SK Sico Jilemnice – SK Goll Běloves 2:2 (2:1).

Bělovským futsalistům se vstup do utkání příliš nevyvedl, když po dvou hrubých chybách v 8. a ve 14. min. prohrávali 0:2. „Až potom jsme konečně začali předvádět svou hru,“ všiml si běloveský trenér Václav Přibyl. Zlepšená hra vyústila v kontaktní gól, který patnáct vteřin před koncem první půle vstřelil Rompotl. Poločas tak skončil 1:2, i proto, že gólman Bělovse Čejchan chytil další tři vyložené šance Jilemnice. Ve druhém poločasu hráči Golla na soupeře doslova vlétli. Velký tlak Běloveských brankově zúročil až v 18. min. Hundák, který vyrovnal na konečných 2:2.


SF KLIMCO Darkovice – SK Goll Běloves 1:9 (1:6). Darkovice dorazily do Semil pouze s pěti hráči, kteří již po utkání s Havířovem neměli síly. Brankostroj Běloveských odstartoval v 5. min. Eimer, krátce nato skóroval i Hundák a opět Eimer. Na konci 12. min. se Darkovicím podařilo snížit na 1:3, ale další branky Eimera, Havrdy a Hundáka uzavřely poločasový účet na 1:6. Debakl Darkovic dokonali po změně stran Vacho a dalšími dvěma góly Havrda. Za stavu 1:9 se Darkovicím zranil hráč a rozhodčí na jejich žádost utkání ukončil.


Václav Přibyl, trenér SK Goll Běloves: „Hráči se k tomuto turnaji dostavili po skončení svých utkání ve velkém fotbale, za přístup i reprezentaci oddílu jim tak patří velký dík.“


Sestava SK Goll Běloves: Čejchan – Vejprava, Rompotl, R. Suchánek, Chmelík, Hundák, Vacho, Havrda, Belák, Eimer.
Další kolo odehraje SK Goll Běloves tuto sobotu v Neratovicích s domácím týmem a s Prachaticemi.
Další výsledky: Havířov – Darkovice 3:2, Havířov – Jilemnice 3:0.