Nejvýše nasazeným tenistou letošního Karsit cupu je Lubomír Majšajdr (LTK Liberec), již tradiční a také nejúspěšnější tenistka tohoto turnaje. Lubomír Majšajdr zde startoval ve všech ročnících, v premiérovém v roce 2006 padl ve finále, o rok později to dotáhl znovu do finále, tentokrát ho však zvládl a poprvé v Karsit cupu dominoval. V roce 2008 se Lubomírovi Majšajdrovi v K Triumfu příliš nevedlo, když skončil překvapivě už ve čtvrtfinále. Vše si ale tento tenista vynahradil v loňském roce, kdy Karsit cup podruhé vyhrál.

Turnajovou dvojkou je letos Martin Kameník (I. ČLTK Praha), který rovněž v K Triumfu nestartuje poprvé. Prvně zde startoval v roce 2007 a hned se probojoval do finále, kde prohrál právě s již zmiňovaným Lubomírem Majšajdrem. O rok později skončila pouť hráče pražského I. ČLTK v semifinále, kde zůstal na raketě pozdějšího vítěze Jakuba Praibiše. V loňském roce Martin Kameník v K Triumfu nehrál.

Příznivci kvalitního mužského tenisu jsou tak do K Triumfu srdečně zváni. Turnaj začíná kvalifikacemi už dnes, končí pak v úterý.