Jakub Kubín z BKL Machov v kategorii mladších žáků I. běžel 50m za 8,5 vt., Patricie Ruferová ze Sokola Starkoč v kategorii mladší žákyně I. běžela 50m za 9,0 vt., V kategorii dorostenců starších běžel 100 m Václav Čáp ze Sokola Žďárky za 12,9 vt. a Martin Šádek z Jiskry Adršpach skočil do dálky 502 cm, mladší dorostenec Dan Matula ze Sokola Bezděkov vrhnul koulí 1140 cm, Karel Šnajdr z Adršpachu v kategorii muži „B“ hodil granátem 55m.


Jednotliví vítězové :


Předškoláci - chlapci: Běh na 50 m, skok daleký a hod kriketovým míčkem Dominik Malý ze Sokola Starkoč.


Předškoláci – dívky: Běh na 50 m Barbora Bártová z Mezilesí, skok daleký Anna Urbanová ze Žďárek a hod kriketovým míčkem Magdaléna Horká ze Starkoče.


Nejmladší žactvo – chlapci: Běh na 50 m a skok daleký David Šimek ze Žďárek, hod kriketovým míčkem Šimon Krista z Bezděkova.
Nejmladší žactvo – dívky: Běh na 50m a skok daleký Sandra Peterová z Mezilesí, hod kriketovým míčkem Tereza Mikešová z Olešnice.
Mladší žactvo I. – chlapci: Běh na 50m Linhart Patrik ze Starkoče, skok daleký Jakub Kubín z Machova a hod kriket. míčkem Tomáš Kujónek z Machova.
Mladší žactvo I. – dívky: Běh na 50 m a skok daleký Patricie Ruferovi ze Starkoče, hod kriketovým míčkem Tereza Sedláčková ze Žďárek.
Mladší žactvo II. – chlapci: Běh na 60 m a skok daleký Filip Zorvan ze Starkoče, hod kriketovým míčkem Jiří Štantejský z Machova.
Mladší žactvo II. – dívky: Běh na 60m, skok daleký a hod kriketovým míčkem Adéla Ješinová z Mezilesí.


Starší žactvo – chlapci: Běh na 60 m, skok daleký a hod granátem Radek Sedláček ze Žďárek, vrh koulí Martin Kanozsay ze Žďárek.
Starší žactvo – dívky: Běh na 60 m Lucie Chalupová z Adršpachu, skok daleký a hod kriketovým míčkem Eliška Jirmanová z Adršpachu, vrh koulí Tereza Špačková ze Starkoče.


Mladší dorost – chlapci: Běh na 100 m Ondřej Jerman ze Žďárek, skok daleký Jakub Slowak z Adršpachu, hod granátem a vrh koulí Dan Matula z Bezděkova.


Mladší dorost – dívky: Běh na 100 m, skok daleký a vrh koulí Justýna Hátašová z Adršpachu, hod granátem Michaela Maixnerová z Mezilesí.
Starší dorost – chlapci: Běh na 100 m a vrh koulí Václav Čáp ze Žďárek, skok daleký a hod granátem Martin Šádek z Adršpachu.
Starší dorost – dívky: Běh na 100 m, skok daleký a vrh koulí Petra Svatoňová z Nového Hrádku.


Muži „A“: Běh na 100 m, skok daleký a vrh koulí Stanislav Jirásek z Machova, hod granátem Marin Hátaš z Adršpachu.


Muži „B“: Běh na 100 m a skok daleký Miroslav Vojtěch z Bezděkova, hod granátem Karel Šnajdr z Adršpachu, vrh koulí Jan Kejzlar z Olešnice.


Muži „C“: Běh na 60 m a vrh koulí Petr Zákravský z Mezilesí, skok daleký Zdeněk Vik Zdeněk ze Žďárek, hod granátem Josef Hátaš z Adršpachu


Muži „D“: Běh na 60 m Stanislav Jirásek z Machova, skok daleký a vrh koulí Wieslaw Dygoň z Machova, hod granátem Josef Sedláček ze Starkoče


Muži „E“: Běh na 60 m, hod granátem a vrh koulí Jaroslav Rufer ze Starkoče, skok daleký Manfréd Beneš z Bezděkova


Ženy „A“: Běh na 100 m Kristýna Macková ze Starkoče, skok daleký, hod granátem a vrh koulí Jitka Balínová z Adršpachu.


Ženy „B“: Běh na 100 m Zdena Háková ze Starkoče, skok daleký Dagmar Šimková z Adršpachu, hod granátem Hana Zákravská z Mezilesí a vrh koulí Jaroslava Cvrčková ze Starkoče.


Ženy „C“: Běh na 60 m Kateřina Vondrášková ze Žďárek, skok daleký, hod granátem a vrh koulí Jana Vítová ze Starkoče.


Ženy „D“: Běh na 60 m , hod granátem a vrh koulí Marie Jirmanová z Adršpachu


Ženy „E“: Běh na 60 m, hod granátem a vrh koulí Anna Balínová z Adršpachu, skok daleký Oldřiška Ruferová ze Starkoče.