Sulzbacher opět dominoval

NÁCHODSKO - Ještě před startem cyklistického etapového závodu Bike Challenge 2007 (informujeme rovněž na této stránce) ovládla dvojice František Žilák – Petr Sulzbacher třetí závod vrchařského cyklistického seriálu Horokolo vršky 2007.

25.7.2007

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Zdeněk Zajíček

Tentokrát se závodnici museli vypořádat s tříkilometrovým stoupáním se startem v Teplicích nad Metují – Dědově a cílem v oblasti Skály – osada. Pořadatelé přichystali náročné stoupání s celkovým převýšením 220 metrů, přičemž polovinu tratě museli závodníci zdolat v těžkém terénu.

Voda se MTB vrškům nevyhnula ani tentokrát, ale díky teplu a dusnu voda určitě nikomu nevadila. A nebyl to jen déšť, který byl stejný jako v minulém závodě. I umístění na prvních dvou místech bylo jako přes kopírák. Opět vyhrál Petr Sulzbacher před Františkem Žilákem. Těsně za ním dojel na třetím místě Michal Vlček z Kooperativy.

Další závod MTB vršků je na programu 1. srpna se startem u hotelu Bonato a cílem na Dobrošově.

25.7.2007 VSTUP DO DISKUSE

Jičín - Hronov
17

V derby padaly góly jen ve druhé třetině, Nové Město pálilo ostrými

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Právě jsme se narodili - říjen 2017

Náchodsko - Vítáme nová miminka na Náchodsku. Podívejte se na fotogalerii novorozenců, kteří v přišli na svět v náchodské porodnici v říjnu roku 2017. Šťastným rodičům gratulujeme.

Velké Poříčí i Provodov to měly o fous

Náchodsko - Stoprocentní byl ve víkendovém kole fotbalové I. B třídy regionální trojlístek.

Česká Skalice - Letošní ročník Slavnosti stromů ve Vile Čerych v České Skalici se opravdu vydařil.

Náchodsko - Fotbalisté Náchoda nebudou na třetí říjnový víkend vzpomínat v dobrém.