Před týdnem doma urvaly tři body za výhru a remízu.

Sokol Krčín – TJ Přeštice 16:12 (8:6). Na obou stranách hrály dobře obrany v čele s výborně chytajícími brankářkami, takže i přes snahu obou útoků skóre narůstalo pomalu. Ještě ve 25. min. první půle byl stav vyrovnaný 6:6. Do konce poločasu se Krčín prosadil ještě dvakrát, soupeř naopak gól nedal, a tak šel Krčín do poločasové pauzy s vedením 8:6.

Vstup do druhé půle Krčínu vyšel velmi dobře. Postupně domácí hráčky navýšily rozdíl ve skóre na 10:6, 11:7 a 13:7. Přeštice už jen v závěru skóre korigovaly na konečných 16:12.

„Utkání jsme zvládli dotáhnout do vítězného konce, v závěru zápasu si mohla zahrát i celá hráčská lavička, ale také nám ukázal velký neduh, a to že jsme dvakrát v zápase nedokázali deset minut skórovat, což nás může v dalších utkáních připravit o body," ví krčínský trenér Kamil Zimla.

Sestava a branky Krčína: Šefcová, D. Entová – Štefková, Macková, Pavlíková, Žižková, N. Entová – Kotlářová (7), Rydlová (4), Šimánková (2), Hamanová (2), Hronovská (1).

Další výsledky: Stará Ves n. O. – Tymákov 5:22, Dobruška – Příchovice 13:12.

Sokol Krčín – TJ Příchovice 12:12 (3:8). Od první minuty Příchovice vedly, a tak tomu bylo i celý první poločas. V domácím útoku nebyla žádná hráčka, která by byla schopna vstřelit gól, takže se soupeř ve skóre stále vzdaloval. Ve 27. min. už Příchovice vedly 7:3, vzápětí se jim ale zranila L. Fialová, a tak se několik minut čekalo na příjezd sanitky. Poločas nakonec vyhrály hostující hráčky 8:3.

Do druhé půle domácí házenkářky vstoupily dobře, hned v úvodu korigovaly na 4:8, jenže se pak zase odmlčely. Příchovice postupně odskočily na 5:11, a až za tohoto stavu se probudil Krčín, který v 19. min. snižoval už na 10:11. Příchovice vzápětí přidaly na 10:12, Krčín však dokázal dvěma góly zápas dovést do remízového stavu.

Sestava a branky Krčína: Šefcová – Štefková, Macková, Žižková, Pavlíková, Entová – Rydlová (7), Hamanová (3), Hronovská (1), Kotlářová (1), Šimánková, Koudelková.

Další výsledky: Dobruška – Přeštice 19:12, Hlinsko – Žatec 26:9. (dop, mr)