A právě z pohledu regionálního byla nejúspěšnější kategorií třída Klasik do 175ccm, ve které vcelku s přehledem zvítězil Jaromír Tázler z JT Rasošky. Necelých třináct vteřin za ním prolétl pod šachovnicovým praporem Miloš Thér z AMK Police, mezi dva kamarády se pak ještě vklínil druhý Jiří Obtulowicz.

Kategorie Klasik do 250ccm už z pohledu regionu tak slavná nebyla. V konečných výsledkových listinách figuruje z Náchodska pouze Petr Šupík z Jaroměře, a to ještě mezi jezdci, kteří nebyli klasifikováni.

Další velmi solidní umístění si ze Starého Města odváží do Velkých Petrovic Miloš Thér. Ten po třetím místě ve třídě do 175ccm startoval ještě ve třídě Klasik do 350ccm, kde skončil na šestém místě.

Se šestým místem se domů do Jaroměře vrací ze Starého Města také Radek Šramar, jenž startoval v kategorii Klasik do 500ccm. Třída Klasik do 750ccm pak přinesla druhé místo Marcelu Mervartovi z Velkého Třebešova.

S pátým místem v kategorii Supermono může být na úvod sezóny spokojen i Václav Jakl ze Zvole. Více než třiceti závodníky napěchovaná třída SP 125ccm přinesla dvacátou pozici Josefu Pelikusovi (JT Rasošky), novoměstský Jaroslav Svatuška pak protnul cílovou čáru na devětadvacáté pozici. (mr)