Prosíme úspěšného tipéra, aby se ozval sportovní redakci Deníku na telefon 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Získává pivní balíček od pivovaru Tambor a dále věcnou cenu od firmy Hejduk Sport s podpisem bývalého skvělého hokejisty Colorada Avalanche a olympijského vítěze z Nagana Milana Hejduka.

Hokejová Tip liga začala prvním kolem o víkendu 5. a 6. prosince. Absolutního vítěze budeme znát po 12. kole, které je na programu 27. a 28. února 2016. Konečné pořadí s absolutními výherci bude zveřejněno ve středu 2. března 2016.
V letošním roce se odehrají tři kola, o svátcích bude mít tipovací soutěž přestávku a po Novém roce se odehraje zbylých devět kol, pokračuje se o víkendu 2. a 3. ledna 2016.

Na rozdíl od fotbalové Tip ligy se ta hokejová hraje nikoliv v rámci okresů, ale celého Královéhradeckého kraje.
Od druhého kola lze tipovat také na internetu (tedy nejen doručením kuponu do sběrných schránek) na webových stránkách www.tipliga.cz, kde jen stačí zvolit Hradecký deník a můžete tipovat.

První hlasování však musí být pouze na kuponu! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N, dále vyplní své číselné heslo a ostatní údaje. Heslo si každý hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci libovolných čtyř číslic od 0 do 9, například 0123. Startovní číslo hráči při vstupu do soutěže přiděluje sportovní redakce Deníku. Pakliže má hráč již přidělené startovní číslo a na svém prvním kuponu vyplnil heslo, může v dalším průběhu soutěže tipovat přes internet.

Průběžné pořadí po 1. kole

NHL (1. – 2. místo)
HK0126 Michal Tvrdek, Hradec Králové 15 15
HK0238 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 15 15

KHL (3. – 36. místo)
HK0099 Jan Bílek, Praskačka 12 12
HK0196 Gert Böhnisch, Mladé Buky 12 12
HK0318 Jiří Daříček, Semechnice 12 12
HK0061 Marcela Gabrielová, Vinary 12 12
HK0082 Eleonor Geletičová, Sloupno 12 12
HK0083 Amálka Geletičová, Sloupno 12 12
HK0132 Jan Hanuš, Hradec Králové 12 12
HK0133 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 12 12
HK0183 Leoš Herout, Trutnov 12 12
HK0161 Petr Hofman, N. Město n. M. 12 12
HK0190 Marie Holá, Trutnov 12 12
HK0165 Petr Holý, Trutnov 12 12
HK0103 Radek Chlad, Kosičky 12 12
HK0271 Roman Izák, Opočno 12 12
HK0201 Karel Kábrt, Trutnov 12 12
HK0171 Zdeněk Korčák, Trutnov 12 12
HK0155 Miloslav Kozák, Hradec Králové 12 12
HK0315 Stanislav Kozák, Železnice 12 12
HK0246 Bořek Krejčí, Solnice 12 12
HK0093 Zdeněk Kříž, Převýšov 12 12
HK0191 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 12 12
HK0078 Josef Nevrlý, Nový Bydžov 12 12
HK0256 Martin Nosek, Solnice 12 12
HK0291 Jaroslav Patřín, Lužany 12 12
HK0072 Dana Přibylová, Nový Bydžov 12 12
HK0071 Pavel Purma, Sloupno 12 12
HK0325 Luboš Rydrych, Týniště n. O. 12 12
HK0343 Pavlína Sejtková, Hradec Králové 12 12
HK0285 Romana Skrbková, Brdo 12 12
HK0045 Jiří Soukup, Česká Skalice 12 12
HK0140 Vlastimil Štěrba ml., Chlumec n. C. 12 12
HK0113 Josef Taichman, Prasek 12 12
HK0128 Nikola Tvrdková, Hradec Králové 12 12
HK0064 Radek Zima, Prasek 12 12

EXTRALIGA (37. – 184. místo)
HK0016 Jiří Balcar, Jaroměř 9 9
HK0017 Milan Bitnar, Hronov 9 9
HK0197 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 9 9
HK0192 Hynek Brázda, Trutnov 9 9
HK0079 Pavel Brett, Králíky 9 9
HK0338 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 9 9
HK0012 Vladimír Čejp, Náchod 9 9
HK0020 Josef Čermák, Velké Poříčí 9 9
HK0056 Zdena Čermáková, Skřivany 9 9
HK0213 Libor Čvančara, Dolní Branná 9 9
HK0294 Alois Dejl, Jičín 9 9
HK0297 Martin Dejl, Louny 9 9
HK0295 Helena Dejlová, Jičín 9 9
HK0296 Iveta Dejlová, Jičín 9 9
HK0310 Martina Dejlová, Louny 9 9
HK0299 Lucie Dejlová, Louny 9 9
HK0298 Lenka Dejlová, Louny 9 9
HK0266 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 9 9
HK0272 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 9 9
HK0001 Richard Ducháč, Úpice 9 9
HK0002 Jana Ducháčová, Úpice 9 9
HK0007 Pippo Dukla, Náchod 9 9
HK0251 Milan Dušek, Týniště n. O. 9 9
HK0109 Ivan Dušek, Hradec Králové 9 9
HK0210 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 9 9
HK0282 Otakar Fendrych, Brdo 9 9
HK0069 Petra Geletičová, Sloupno 9 9
HK0300 Jan Halčák, Jičín 9 9
HK0302 Tereza Halčáková, Osenice 9 9
HK0301 Kateřina Halčáková, Jičín 9 9
HK0141 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 9 9
HK0142 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. 9 9
HK0198 Karel Havelka, Trutnov 9 9
HK0125 Ladislav Havránek, Hradec Králové 9 9
HK0184 Václav Herout, Trutnov 9 9
HK0065 Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov 9 9
HK0276 Iva Hlaváčová, Chlumec n. C. 9 9
HK0014 Gisela Hlavatá, Náchod 9 9
HK0013 Sabina Hlavatá, Meziměstí 9 9
HK0160 Zdena Hofmanová, Černčice 9 9
HK0108 Martin Hopko, Sendražice 9 9
HK0323 Martin Hruška, Hradec Králové 9 9
HK0237 Lenka Hubková, Parbubice 9 9
HK0341 Roman Hýsek, Hradec Králové 9 9
HK0100 Luboš Chlad, Kosičky 9 9
HK0101 Renata Chladová, Kosičky 9 9
HK0143 Pavel Jaroslav, Hradec Králové 9 9
HK0136 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové 9 9
HK0264 Juraj Jirásek, Sněžné 9 9
HK0180 Miloš Jirsák, Vrchlabí 9 9
HK0182 Otakar Jón, Trutnov 9 9
HK0269 Petr Kain, Dobruška 9 9
HK0313 Václav Kameník, Jičín 9 9
HK0174 Erich Kamitz, Chvaleč 9 9
HK0097 Karel Kindl, Třebechovice 9 9
HK0270 Milan Koleno, Dobruška 9 9
HK0063 Miloslav Kořínek, Nový Bydžov 9 9
HK0068 Štefan Kotek, Prasek 9 9
HK0262 Milan Koty, České Meziříčí 9 9
HK0075 Vlastimil Kout, Nový Bydžov 9 9
HK0154 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 9 9
HK0225 Janek Kubánek, Dolní Branná 9 9
HK0228 Libor Kubánek, Dolní Branná 9 9
HK0229 Jiří Kubánek, Dolní Branná 9 9
HK0224 Věra Kubáňková, Dolní Branná 9 9
HK0253 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 9 9
HK0004 Miloš Kubík, Hronov 9 9
HK0118 Tomáš Kulhánek, Hradec Králové 9 9
HK0181 Zdeněk Kužel ml., Trutnov 9 9
HK0018 Petr Kylar, Stárkov 9 9
HK0316 František Lachman, Jičín 9 9
HK0032 Marek Lokvenc, Velké Poříčí 9 9
HK0043 Josef Matha, Červ. Kostelec 9 9
HK0042 Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec 9 9
HK0290 Michal Matura, Semily 9 9
HK0239 Lukáš Matura, Libštát 9 9
HK0345 Miroslav Matuška, Třesovice 9 9
HK0076 Oldřich Matys, Nový Bydžov 9 9
HK0287 Zdeněk Maxmilián, Jeřice 9 9
HK0081 Zdeněk Munzar, Podoliby 9 9
HK0303 Zdeněk Munzar, Podoliby 9 9
HK0084 Renata Munzarová, Sloupno 9 9
HK0023 Hana Nejedlá, Velké Poříčí 9 9
HK0130 Bohuš Nosek, Solnice 9 9
HK0254 Pavel Nosek, Solnice 9 9
HK0117 Jaroslav Novotný, Hradec Králové 9 9
HK0080 Jaroslav Novotný, Podoliby 9 9
HK0347 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 9 9
HK0122 Miroslav Országh, Nechanice 9 9
HK0304 Pavel Ozdin, Osenice 9 9
HK0306 Tereza Ozdinová, Osenice 9 9
HK0008 Miroslav Pácalt, Kramolna 9 9
HK0009 Vlasta Pácaltová, Kramolna 9 9
HK0049 Jiří Pelák, Dvůr Králové 9 9
HK0095 Václav Pilnáček, Jaroměř 9 9
HK0066 Vítězslava Pípová, Nový Bydžov 9 9
HK0257 Josef Plachetka, Houdkovice 9 9
HK0292 František Polák, Jičín 9 9
HK0293 Dagmar Poláková, Jičín 9 9
HK0044 Silvester Polomský, Česká Skalice 9 9
HK0077 Josef Pozler, Podoliby 9 9
HK0074 Olina Pozlerová, Podoliby 9 9
HK0149 Karel Přibyl, Hradec Králové 9 9
HK0147 Tomáš Přibyl, Borohrádek 9 9
HK0124 Vladimír Racek, Hradec Králové 9 9
HK0333 Bohumil Rulf, Hradec Králové 9 9
HK0011 Lenka Rýdlová, Náchod 9 9
HK0010 Aneta Rýdlová, Náchod 9 9
HK0092 Miroslav Rys, Klamoš 9 9
HK0003 Jiří Říha, Úpice 9 9
HK0332 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové 9 9
HK0019 Vladimír Seidel, Velké Poříčí 9 9
HK0342 Alena Sejtková, Hradec Králové 9 9
HK0245 Vítězslav Schafránek, Radvanice 9 9
HK0284 Helena Skrbková, Brdo 9 9
HK0195 Libor Slezák, Dvůr Králové 9 9
HK0194 Alena Slezáková, Dvůr Králové 9 9
HK0046 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 9 9
HK0244 Marta Suchá, Radvanice 9 9
HK0350 Jaroslav Suchánek, Potštejn 9 9
HK0351 Josefa Suchánková, Potštejn 9 9
HK0212 Jan Sůra, Dolní Branná 9 9
HK0305 Stanislav Sýkora, Roveň 9 9
HK0309 Zdeněk Sýkora, Roveň 9 9
HK0307 Zdeňka Sýkorová, Roveň 9 9
HK0041 Augustin Šála, Police nad Metují 9 9
HK0268 Lilia Ščerbaková, Opočno 9 9
HK0039 Jan Šolc, Machov 9 9
HK0038 Petr Šolc, Machov 9 9
HK0263 Bohuslav Šolín, Val 9 9
HK0085 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 9 9
HK0324 Vladimír Šťastný, Hradec Králové 9 9
HK0150 Václav Tarantík st., Smiřice 9 9
HK0216 Radek Tauchmann, Dolní Branná 9 9
HK0123 Vlastimil Urban, Hradec Králové 9 9
HK0267 Pavel Vacek, Dobruška 9 9
HK0337 Petr Vacek, Hradec Králové 9 9
HK0034 Jaroslav Valchař, Police nad Metují 9 9
HK0261 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 9 9
HK0144 Ludvík Vilím, Hradec Králové 9 9
HK0070 František Vlášek, Nový Bydžov 9 9
HK0340 Eva Zelená, Hradec Králové 9 9
HK0054 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 9 9
HK0106 Roman Žák, Hradec Králové 9 9
HK0107 Kamil Žák, Hradec Králové 9 9
HK0281 Pavel Žák, Předměřice 9 9
HK0104 Monika Žáková, Hradec Králové 9 9
HK0335 Petr Želiezko, Hradec Králové 9 9

I. LIGA (185. – 289. místo)
HK0249 Pavel Bahník, Třebechovice p. O. 6 6
HK0231 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 6 6
HK0314 Zdeněk Bajer, Jičín 6 6
HK0098 Milada Bílková, Praskačka 6 6
HK0173 Jaroslav Birke, Trutnov 6 6
HK0028 Josef Čepelka, Velké Poříčí 6 6
HK0235 Jaroslav Čížek, Dubenec 6 6
HK0236 Jitka Čížková, Dubenec 6 6
HK0026 Ivoš Dius, Velké Poříčí 6 6
HK0273 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 6 6
HK0006 Petr Drašnar, Náchod 6 6
HK0005 Petr Drašnar, Václavice 6 6
HK0339 Zdeňka Dusová, Sendražice 6 6
HK0138 František Dušek, Holohlavy 6 6
HK0277 Ladislav Firbacher, Chlumec n. C. 6 6
HK0278 Filip Firbacher, Chlumec n. C. 6 6
HK0279 Martin Firbacher, Chlumec n. C. 6 6
HK0060 Vlastimil Gabriel, Vinary 6 6
HK0205 Martin Gajdoš, Žacléř 6 6
HK0156 Monika Hádková, Hradec Králové 6 6
HK0233 Josef Hanuš, Dolní Branná 6 6
HK0131 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové 6 6
HK0127 David Havránek, Hradec Králové 6 6
HK0129 Zdena Havránková, Hradec Králové 6 6
HK0053 Vlastimil Hlušička ml., Dvůr Králové 6 6
HK0050 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 6 6
HK0090 František Hnik ml., Lužany n. T. 6 6
HK0091 František Hnik st., Lužany n. T. 6 6
HK0159 Josef Hofman, Černčice 6 6
HK0203 Jaroslav Hůlek, Trutnov 6 6
HK0176 Lenka Hurtová, Trutnov 6 6
HK0327 Martin Izák, Jaroměř 6 6
HK0322 Petr Jedlička, Hradec Králové 6 6
HK0027 Jaromír Jirman, Velké Poříčí 6 6
HK0202 Soňa Kábrtová, Trutnov 6 6
HK0175 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 6 6
HK0336 Jiří Kotek, Černilov 6 6
HK0288 Josef Kotnik, Chyjice 6 6
HK0015 Josef Kotyška, Nový Hrádek 6 6
HK0116 Petr Koza, Hradec Králové 6 6
HK0153 Michal Kozák, Hradec Králové 6 6
HK0115 Jana Kozová, Hradec Králové 6 6
HK0029 Jiří Krista, Hronov 6 6
HK0188 Tomáš Kruliš, Trutnov 6 6
HK0189 Romana Krulišová, Trutnov 6 6
HK0259 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 6 6
HK0094 Vojtěch Kříž, Převýšov 6 6
HK0226 Vladislav Kubánek, Dolní Branná 6 6
HK0022 Lenka Kubečková, Velké Poříčí 6 6
HK0119 Jan Kulhánek, Hradec Králové 6 6
HK0250 Aleš Kupka, Čánka 6 6
HK0048 Jaromír Líska, N. Město n. M. 6 6
HK0033 Michal Lokvenc, Velké Poříčí 6 6
HK0021 Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí 6 6
HK0031 Míša Lokvenc, Velké Poříčí 6 6
HK0243 Zdeněk Matura, Libštát 6 6
HK0240 Ondřej Matura, Libštát 6 6
HK0241 Ludmila Maturová, Libštát 6 6
HK0040 Petra Nováková, Habřina 6 6
HK0025 Jaroslav Nývlt, Velké Poříčí 6 6
HK0170 Jaroslav Osowiecki, Žacléř 6 6
HK0252 Jiří Pešek, Hradec Králové 6 6
HK0168 Eva Pichová, Trutnov 6 6
HK0073 Jiří Pípa, Nový Bydžov 6 6
HK0214 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 6 6
HK0219 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 6 6
HK0199 Zdena Pivková, Trutnov 6 6
HK0055 Miloš Plecháček, Skřivany 6 6
HK0148 Michal Přibyl, Borohrádek 6 6
HK0145 Lenka Přibylová, Hradec Králové 6 6
HK0146 Kateřina Přibylová, Hradec Králové 6 6
HK0177 Klaus Püschel, Trutnov 6 6
HK0200 Kurt Püschel, Žacléř 6 6
HK0178 Milena Püschelová, Trutnov 6 6
HK0234 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 6 6
HK0280 Milan Řehák, Libotov 6 6
HK0220 Alfred Sacher, Dolní Branná 6 6
HK0221 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 6 6
HK0330 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové 6 6
HK0331 Marcela Sehnoutková, Hradec Králové 6 6
HK0321 Radek Sejtko, Hradec Králové 6 6
HK0344 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové 6 6
HK0283 Lukáš Skrbek, Brdo 6 6
HK0193 Petr Slezák, Dvůr Králové 6 6
HK0349 Jaroslav Suchánek, Choceň 6 6
HK0211 Petr Sůra, Dolní Branná 6 6
HK0209 Milan Sůra, Dolní Branná 6 6
HK0218 Zdena Sůrová, Dolní Branná 6 6
HK0265 Miloš Šenkýř, Dobruška 6 6
HK0037 Vítězslav Šolc, Machov 6 6
HK0036 Vítězslav Šolc st., Machov 6 6
HK0157 Miroslav Špaček, Vlčkovice 6 6
HK0139 Vlastimil Štěrba st., Chlumec n. C. 6 6
HK0112 Martin Taichman, Prasek 6 6
HK0114 Lenka Taichmanová, Prasek 6 6
HK0134 Oldřich Turek, Hradec Králové 6 6
HK0260 Václav Vaněček ml., Houdkovice 6 6
HK0058 Stanislav Vízek, Nový Bydžov 6 6
HK0329 Jindřich Vondráček, Třebechovice 6 6
HK0179 Tomáš Vrbecký, Trutnov 6 6
HK0289 František Vycpálek, Milíčeves 6 6
HK0047 Štěpán Zámečník, N. Město n. M. 6 6
HK0169 Darek Zieminski, Trutnov 6 6
HK0024 R+D Zvoníčkovi, Velké Poříčí 6 6
HK0105 Kamila Žáková, Hradec Králové 6 6

II. LIGA (290. – 333. místo)
HK0137 Miloslav Bednařík, Hradec Králové 3 3
HK0312 Oldřich Čapek, Jičín 3 3
HK0208 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 3 3
HK0232 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 3 3
HK0059 Eduard Důbrava, Petrovice 3 3
HK0062 Karel Dušek, Prasek 3 3
HK0286 Helena Fendrychová, Brdo 3 3
HK0185 Michal Herout, Trutnov 3 3
HK0227 Libor Hladík, Nový Hrádek 3 3
HK0052 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 3 3
HK0326 Aleš Hojer, Hradec Králové 3 3
HK0186 Zdeněk Hůlek, Trutnov 3 3
HK0187 Naďa Hůlková, Trutnov 3 3
HK0102 Michal Chlad, Kosičky 3 3
HK0274 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 3 3
HK0317 Jaromír Jelínek, Jičín 3 3
HK0163 Josef Kadeřábek, Jaroměř 3 3
HK0164 Věra Kadeřábková, Jaroměř 3 3
HK0311 Miroslav Kracík, Jičín 3 3
HK0206 Karel Kratochvíl, Trutnov 3 3
HK0346 Dagmar Krejčová, Nový Bydžov 3 3
HK0255 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 3 3
HK0135 Václav Kuchař, Hradec Králové 3 3
HK0087 Daniel Machač, Hradec Králové 3 3
HK0089 Dana Machačová, Hradec Králové 3 3
HK0217 Jitka Márynková, Dolní Branná 3 3
HK0215 Miloslav Nykl, Dolní Branná 3 3
HK0166 Josef Pich, Trutnov 3 3
HK0067 Zuzana Pípová, Nový Bydžov 3 3
HK0111 Jan Radoň, Blešno 3 3
HK0110 Luboš Radoň, Blešno 3 3
HK0320 Jiří Samek, Týniště n. O. 3 3
HK0348 Lukáš Spáčil, Ostrava 3 3
HK0172 Petr Stierand, Malé Svatoňovice 3 3
HK0158 Patrik Špaček, Lochenice 3 3
HK0051 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 3 3
HK0120 Jan Štembera, Hradec Králové 3 3
HK0121 Jitka Štemberová, Hradec Králové 3 3
HK0151 Václav Tarantík ml., Smiřice 3 3
HK0152 Blanka Tarantíková, Smiřice 3 3
HK0230 Martina Tauchmannová, Dolní Branná 3 3
HK0057 Pavel Tomšík, Nový Bydžov 3 3
HK0258 Václav Vaněček st., Houdkovice 3 3
HK0242 Lukáš Žid, Semechnice 3 3

KRAJSKÁ LIGA (334. – 347. místo)
HK0167 Marek Birke, Trutnov 0 0
HK0207 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 0 0
HK0096 Josef Dvořák, Třebechovice 0 0
HK0223 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 0 0
HK0030 Renata Hrubá, Velké Poříčí 0 0
HK0275 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 0 0
HK0204 Zdeněk Jiránek, Trutnov 0 0
HK0247 Stanislava Krejčová, Solnice 0 0
HK0088 Roman Machač, Hradec Králové 0 0
HK0162 Radka Novotná, Černčice 0 0
HK0222 Jiří Sacher, Vrchlabí 0 0
HK0086 Pavel Sviták, Hradec Králové 0 0
HK0308 Radka Sýkorová, Roveň 0 0
HK0035 Jaroslav Valchař, Police nad Metují 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (348. – 350. místo)
HK0328 Tibor Platinský, Kr. Lhota -3 -3
HK0319 Milan Toušek, Týniště n. O. -3 -3
HK0334 Jaroslav Trojan, Hradec Králové -3 -3

LIGA AMATÉRŮ (351. místo)
HK0248 Robert Sůra, Dolní Branná -18 -18

Výsledky tipovaných duelů úvodního kola
1. Mountfield HK – HC Dynamo Pardubice 4:1 1
2. HC Děčín – HC Stadion Vrchlabí 2:4 2
3. HC BAK Trutnov – HC Baník Sokolov 2:2 0
4. Stadion Nový Bydžov – SK Třebechovice 5:3 1
5. HC Jičín – HC Náchod 4:6 2
6. Nové Město n. M. – HC Rodos Dvůr Král. odloženo
7. HC Jaroměř – BK Nová Paka 1:4 2
8. HC Skuteč – Sokol Semechnice 3:5 2
9. TJ Orli Lanškroun – TJ Sokol Čestice 10:2 1
10. HC Baroni Opočno – SK Třebechovice B 6:3 1

Supertrefa: V devíti zápasech padlo celkem 67 branek.