Nakonec jich však přijelo pouhých sedm. Žáci ze Stárkova a Velkého Dřevíče navíc nestihli zahájení turnaje, protože nejdříve omylem cestovali autobusem do Velké Jesenice, kde se žádné klání nekonalo.


I přes počáteční zmatky vše nakonec dobře dopadlo. Opozdilci dorazili a turnaj se rozjel na plné obrátky. Během pěti hodin bylo na dvou hřištích odehráno celkem 21 zápasů. Po jejich ukončení vyhlásil hlavní rozhodčí Petr Suchánek výsledky.

S míčem si na hřišti nejlépe poradili žáci z Orla Zbečník, kteří díky své mrštnosti, taktice i přesnému míření vybojovali prvenství. Druhou příčku obsadili soutěžící ze Sokola Starkoč a třetí pozicí se mohl pyšnit Stárkov.


Na čtvrtém místě pak skončil Sokol Žďárky, na pátém Sokol Velký Dřevíč a na šestém místní fotbalisté. Nejméně se tentokrát zadařilo žákům z Velkých Petrovic, kteří výsledkovou listinu uzavírali.


Žáci ze Suchého Dolu, kteří turnaj v roce 2005 a 2006 vyhráli ve Velké Jesenici, letos zklamali. Jejich šesté místo bylo možná zapříčiněno tím, že si nejprve bez pomoci sami sestavili družstvo a ani během hry si nenechali poradit od trenéra. ⋌