TJ Příchovice – Sokol Krčín 15:17 (9:9). Zápas s Příchovicemi byl od první minuty velmi vyrovnaný. Ani jednomu celku se za celý první poločas nepodařilo soupeři odskočit na více než dvě branky.

V 9. minutě to bylo 2:2, ve 13. min. 4:2 a v 19. min. byl stav opět vyrovnaný – 5:5. Pak se Krčínu podařilo odskočit na 8:6, v závěru první půle ale Příchovice srovnaly na poločasových 9:9.

Druhá půle začala obdobně jako ta první s tím rozdílem, že se hned Krčín ujal vedení 10:9. Vzápětí sice domácí hráčky srovnaly, ale to byl poslední vyrovnaný stav v utkání. Potom se hostujícím hráčkám podařilo odskočit o dva góly a ve 20. min. dokonce o čtyři – 12:16. Pak ale Krčín opět pustil domácí hráčky do hry, ty snížily na 13:16, ale Krčín ve 26. min. opět odskočil na 13:17. Domácí házenkářky už jen do konce zápasu zkorigovaly dvěma proměněnými trestnými hody na konečných 15:17.

Po zápase se krčínské hráčky dozvěděly, že v souběžně hraném utkání v Tymákově remizovaly Přeštice 14:14. Díky tomuto výsledku měl Krčín definitivní jistotu třetího místa v letošním ročníku první ligy národní házené žen.

Sestava a branky Krčína: Šefcová, Entová – Štefková, Macková, Pavlíková, Žižková, Entová – Kotlářová (8), Zimlová (5), Koudelková (3), Šimánková (1), Rydlová.

Další výsledky: Tymákov – Přeštice 14:14, Draken Brno – Chomutov 24:11.

TJ Přeštice – Sokol Krčín 22:15 (11:7). Zápas v Přešticích už byl pro Krčín jen formalitou.

Zápas nezačal Krčín špatně, ale bohužel jen do 8. minuty, kdy byl stav 3:3. O chvíli později už domácí hráčky vedly 6:3 a pak ještě 7:4. Další branku vstřelil Krčín až ve 25. min., když už byl stav 9:5. Do konce poločasu se rozdíl ve skóre neměnil, takže se do šaten šlo s výsledkem 11:7.

Přestávková předsevzetí o zdramatizování zápasu vzala brzy po pauze za své. Na hru rozjetých Přeštic nedokázal Krčín adekvátně zareagovat, takže se domácí náskok postupně navyšoval až na konečných 22:15.

„I přes prohru je potřeba hráčkám za celou sezónu poděkovat. Dále je potřeba vyzvednout, že se nám podařilo do „A" týmu žen zařadit další mladé hráčky, a to Natálii a Danu Entovy. V neposlední řadě je nutné poděkovat Věře Zimlové za celou její hráčskou kariéru, neboť to byla pro ni poslední hráčská sezóna. K tomu musíme poděkovat také Ludmile Fišerové za její obětavou práci pro družstvo, neboť i ona u celku krčínských žen končí," uzavřel sezónu trenér Kamil Zimla.

Sestava a branky Krčína: Šefcová, Entová – Štefková, Macková, Žižková, Pavlíková, Entová – Kotlářová (6), Zimlová (3), Koudelková (2), Šimánková (2), Rydlová (2).

Další výsledek: Hlinsko – Žatec 31:28. (vz, mr)

10. Bakov n. Jiz. odstoupil ze soutěže
Pozn.: Celky na 1. - 5. místě hrály play off, ostatní bojovaly o konečné umístění. Příchovicím byl v tabulce odečten jeden bod.