LIGA MISTRŮ (Pořadí na 1. – 3. místě)
NA0061 Bohumil Králíček, Provodov-Šonov 11 12
NA0092 Petra Prokopová, Provodov-Šonov 11 12
NA0049 Jaroslav Valchař st., Police nad Metují 8 12

EVROPSKÁ LIGA (Pořadí na 4. – 24. místě)
NA0015 Gisela Hlavatá, Náchod 14 9
NA0078 Jana Hylenová, Provodov-Šonov 11 9
NA0057 Jaroslava Mathová, Č. Kostelec 11 9
NA0033 Štěpán Zámečník, N. Město n. M. 11 9
NA0016 Vladimír Čejp, Náchod 8 9
NA0021 Milan Ducháč, N. Město n. M. 8 9
NA0004 Jaroslav Kuchař, Náchod 8 9
NA0058 Josef Matha, Č. Kostelec 8 9
NA0074 Aneta Nyčová, Náchod 8 9
NA0005 Jitka Pilnáčková, Jaroměř 8 9
NA0085 Obecní Štamgasti, Provodov-Šonov 8 9
NA0054 Pavel Macek, Bezděkov n. Met. 5 9
NA0031 Radka Novotná, Černčice 5 9
NA0091 Václav Stránský, Náchod 5 9
NA0027 Mirek Ducháč, Ml. Boleslav 2 9
NA0022 Martin Ducháč, N. Město n. M. 2 9
NA0042 Lenka Kubečková, Velké Poříčí 2 9
NA0041 Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí 2 9
NA0040 Hana Nejedlá, Velké Poříčí 2 9
NA0064 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 2 9
NA0003 Josef Jirásek, H. Radechová -1 9

I. LIGA (Pořadí na 25. – 40. místě)
NA0095 Jiří Knettig ml., Provodov-Šonov 8 7
NA0077 Jaroslav Hylena, Provodov-Šonov 11 6
NA0020 Roman Rainet, Velké Poříčí 11 6
NA0024 Radek Svatoš, Zlíčko 11 6
NA0023 Radek Ducháč, N. Město n. M. 8 6
NA0073 Josef Jakubec, Náchod 8 6
NA0094 Josef Kadeřábek, Jaroměř 8 6
NA0093 Věra Kadeřábková, Jaroměř 8 6
NA0066 Jan Runštuk, Velká Jesenice 8 6
NA0070 Jan Šolc, Machov 8 6
NA0071 Petr Šolc, Machov 8 6
NA0048 Jaroslav Valchař, Police nad Metují 8 6
NA0035 Vladimír Seidel, Velké Poříčí 5 6
NA0026 Lukáš Svatoš, Zlíčko 5 6
NA0010 Miloš Hilšer, Česká Metuje 2 6
NA0055 Jaroslav Macek, Č. Kostelec -1 6

FOTBALOVÁ NÁRODNÍ LIGA (Pořadí na 41. – 61. místě)
NA0056 Marek Matha, Č. Kostelec 11 3
NA0072 Petra Nováková, Machov 8 3
NA0019 Eva Rainetová, Velké Poříčí 8 3
NA0008 Milan Rydlo, N. Město n. M. 8 3
NA0053 Jiří Švorčík, Police nad Metují 8 3
NA0038 Josef Čepelka, Velké Poříčí 5 3
NA0014 Sabina Hlavatá, Meziměstí 5 3
NA0007 Oto Klicpera, Otovice 5 3
NA0002 Tomáš Klicpera, Otovice 5 3
NA0034 Jiří Krista, Hronov 5 3
NA0084 Lenka Rýdlová, Náchod 5 3
NA0083 Aneta Rýdlová, Náchod 5 3
NA0025 Jakub Svatoš, Zlíčko 5 3
NA0052 Augustin Šála, Police nad Metují 5 3
NA0059 Petr Tuček, Č. Kostelec 5 3
NA0037 Ladislav Zástava, Hronov 5 3
NA0089 Petr Drašnar, Náchod 2 3
NA0030 Zdena Hofmanová, Černčice 2 3
NA0045 Michal Lokvenc ml., Velké Poříčí 2 3
NA0051 Vinaři Vínečko, Hronov 2 3
NA0063 Jiří Soukup, Česká Skalice -1 3

ČESKÁ FOTBALOVÁ LIGA (Pořadí na 62. – 81. místě)
NA0096 Zdeňka Špačková, Náchod 2 1
NA0047 Michal Lokvenc, Velké Poříčí 0 1
NA0006 Jana Klicperová, Otovice 8 0
NA0009 Josef Kotyška, Nový Hrádek 8 0
NA0079 Vladislav Váchal, Náchod 8 0
NA0017 Pippo Dukla, Náchod 5 0
NA0075 Jan Jakubec, Náchod 5 0
NA0088 Filip Knetig, Provodov-Šonov 5 0
NA0086 Miloš Kubík, Hronov 5 0
NA0069 Vítězslav Šolc, Machov 5 0
NA0050 Jaroslav Čálek, Hronov 2 0
NA0011 Jan Hilšer, Česká Metuje 2 0
NA0029 Josef Hofman, Černčice 2 0
NA0036 Petr Kylar, Stárkov 2 0
NA0081 Miroslav Pácalt, Kramolna 2 0
NA0082 Vlasta Pácaltová, Kramolna 2 0
NA0065 David Runštuk, Velká Jesenice 2 0
NA0001 Miroslav Hurdálek, Náchod -1 0
NA0076 Milan Jakubec, Náchod -1 0
NA0032 Jaromír Líska, N. Město n. M. -1 0

DIVIZE (Pořadí na 82. – 95. místě)
NA0099 Tomáš Crha, N. Město n. M. 0 -1
NA0043 Jaroslav Nývlt, Velké Poříčí 0 -2
NA0097 Milan Bitnar, Hronov -4 -2
NA0039 Ivoš Dius, Velké Poříčí 5 -3
NA0012 Šárka Hilšerová, Česká Metuje 5 -3
NA0060 Václav Chaloupka st., Provodov-Šonov 5 -3
NA0067 Silvestr Polomský, Česká Skalice 5 -3
NA0062 Vašek Chaloupka, Provodov-Šonov 2 -3
NA0018 Zdeněk Rainet, Velké Poříčí 2 -3
NA0013 Zdeněk Šturma, Česká Metuje 2 -3
NA0090 Petr Drašnar, Václavice -1 -3
NA0087 Jiří Knetig, Provodov-Šonov -1 -3
NA0080 Milan Řehák, Libotov -1 -3
NA0028 Petr Hofman, N. Město n. M. -4 -3

KRAJSKÝ PŘEBOR (Pořadí na 96. – 99. místě)
NA0098 Dana Hrubá, Velké Poříčí 0 -4
NA0046 Renata Hrubá, Velké Poříčí 0 -5
NA0068 Josef Veselý, Jaroměř 2 -6
NA0044 Marek Lokvenc, Velké Poříčí 0 -8

Výsledky zápasů 3. kola Tip ligy Náchodského deníku
1.  Náchod – Jablonec nad Jizerou 2:1⋌1
2.  Červený Kostelec – Jaroměř 3:0⋌1
3.  Vysoká nad Labem – Nové Město nad Metují 3:0⋌1
4.  Kopidlno – Hronov 9:0⋌1
5.  Miletín – Police nad Metují 5:3 ⋌ 1
6.  Jaroměř B – Zdelov 1:1 ⋌0
7.  Dolany – Mezilesí 3:2 ⋌1
8.  Velká Jesenice – Meziměstí 2:2 ⋌0
9.  Teplice nad Metují – Broumov B 2:2 ⋌0
10.  Ruprechtice – Zábrodí 1:0 ⋌1
Supertrefa:
(počet vstřelených branek ve všech utkáních): 42