S nástrahami desátého kola se nejlépe popral Martin Nosek ze Žabokrk, který jako jediný netrefil jedno utkání a na své konto si tak připsal nadprůměrných 17 bodů.


Dřevíčské trio vede celkové pořadí


Trochu změn doznalo po desátém kole také průběžné pořadí na Náchodsku. V čele Tip ligy je nyní trojice Michal Lokvenc, Michal Lokvenc junior a Renata Hrubá, všichni z Velkého Dřevíče. Toto trio si v desátém kole připsalo na své konto slušných čtrnáct bodů a celkově jsou na 82 bodech. Pouhý jeden bod zpět je však Věra Kadeřábková z Jaroměře, dva body zpět pak Viktor Černý z Nového Města nad Metují. Elitní jedenáctku pak uzavírá šestice tipérů, která v deseti odehraných kolech nasbírala 79 bodů.


Desáté kolo si s námi zahrálo z celkového počtu 224 hráčů hned 192 tipujících. Největší procento z nich využilo při svém hlasování originálního kuponu vystřiženého z našeho Deníku, a to hned 127 soutěžících. Služeb internetové adresy: www.denik.cz využilo pro své hlasování 65 lidí a SMS zprávou poslal svůj tip pouze jeden jiný hráč.


S počtem hráčům se ustálilo už i pořadí měst odkud jednotliví tipující pocházejí. V čele pomyslného žebříčku je stále Náchod, kde hraje Tip ligu 41 soutěžících. Druhou příčku hájí velmi těsně Velké Poříčí se sedmnácti přihlášenými hráči. Hned za ním je s šestnácti tipujícími sousední Hronov, o jednoho hráče méně pak evidujeme v Polici nad Metují. Shodně třináct účastníků mají pak Nové Město nad Metují a Meziměstí. Jaroměři patří v žebříčku měst příčka sedmá s dvanácti účastníky Tip ligy. O hráče méně je pak v České Skalici a v Broumově.