
HK0326    Karel Havelka, Trutnov    2    18
HK0309    Václav Herout, Trutnov    2    18
HK0033    Josef Hofman, Černčice    2    18
HK0031    Petr Hofman, N. Město n. M.    2    18
HK0105    Roman Hýsek, HK    2    18
HK0084    Jaromír Jelínek, Jičín    2    18
HK0169    Zdeněk Kříž, Převýšov    2    18
HK0200    Jaroslav Novotný, Podoliby    2    18
HK0295    Vítězslav Schfránek, Radvanice    2    18
HK0024    Jan Šolc, Machov    2    18
HK0173    Stanislav Vízek, N. Bydžov    2    18
HK0037    Ladislav Zástava, Hronov    2    18
HK0156    Aleš Hojer, HK    -1    18
HK0186    Štefan Kotek, Prasek    -1    18
HK0223    Zdeněk Kotyza, Peklo n. Z.    -1    18
HK0329    Jaroslav Mrkvička, Chotěvice    -1    18
HK0067    Radek Svatoš, Zlíčko    -1    18
HK0262    Radek Tauchmann, Dolní Branná    -1    18
HK0183    Michal Chlad, Kosičky    -4    18

I. LIGA (130. – 210. místo)
HK0404    Libor Hladík, Nový Hrádek    8    17
HK0377    Ladislav Firbacher, Chlumec    5    16
HK0194    Zuzana Pípová, N. Bydžov    5    16
HK0061    Josef Matha, Červ. Kostelec    -1    16
HK0281    Jaroslava Kamitzová, Chvaleč    11    15
HK0046    Josef Čepelka, Velké Poříčí    8    15
HK0146    David Havránek, HK    8    15
HK0123    Aleš Doležal, Chlumec    5    15
HK0177    Vlastimil Gabriel, Vinary    5    15
HK0144    Zdena Havránková, HK    5    15
HK0325    Jaroslav Hůlek, Trutnov    5    15
HK0185    Luboš Chlad, Kosičky    5    15
HK0030    Radka Novotná, Černčice    5    15
HK0220    Miloš Šenkýř, Dobruška    5    15
HK0125    Miroslav Buřič ml., Chlumec    2    15
HK0134    Martin Cílek, HK    2    15
HK0001    Tomáš Klicpera, Otovice    2    15
HK0213    Milan Koty, České Meziříčí    2    15
HK0270    Jiří Kubáněk, Dolní Branná    2    15
HK0266    Miloslav Nykl, Dolní Branná    2    15
HK0009    Zdeněk Rainet, V. Poříčí    2    15
HK0016    Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové    2    15
HK0094    Lukáš Skrbek, Brdo    2    15
HK0138    Miroslav Špaček, Vlčkovice    2    15
HK0136    Jan Štembera, HK    2    15
HK0140    Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby    2    15
HK0133    Petr Cílek, HK    -1    15
HK0160    Petr Koza, HK    -1    15
HK0161    Jana Kozová, HK    -1    15
HK0386    Marie Hanušová, HK    2    14
HK0211    Bohuslav Šolín, Val    8    13
HK0348    Jan Jakubec, Náchod    5    13
HK0354    Jaroslav Macek, Č. Kostelec    2    13
HK0264    Vlasta Suková, Dolní Branná    2    13
HK0055    Jaroslav Čálek, Police n. Met.    0    13
HK0227    Aleš Kupka, Čánka    0    13
HK0358    Jiří Holý, N. Bydžov    -1    13
HK0324    Gert Böhnisch, Mladé Buky    8    12
HK0074    Jan Halčák, Jičín    8    12
HK0312    Ondřej Matura, Libštát    8    12
HK0025    Petra Nováková, Machov    8    12
HK0199    Vlasta Hybnerová, Poděbrady    5    12
HK0269    Libor Kubáněk, Dolní Branná    5    12
HK0304    Klaus Püschel, Trutnov    5    12
HK0302    Milena Püschelová, Trutnov    5    12
HK0113    Pavel Sazka, N. Bydžov    5    12
HK0039    Vladimír Seidel, Velké Poříčí    5    12
HK0311    Petr Slezák, Dvůr Králové    5    12
HK0277    Robert Sůra, Dolní Branná    5    12
HK0275    Jan Sůra, Dolní Branná    5    12
HK0250    Václav Vaněček ml., Houdkovice    5    12
HK0317    Jaroslav Vrbecký, Trutnov    5    12
HK0318    Tomáš Vrbecký, Trutnov    5    12
HK0210    Jaroslav Beránek, Rychnov    2    12
HK0196    Milan Čapek, Podoliby    2    12
HK0236    Pavel Dvořák, Kostelec n. O.    2    12
HK0041    Zdeněk Frýba, Hronov    2    12
HK0042    Tomáš Hašpl, Velké Poříčí    2    12
HK0308    Michal Herout, Trutnov    2    12
HK0307    Otakar Jón, Trutnov    2    12
HK0088    Ondřej Jón, Chomutice    2    12
HK0092    Josef Kotnik, Chyjice    2    12
HK0267    Věra Kubáňková, Dolní Branná    2    12
HK0064    Jan Runštuk, V. Jesenice    2    12
HK0062    Drahomíra Soukupová, Česká Skalice    2    12
HK0265    Zdena Sůrová, Dolní Branná    2    12
HK0069    Jana Svatošová, Zlíčko    2    12
HK0171    Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby    2    12
HK0249    Kateřina Vaněčková, Houdkovice    2    12
HK0205    Jiří Kotfald, Týniště    -1    12
HK0231    Vladislav Kuchař, Rychnov    -1    12
HK0066    Silvestr Polomský, Česká Skalice    -1    12
HK0176    Michal Přibyl, Borohrádek    -1    12
HK0065    David Runštuk, V. Jesenice    -1    12
HK0246    Marcela Sehnoutková, HK    -1    12
HK0085    Vlastimil Sudek, Libuň    -1    12
HK0091    František Vycpálek, Milíčeves    -1    12
HK0280    Erich Kamitz, Trutnov    -4    12
HK0072    Miroslav Kracík, Jičín    -4    12
HK0338    Michal Kubeček, Hronov    -4    12
HK0035    Štěpán Zámečník, N. Město n. M.    -4    12

II. LIGA (211. – 311. místo)
HK0387    Anna-Marie Hanušová, HK    5    11
HK0350    Renata Hrubá, V. Poříčí    5    11
HK0384    Pavel Ozdin, Osenice    5    11
HK0398    Jana Vaníčková, Sloupno    5    11
HK0400    Maruška Čapková, Podoliby    2    11
HK0353    Michal Lokvenc ml., V. Poříčí    2    11
HK0417    Iva Dohnálková, Rychnov    8    10
HK0019    Petr Drašnar, Provodov-Šonov    8    10
HK0369    Michal Kozák, HK    8    10
HK0298    Lenka Hubková, Pardubice    5    10
HK0355    Oldřich Matys, N. Bydžov    5    10
HK0239    Pavlína Sejtková, HK    5    10
HK0362    Pavel Vítek ml., Náchod    5    10
HK0252    Michal Koldovský, Kunčice n. L.    2    10
HK0256    Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná    2    10
HK0373    Lenka Přibylová, HK    2    10
HK0107    Blanka Tarantíková, Smiřice    2    10
HK0083    Václav Kameník, Jičín    0    10
HK0244    Jaroslav Sehnoutka st., HK    0    10
HK0383    Miloš Jirsák, Bukovina u Čisté    -1    10
HK0225    Petr Rudolf, Olešnice v O. h.    -1    10
HK0323    Stanislava Böhnischová, Mladé Buky    8    9
HK0050    Josef Čermák, Velké Poříčí    8    9
HK0053    Ivoš Dius, Velké Poříčí    8    9
HK0049    Josef Fuchs, Velké Poříčí    8    9
HK0045    Lenka Kubečková, Velké Poříčí    8    9
HK0047    Hana Nejedlá, Velké Poříčí    8    9
HK0052    Hana Zvoníčková, Velké Poříčí    8    9
HK0226    Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h.    5    9
HK0340    Hana Benešová, Hronov    5    9
HK0389    Luděk Bradna, N. Bydžov    5    9
HK0274    Miroslav Dreveniak, Dolní Branná    5    9
HK0218    Jaroslav Gutler, Hradec Králové    5    9
HK0306    Zdeněk Jón, Trutnov    5    9
HK0287    Romana Krulišová, Trutnov    5    9
HK0036    Jaromír Líska, N. Město n. M.    5    9
HK0023    Petr Šolc, Machov    5    9
HK0128    Hana Bílková ml., Libčany    2    9
HK0116    Miroslav Buřič st., Chlumec    2    9
HK0124    Marie Buřičová, Chlumec    2    9
HK0077    Kateřina Halčáková, Jičín    2    9
HK0334    Vlastimil Hlušička st., Pilníkov    2    9
HK0202    Olina Pozlerová, Podoliby    2    9
HK0162    Karel Přibyl, HK    2    9
HK0273    Alfréd Sacher, Dolní Branná    2    9
HK0063    Jiří Soukup, Česká Skalice    2    9
HK0068    Jakub Svatoš, Zlíčko    2    9
HK0155    Jindřich Vondráček, Třebechovice    2    9
HK0216    Petr Buryan, Opočno    -1    9
HK0343    Richard Ducháč, Úpice    -1    9
HK0004    Jaroslav Kuchař, Náchod    -1    9
HK0283    Zdeněk Kužel ml., Trutnov    -1    9
HK0137    Jitka Štemberová, HK    -1    9
HK0118    Milada Bílková, Praskačka    -4    9
HK0157    Martin Izák, Jaroměř    -4    9
HK0002    Jana Klicperová, Otovice    -4    9
HK0165    Jan Kulhánek, HK    -4    9
HK0247    Václav Vaněček st., Houdkovice    -4    9
HK0425    Jan Jedlička, Dvůr Králové    8    8
HK0385    Martin Štěpánek, N. Město n. M.    8    8
HK0394    Eleonor Geletičová, Sloupno    2    8
HK0351    Michal Lokvenc, V. Poříčí    2    8
HK0352    Marek Lokvenc ml., V. Poříčí    2    8
HK0399    Jaroslav Vaníček, Sloupno    2    8
HK0090    Pavel Bodlák, Kopidlno    0    8
HK0243    Kamil Žák, HK    0    8
HK0240    Roman Žák, HK    0    8
HK0048    Karel Černohorský, Velké Poříčí    8    7
HK0106    Václav Tarantík ml., Smiřice    8    7
HK0367    Miloslav Kozák, HK    5    7
HK0368    Miloslava Kozáková, HK    5    7
HK0020    Petr Drašnar, Náchod    2    7
HK0234    Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O.    2    7
HK0258    Jana Jirková, Dolní Branná    2    7
HK0197    Josef Pozler, Podoliby    2    7
HK0224    Jiří Rudolf, Olešnice v O. h.    2    7
HK0238    Alena Sejtková, HK    2    7
HK0086    Oldřich Čapek, Jičín    0    7
HK0406    Pavel Horák, Dvůr Králové    -1    7
HK0360    Vlastimil Kout, N. Bydžov    -1    7
HK0120    Richard Bílek, Urbanice    8    6
HK0103    František Polák, Jičín    8    6
HK0126    Jiří Bílek, Libčany    5    6
HK0127    Hana Bílková st., Libčany    5    6
HK0294    Jaroslav Birke, Trutnov    5    6
HK0014    Sabina Hlavatá, Meziměstí    5    6
HK0268    Vladislav Kubáněk, Dolní Branná    2    6
HK0018    Miloš Kubík, Hronov    2    6
HK0189    Vítězslava Pípová, N. Bydžov    2    6
HK0104    Dagmar Poláková, Jičín    2    6
HK0099    Vojtěch Svoboda, Milíčeves    2    6
HK0011    Petra Hájková, Olešnice    -1    6
HK0319    Zdeněk Hůlek, Trutnov    -1    6
HK0198    Josef Hybner, Poděbrady    -1    6
HK0191    Zlata Joštová, Zdechovice    -1    6
HK0008    Ota Klicpera, Otovice    -1    6
HK0195    Antonie Kotková, Prasek    -1    6
HK0038    Petr Kylar, Stárkov    -1    6
HK0142    Jiří Pešek, HK    -1    6
HK0278    Milan Sůra, Dolní Branná    -1    6
HK0022    Vítězslav Šolc, Machov    -1    6

KRAJSKÁ LIGA (312. – 359. místo)
HK0430    Miloš Dvořák, Trutnov    5    5
HK0429    Jiří Khol, Dolní Branná    5    5
HK0432    Miloslav Kořínek, N. Bydžov    5    5
HK0390    Oldřich Čapek, N. Bydžov    2    5
HK0396    Petra Geletičová, Sloupno    2    5
HK0395    Amálka Geletičová, Sloupno    2    5
HK0401    Iva Holá, N. Bydžov    2    5
HK0393    Zdeněk Purma, Křičov    2    5
HK0391    Zdeněk Purma, Smidary    2    5
HK0397    Jana Purmová, Sloupno    2    5
HK0341    Gustav Deutsch, Hradec Králové    0    5
HK0241    Kamila Žáková, HK    0    5
HK0051    Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí    8    4
HK0131    František Bartoška, HK    5    4
HK0059    Marek Matha, Červ. Kostelec    5    4
HK0260    Vlastimil Pirman, Dolní Branná    5    4
HK0237    Zdeněk Sejtko, HK    5    4
HK0413    Tomáš Zkusil, Dvůr Králové    5    4
HK0299    Jaroslav Čížek, Dubenec    2    4
HK0375    Monika Hádková, HK    2    4
HK0193    Květoslava Pípová, N. Bydžov    2    4
HK0012    Eva Rainetová, V. Poříčí    2    4
HK0414    Patrik Špaček, Lochenice    2    4
HK0418    Jana Šrytrová, Petrovice    2    4
HK0424    Radek Zima ml., Prasek    2    4
HK0188    Naďa Zimová, Prasek    2    4
HK0381    Jindřivh Rylich, Vrchlabí    -1    4
HK0322    Karel Kábrt, Trutnov    5    3
HK0297    Marta Suchá, Radvanice    5    3
HK0208    Josefa Suchánková, Potštejn    5    3
HK0079    Tereza Ozdinová, Osenice    2    3
HK0153    Radek Sejtko, HK    2    3
HK0119    Jan Bílek, Urbanice    -1    3
HK0158    Zdeněk Dvořák st., Třebechovice    -1    3
HK0182    Radek Chlad, Kosičky    -1    3
HK0233    Nikola Jedlinská, Kostelec n. O.    -1    3
HK0164    Tomáš Kulhánek, HK    -1    3
HK0026    Miroslav Pácalt, Kramolna    -1    3
HK0027    Vlasta Pácaltová, Kramolna    -1    3
HK0207    Jaroslav Suchánek, Choceň    -1    3
HK0402    Lucie Bradnová, N. Bydžov    2    2
HK0428    Petr Hájek, Dačice    2    2
HK0259    Jana Kotyková, Dolní Branná    2    2
HK0426    Bořek Krejčí, Solnice    2    2
HK0392    Alena Purmová, Křičov    2    2
HK0431    Miroslav Vostruha, Sloupno    2    2
HK0345    Roman Machač, HK    0    2
HK0420    Josef Vaníček, Lužec    0    2

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (360. – 401. místo)
HK0230    Pavel Konvalinka, Vamberk    5    1
HK0371    Martin Košnár, HK    5    1
HK0415    Jaroslav Osowiecki, Žacléř    5    1
HK0215    Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h.    2    1
HK0423    Blanka Hladíková, Lužec    2    1
HK0372    Zuzana Pácaltová, Jičín    2    1
HK0422    Pavlína Purmová, Sloupno    2    1
HK0408    Josef Jiránek, Dolní Branná    0    1
HK0204    Monika Kotfaldová, Týniště    -1    1
HK0263    Martina Tauchmannová, Dolní Branná    -1    1
HK0006    Miroslav Hurdálek, Náchod    -4    1
HK0178    Marcel Gabriel, Vinary    -7    1
HK0166    Jaroslav Novotný, HK    11    0
HK0209    Jaroslav Suchánek, Potštejn    5    0
HK0217    Vladimír Gutler, Dobruška    2    0
HK0117    Jan Bílek, Praskačka    -1    0
HK0409    Jan Hanuš ml., HK    -1    0
HK0007    Josef Kotyška, Nový Hrádek    -1    0
HK0180    Josef Taichman, Prasek    -1    0
HK0114    Pavel Zásada, N. Bydžov    -4    0
HK0163    Vladimír Racek, HK    2    -1
HK0212    Zdeněk Krejčí, Ohnišov    0    -1
HK0344    Daniel Machač, HK    0    -1
HK0242    Monika Žáková, HK    0    -1
HK0364    Miloš Dohnálek, Rychnov    5    -2
HK0130    Věra Bartošková, HK    2    -2
HK0382    Martin Püschel, Žacléř    2    -2
HK0421    Radek Zima, Prasek    2    -2
HK0203    Leoš Truhlař, HK    -1    -2
HK0179    Martin Taichman, Prasek    8    -3
HK0412    Jitka Čížková, Dubenec    2    -3
HK0184    Renata Chladová, Kosičky    2    -3
HK0272    Jaroslava Sacherová, Dolní Branná    2    -3
HK0101    Miluše Svobodová, Milíčeves    2    -3
HK0139    Pavel Žák, Předměřice    2    -3
HK0320    Naďa Hůková, Trutnov    -1    -3
HK0115    Pavel Tomšík, N. Bydžov    -1    -3
HK0154    Vladimír Šťastný, HK    -4    -3
HK0167    Karel Kindl, Třebechovice    -7    -3
HK0034    Lenka Rýdlová, Náchod    -7    -3
HK0028    Aneta Rýdlová, Náchod    -7    -3
HK0040    Milan Bitnar, Hronov    -10    -3

LIGA AMATÉRŮ (402. – 431. místo)
HK0405    Petr Stierand, Malé Svatoňovice    5    -4
HK0403    Lilia Ščerbaková, Opočno    5    -4
HK0407    Michal Kulhánek, Dvůr Králové    0    -4
HK0427    Milena Koblicová, Vamberk    -4    -4
HK0433    Dana Přibylová, N. Bydžov    -4    -4
HK0060    Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec    2    -5
HK0416    Martin Truneček, HK    2    -5
HK0261    Libor Čvančara, Dolní Branná    -1    -5
HK0257    Milena Pitrmanová, Dolní Branná    -1    -5
HK0419    Hana Purmová, Sloupno    -1    -5
HK0333    Petra Hlušičková, Dvůr Králové    5    -6
HK0335    Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov    -1    -6
HK0089    Miloš Jón, Chomutice    -1    -6
HK0327    Zdena Pivková, Trutnov    -1    -6
HK0181    Lenka Taichmanová, Prasek    -1    -6
HK0151    Milan Toušek, Týniště    -4    -6
HK0122    Petra Doležalová, Chlumec    5    -7
HK0342    Pavel Kejzlar st., Úpice    0    -7
HK0206    Lukáš Spáčil, Ostrava    5    -8
HK0132    Milan Lacina, N. Bydžov    -7    -8
HK0175    Tomáš Přibyl, Borohrádek    2    -9
HK0411    Ludmila Dohnálková, Rychnov    -1    -9
HK0056    Jaroslav Valchař st., Police n. Met.    -1    -9
HK0152    Petr Jedlička, HK    -4    -9
HK0150    Martina Krejcarová, Librantice    -7    -9
HK0410    Johana Hanušová, HK    -1    -12
HK0148    Petr Izák, HK    -1    -12
HK0289    Jiří Novotný, Trutnov    0    -19
HK0305    Kurt Püschel, Žacléř    -4    -20
HK0290    Zdeněk Korčák, Trutnov    -7    -22

Výsledky zápasů 6. kola hokejové Tip ligy

  1. Verva Litvínov – Mountfield Hradec Králové          3:2 (1)
  2. ČSOB Pojišťovna Pardubice – Vítkovice Steel       4:2 (1)
  3. HC Oceláři Třinec – HC Sparta Praha                    5:4 (1)
  4. Energie Karlovy Vary – HC Škoda Plzeň                3:5 (2)
  5. Rytíři Kladno – HC Bílí Tygři Liberec                       2:4 (2)
  6. HC Kometa Brno – PSG Zlín                                  0:4 (2)
  7. Stadion Litoměřice – Horácká Slavia Třebíč            1:1 (0)
  8. SK Kadaň – Salith Šumperk                                   5:0 (1)
  9. HC Stadion Vrchlabí – Vlci Jablonec n. Nisou          7:3 (1)
10. BK Nová Paka – HC Wikov Hronov                       6:6 (0)
Supertrefa (celkový počet gólů ve všech deseti zápasech): 67

Autor: Redakce

5.2.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jičín - Hronov
17

V derby padaly góly jen ve druhé třetině, Nové Město pálilo ostrými

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Právě jsme se narodili - říjen 2017

Náchodsko - Vítáme nová miminka na Náchodsku. Podívejte se na fotogalerii novorozenců, kteří v přišli na svět v náchodské porodnici v říjnu roku 2017. Šťastným rodičům gratulujeme.

Velké Poříčí i Provodov to měly o fous

Náchodsko - Stoprocentní byl ve víkendovém kole fotbalové I. B třídy regionální trojlístek.

FOTO: Od opeřenců až po vysazení břízy

Česká Skalice - Letošní ročník Slavnosti stromů ve Vile Čerych v České Skalici se opravdu vydařil.

Ve šlágru kola slavila úspěch kostelecká taktika

Náchodsko - Fotbalisté Náchoda nebudou na třetí říjnový víkend vzpomínat v dobrém.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT