Do čtvrtého ročníku turnaje tenisových čtyřher, který pořádal Tenisový oddíl Sokola Bukovice, se nakonec přihlásilo 24 dvojic. Zájem o účast však kapacitu turnaje o hodně převyšoval.

Čtyřiadvacet párů pořadatelé rozlosovali do šesti skupin, z nichž vítězové a další dva nejlepší páry postupovali přímo do osmifinále, zbylých šestnáct párů se střetlo v předkole o postup do osmifinále.

Po celkem vyrovnaných bojích v předkole, osmifinále i čtvrtfinále následovala semifinále. V tom prvním vyhrála dvojice Bezděk – Borůvka nad párem Mucha – Semerák poměrně hladce 6:3, ve druhém semifinále pak Matoulek se Škodou doslova přetlačili pár Vír – Pavlík těsně 6:5.

Tato těsná porážka páru Vír – Pavlík se následně promítla do utkání o třetí místo, v němž hladce (1:6) podlehli dvojici Mucha – Semerák.

Turnajovými vítězi se nakonec stali Bezděk s Borůvkou, kteří ve finálovém zápase dovolili Matoulkovi se Škodou pouze jeden gem (6:1).
V turnaji se představil i jeden čistě ženský pár (Hečková – Macková), který nakonec skončil svou spanilou jízdu až v osmifinále, když předtím vyhrál svou základní skupinu.

„Po celý den byl k vidění výborný tenis a věříme, že všichni hráči rádi přijedou znovu. Za pořadatele všem hráčům, sponzorům i zaměstnancům Sportcentra moc děkujeme," dodávají k turnaji pořadatelé Petr Skalický a Pavel Vítek.

Konečné pořadí: 1. Bezděk – Borůvka; 2. Matoulek – Škoda; 3. Mucha – Semerák; 4. Vír – Pavlík; 5. – 8. Kleprlík – Marx, Pozděna – Skalický, Srubjan – Houser, Flek – Kyška; 9. – 16. Zima – Zima, Hauk – Kučera, Rýgl – Draženovský, Kollert – Šubíř, Hrbek – Štrait, Černý – Černý, Průša – Kubín, Macková – Hečková; 17. – 24. Kaiser – Holeček, Švorčík – Tauc, Teichman – Čech, Šolc – Souček, Nepokoj – Vaculík, Jůzl – Vágner, Strelec – Ryba, Birke – Hanuš. (dop, mr)