Z výsledkových listin:

Předškolní žáci: 1. Václav Vondrášek (Žďárky) 22,8 bodu; 2. Vojtěch Špaček (Žďárky) 22,3; 3. Michal Jerman (Žďárky) 21,4 bodu.

Předškolní žákyně: 1. Natálie Hronovská (Mezilesí) 22,8 bodu; 2. Barbora Zelená (Mezilesí) 22,1; 3. Anna Petruželková (Mezilesí) 21,9 bodu.

Nejmladší žáci: 1. Daniel Holý (Mezilesí) 32,6 bodu; 2. Martin Hrodek (Starkoč) 30,3; 3. David Konečný (Adršpach) 29,3 bodu.

Nejmladší žákyně: 1. Michaela Šimková (V. Jesenice) 30,5; 2. Tereza Janoušková (V. Jesenice) 30,4; 3. Kateřina Holá (Mezilesí) 29,9 bodu.

Mladší žáci I: 1. Lukáš Prouza (Mezilesí) 31,2 bodu; 2. Dominik Rosa (Olešnice) 29,4; 3. Šimon Krista (Bezděkov) 28,6 bodu.

Mladší žákyně I: 1. Adéla Vondrášková (Žďárky) 31,4 bodu; 2. Sandra Peterová (Mezilesí) 30,9; 3. Nikola Zejdová (Starkoč) 28,6 bodu.

Mladší žáci II: 1. Patrik Linhart (Starkoč) 31,7 bodu; 2. Josef Prouza (Mezilesí) 29,6; 3. Lukáš Mach (Mezilesí) 27,0 bodu.

Mladší žákyně II: 1. Patricie Ruferová (Starkoč) 32,5 bodu; 2. Kateřina Jermanová (Žďárky) 30,0; 3. Tereza Bartošová (Mezilesí) 29,5 bodu.

Starší žáci: 1. Štěpán Kovaliv (Starkoč) 32,8 bodu; 2. Jakub Rosa (Olešnice) 29,7; 3. Jan Kejzlar (Olešnice) 29,5 bodu.

Starší žákyně: 1. Diana Peterová (Mezilesí) 31,9 bodu; 2. Kateřina Hejčlová (Starkoč) 30,8; 3. Ilona Kunešová (Olešnice) 29,7 bodu.

Mladší dorostenci: 1. Karel Šnajdr (Adršpach) 33,3; 2. Vojtěch Vašíček (Starkoč) 28,4; 3. Tomáš Cohla (Adršpach) 27,9 bodu.

Mladší dorostenky: 1. Lucie Chalupová (Adršpach) 29,8 bodu; 2. Lucie Hanušová (Starkoč) 22,1 bodu.

Starší dorostenci: 1. Tomáš Fára (Starkoč) 35,4 bodu; 2. Lukáš Horký (Starkoč) 32,5 bodu.

Starší dorostenky: 1. Lucie Vítková (Mezilesí) 29,6; 2. Martina Linhartová (Starkoč) 12,5 bodu.

Muži A: 1. Lukáš Nývlt (Starkoč) 32,1 bodu; 2. Michal Vítek (Starkoč) 30,4; 3. Rudolf Nývlt (Starkoč) 28,9 bodu.

Muži B: 1. Petr Kejzlar (Olešnice) 33,9 bodu; 2. Tomáš Zelený (Mezilesí) 33,7; 3. Vladimír Hronovský (Mezilesí) 32,5 bodu.

Muži C: 1. Pavel Linhart (Starkoč) 31,1 bodu.

Muži D: 1. Josef Kárník (Mezilesí) 33,0; 1. Josef Němeček (Žďárky) 28,4 bodu.

Muži E: Jaroslav Rufer (Starkoč) 31,2 bodu.

Ženy A: Klára Nyčová (Olešnice) 22,8 bodu.

Ženy B: 1. Zuzana Láchová (Mezilesí) 32,9 bodu; 2. Štěpánka Bartošová (Mezilesí) 14,3; 3. Jana Zelená (Mezilesí) 5,6 bodu.

Ženy C: 1. Kateřina Vondrášková (Žďárky) 31,2 bodu; 2. Petra Jermanová (Žďárky) 30,2; 3. Ivana Holá (Mezilesí) 30,0 bodu.

Ženy D: 1. Jana Kárníková (Mezilesí) 30,0 bodu; 2. Zdeňka Maixnerová (Mezilesí) 23,7 bodu.

Ženy E: Anna Balínová (Adršpach) 24,2 bodu. (ru)