Jiří Švorčík z Police nad Metují může jako jeden z mála říct, že na třetím kole vydělal. Ve svých tipech se totiž zmýlil jen dvakrát, což mu vyneslo velmi slušných čtrnáct bodů. Žádnému jinému tipérovi se podobný kousek ve třetím kole nepovedl, proto se Jiří Švorčík z Police nad Metují stává zaslouženým vítězem třetího kola.

Po třetím kole se rovněž mění průběžné pořadí. Miloš Kubík z Hronova, který se po druhém kole vyhříval na prvním místě, totiž dosáhl jen na pět bodů, což ho z vedoucí pozice sesadilo. V kontaktu s nejlepšími se ale drží, protože má na svém kontě 30 bodů, což je úplně stejně, jako další čtveřice hráčů.

Ve třetím kole se nám opět trochu rozrostlo startovní pole, které nyní čítá 123 hráčů (90 mužů a 33 žen). Největší zastoupení má Tip ligy Náchodska v Náchodě a ve Velkém Poříčí, kde ji s námi hraje 21 soutěžících.

Průběžné pořadí po 3. kole

LIGA MISTRŮ (Pořadí na 1. – 5. místě)
NA0072 Jaroslav Čálek, Police n. M. 8 30
NA0038 Aneta Nyčová, Náchod 8 30
NA0032 Jakub Svatoš, Zlíčko 8 30
NA0073 Jaroslav Valchař, Police n. M. 8 30
NA0021 Miloš Kubík, Hronov 5 30

EVROPSKÁ LIGA (Pořadí na 6. – 18. místě)
NA0093 Milan Ducháč, N. Město n. M. 11 27
NA0015 Jiří Prokeš, Náchod 8 27
NA0019 Aneta Rýdlová, Náchod 8 27
NA0020 Lenka Rýdlová, Náchod 8 27
NA0043 Petr Šolc, Machov 8 27
NA0044 Jan Šolc, Machov 8 27
NA0071 Zdeněk Šturma, Česká Metuje 8 27
NA0097 Vladislav Váchal, Náchod 8 27
NA0034 Mirek Ducháč, Ml. Boleslav 5 27
NA0068 Jan Hilšer, Česká Metuje 5 27
NA0052 Petr Kylar, Stárkov 5 27
NA0002 Viktor Schejbal, Praha 5 27
NA0001 Oldřich Schejbal, Náchod 5 27

I. LIGA (Pořadí na 19. – 33. místě)
NA0075 Jiří Švorčík, Police n. M. 14 24
NA0064 Renata Hrubá, Velké Poříčí 8 24
NA0062 Dana Hrubá, Velké Poříčí 8 24
NA0016 Josef Jirásek, H. Radechová 8 24
NA0063 Michal Lokvenc jun., Velké Poříčí 8 24
NA0017 Miroslav Pácalt, Náchod 8 24
NA0018 Vlasta Pácaltová, Náchod 8 24
NA0033 Jana Svatošová, Zlíčko 8 24
NA0074 Augustin Šála, Police n. M. 8 24
NA0041 Vítězslav Šolc st., Machov 8 24
NA0014 Petra Valentová, Náchod 8 24
NA0079 Jaroslav Macek, Č. Kostelec 5 24
NA0080 Pavel Macek, Bezděkov n. M. 5 24
NA0084 Jiří Soukup, Česká Skalice 5 24
NA0120 Jan Runštuk, Velká Jesenice 2 24

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (Pořadí na 34. – 51. místě)
NA0070 Šárka Hilšerová, Česká Metuje 11 21
NA0013 Jan Petana, Provodov-Šonov 11 21
NA0049 Ladislav Zástava, Hronov 11 21
NA0105 Bohumil Beneš, Hronov 8 21
NA0022 Petr Drašnar, Náchod 8 21
NA0094 Martin Ducháč, N. Město n. M. 8 21
NA0069 Miloš Hilšer, Česká Metuje 8 21
NA0102 Oto Klicpera, Otovice 8 21
NA0119 David Runštuk, Velká Jesenice 8 21
NA0098 Šárka Dušková, Broumov 5 21
NA0026 Sabina Hlavatá, Meziměstí 5 21
NA0089 Josef Hofman, Černčice 5 21
NA0037 Josef Jakubec, Náchod 5 21
NA0036 Bohumil Králíček, Provodov-Šonov 5 21
NA0092 Radka Novotná, Černčice 5 21
NA0006 Milan Rydlo, N. Město n. M. 5 21
NA0031 Radek Svatoš, Zlíčko 5 21
NA0083 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 2 21

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (Pořadí na 52. – 68. místě)
NA0118 Monika Prokešová, Náchod 11 19
NA0029 Jiří Knettig, Provodov-Šonov 11 18
NA0024 Václav Stránský, Náchod 11 18
NA0039 Jan Jakubec, Náchod 8 18
NA0103 Jana Klicperová, Otovice 8 18
NA0066 Michal Lokvenc, Velké Poříčí 8 18
NA0065 Marek Lokvenc, Velké Poříčí 8 18
NA0004 Olga Majerová, Vysokov 8 18
NA0095 Radek Ducháč, N. Město n. M. 5 18
NA0104 Tomáš Klicpera, Otovice 5 18
NA0045 Petra Nováková, Habřina 5 18
NA0042 Vítězslav Šolc, Machov 5 18
NA0108 Hana Benešová, Hronov 2 18
NA0086 Tomáš Crha, N. Město n. M. 2 18
NA0088 Vašek Chaloupka, Provodov-Šonov 2 18
NA0040 Milan Jakubec, Náchod 2 18
NA0035 Jiří Zima, Zlíčko 2 18

DIVIZE (Pořadí na 69. – 82. místě)
NA0117 Jaromír Líska, N. Město n. M. 5 16
NA0115 Filip Karásek, Provodov-Šonov 2 16
NA0101 Josef Kadeřábek, Jaroměř 0 16
NA0100 Věra Kadeřábková, Jaroměř 0 16
NA0107 Michal Kubeček, Hronov 8 15
NA0106 Radka Kubečková, Hronov 5 15
NA0025 Petr Prokopová, Provodov-Šonov 5 15
NA0047 Milan Řehák, Malý Libotov 5 15
NA0060 Hana Zvoníčková, Velké Poříčí 5 15
NA0050 Milan Bitnar, Hronov 2 15
NA0023 Petr Drašnar, Provodov-Šonov 2 15
NA0027 Gisela Hlavatá, Náchod 2 15
NA0109 Silvestr Polomský, Zlič 2 15
NA0090 Zdena Hofmanová, Černčice -1 15

KRAJSKÝ PŘEBOR (Pořadí na 83. – 100. místě)
NA0116 Štěpán Zámečník, N. Město n. M. 5 13
NA0077 Josef Matha, Olešnice 0 13
NA0082 Petr Tuček, Olešnice 11 12
NA0081 Jiří Baše, Olešnice 8 12
NA0028 Vladimír Čejp, Náchod 5 12
NA0003 Jaroslav Kuchař, Náchod 5 12
NA0051 Aleš Pročko, Stárkov 5 12
NA0057 Josef Čepelka, Velké Poříčí 2 12
NA0061 Josef Čermák, Velké Poříčí 2 12
NA0054 Karel Černohorský, Velké Poříčí 2 12
NA0056 Ivoš Dius, Velké Poříčí 2 12
NA0053 Josef Fuchs, Velké Poříčí 2 12
NA0048 Josef Hurdálek, Hronov 2 12
NA0059 Lenka Kubečková, Velké Poříčí 2 12
NA0058 Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí 2 12
NA0055 Hana Nejedlá, Velké Poříčí 2 12
NA0011 Jaroslav Hylena, Václavice -4 12
NA0010 Roman Rainet, Velké Poříčí -4 12

I. A TŘÍDA (Pořadí na 101. – 110. místě)
NA0110 Vladimír Seidel, Velké Poříčí 2 10
NA0111 Denisa Zvoníčková, Velké Poříčí 2 10
NA0085 Martin Štěpánek, N. Město n. M. 0 10
NA0008 Eva Rainetová, Velké Poříčí 2 9
NA0067 Markéta Valchařová, Police n. M. 2 9
NA0099 Josef Veselý, Jaroměř 2 9
NA0123 Kateřina Prokešová, Náchod 8 8
NA0112 Jiří Krista, Hronov 0 8
NA0078 Marek Matha, Olešnice 0 7
NA0076 Jaroslav Mathová, Olešnice 0 7

I. B TŘÍDA (Pořadí na 111. – 123. místě)
NA0091 Petr Hofman, N. Město n. M. 2 6
NA0005 Zdeněk Majer, Vysokov 2 6
NA0096 Jitka Hylenová, N. Město n. M. -1 6
NA0046 Josef Kotyška, Nový Hrádek -4 6
NA0113 Ivoš Mrkvička, Police n. M. -1 4
NA0114 Tomáš Osoba, Police n. M. -1 4
NA0007 Miroslav Hurdálek, Náchod 2 3
NA0087 Václav Chaloupka st., Provodov-Šonov 2 3
NA0030 Filip Knettig, Provodov-Šonov -1 3
NA0009 Zdeněk Rainet, Velké Poříčí -1 3
NA0122 Karel Soumar, Velké Poříčí 2 2
NA0121 René Zvoníček, Velké Poříčí 2 2
NA0012 Monika Procházková, Náchod 2 0

Výsledky zápasů 3. kola Tip ligy Náchodska
1.  Živanice – Náchod 2:0 1
2.  Nové Město nad Metují – Jaroměř 3:3 0
3.  Broumov – Červený Kostelec 1:3 2
4.  Trutnov B – Provodov 1:2 2
5.  Police nad Metují – Rudník 10:1 1
6.  Broumov B – Teplice nad Metují 5:3 1
7.  Červený Kostelec B – Babí 2:3 2
8.  Machov – Hejtmánkovice 1:2 2
9.  Mezilesí – Dolany 5:2 1
10.  Božanov – Velké Poříčí B 3:1 1
Supertrefa (celkový počet vstřelených branek): 53