SKK Primátor Náchod – KK Slavia Praha 2:6 (3206:3237)

V úvodu svedla Šárka Majerová vyrovnaný boj proti hostující Kohoutové. První dvě dráhy vyhrála Majerová, ale Kohoutová poslední drahou 151 otočila zápas ve svůj prospěch. Martina Hrdinová sehrála vyrovnaný duel s Hejhalovou, ale na prvních třech drahách vždy těsně prohrála. I její boj byl tedy marný. Náchod po první třetině prohrával 0:2 na body, ale jen o 12 kuželek.

V prostřední části si domácí Kolářová poradila s Markovou a získala tak první bod pro Náchod. Nálevková ale nestačila na výborně hrající Kučerovou, která hrála v podstatě v domácím prostředí, protože za Náchod odehrála v minulosti řadu sezon. Po dvou třetinách byl stav 3:1 a 38 kuželek pro Slavii.

Ztráta v kuželkách nebyla vysoká, ale ani Cvejnová a ani Šimůnková tentokrát neměly svůj den. Výkon Cvejnové sice stačil na hostující Šťastnou, ale Šimůnková prohrála a Gruszkovou.

V celkovém součtu Náchod prohrál se Slavií 2:6 a o 31 kuželku.

Sestavy a výkony Náchod – Slavia Praha: Majerová 531 – Kohoutová 535, Hrdinová 559 – Hejhalová 567, Kolářová 548 – Marková 510, Nálevková 512 – Kučerová 576, Cvejnová 529 – Šťastná 513, Šimůnková 527 – Gruszková 536.

Další výsledky 14. kola: Konst. Praha – Rosice 2:6, Žižkov Praha – Blansko 3:5, Jičín – Rokycany 2:6, Val. Meziříčí – Zlín 1:7, Duchcov – Přerov odloženo.