Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vítězem čtvrtého kola je Milan Jakubec

Hradec Králové – Tipovací soutěž čtenářů Deníku, zimní hokejová Tip liga, má za sebou čtvrté kolo.

21.1.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Ivan Vondrák

Jeho vítězem se stal díky Supertrefě Milan Jakubec z Náchoda (startovní číslo HK 0017), který získal stejně jako šest dalších 11 bodů. Do čela průběžného pořadí se vyšvihla Kateřina Vaněčková. Vítěze kola žádáme, aby kontaktoval naši sportovní redakci na telefonu 724 732 891, kde se dohodneme na předání ceny.

Průběžné pořadí po 4. kole

NHL (Pořadí na 1. – 7. místě)
HK0169 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 8 33
HK0205 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr. 8 30
HK0168 Jana Vaněčková, Houdkovice 8 30
HK0066 Pavel Zásada, N. Bydžov 8 30
HK0119 Miloslava Kozáková, Hradec Kr. 5 30
HK0133 Jiří Bílek, Libčany 2 30
HK0033 Josef Čepelka, Velké Poříčí 2 30

KHL (Pořadí na 8. – 50. místě)
HK0014 Josef Jakubec, Náchod 11 27
HK0153 Miloslav Bednařík, Hradec Kr. 8 27
HK0293 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 8 27
HK0269 Viktor Macek, Běstviny 8 27
HK0276 Jiří Řízek, Houdkovice 8 27
HK0061 Radek Svatoš, Zlíčko 8 27
HK0170 Václav Vaněček ml., Houdkovice 8 27
HK0057 Petr Hofman, N. Město n. M. 5 27
HK0242 Bořek Krejčí, Solnice 5 27
HK0248 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 5 27
HK0316 Zdeněk Kužel ml., Trutnov 5 27
HK0115 Michal Přibyl, Borohrádek 5 27
HK0011 Roman Rainet, Velké Poříčí 5 27
HK0044 Jaroslav Valchař ml., Police n. M. 5 27
HK0213 Pavlína Jónová, Chomutice 2 27
HK0141 Otto Vodák, Hradec Kr. -1 27
HK0056 Zdena Hofmanová, Černčice 11 24
HK0233 Pavel Ozdin, Osenice 11 24
HK0038 Ivoš Dius, Velké Poříčí 8 24
HK0223 Jaromír Jelínek, Jičín 8 24
HK0034 Lenka Kubečková, Velké Poříčí 8 24
HK0040 Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí 8 24
HK0274 Pavel Marek, Rychnov n. K. 8 24
HK0035 Hana Nejedlá, Velké Poříčí 8 24
HK0204 Bohuš Nosek, Solnice 8 24
HK0059 Jakub Svatoš, Zlíčko 8 24
HK0259 Vladimír Gutler, Dobruška 5 24
HK0007 Gisela Hlavatá, Náchod 5 24
HK0130 Karel Kindl, Třebechovice 5 24
HK0267 Milan Kotyška, České Meziříčí 5 24
HK0030 Miroslav Pácalt, Náchod 5 24
HK0029 Vlasta Pácaltová, Náchod 5 24
HK0114 Karel Přibyl, Hradec Kr. 5 24
HK0010 Eva Rainetová, Velké Poříčí 5 24
HK0051 David Runštuk, Velká Jesenice 5 24
HK0313 Milan Řehák, Libotov 5 24
HK0224 Vlastimil Sudek, Libuň 5 24
HK0164 Jaroslav Suchánek, Potštejn 5 24
HK0167 Josefa Suchánková, Potštejn 5 24
HK0064 Lenka Taichmanová, Prasek 5 24
HK0020 Petr Drašnar, Náchod 2 24
HK0273 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 2 24
HK0208 Michal Matura, Semily 2 24

EXTRALIGA (Pořadí na 51. – 130. místě)
HK0126 Kamila Žáková, Hradec Kr. 0 22
HK0017 Milan Jakubec, Náchod 11 21
HK0174 Milada Bílková, Praskačka 8 21
HK0006 Vladimír Čejp, Náchod 8 21
HK0225 Alois Dejl, Jičín 8 21
HK0230 Martin Dejl, Louny 8 21
HK0226 Helena Dejlová, Jičín 8 21
HK0227 Iveta Dejlová, Jičín 8 21
HK0231 Lenka Dejlová, Louny 8 21
HK0052 Milan Ducháč, N. Město n. M. 8 21
HK0240 Tereza Halčáková, Osenice 8 21
HK0229 Kateřina Halčáková, Jičín 8 21
HK0055 Josef Hofman, Černčice 8 21
HK0290 Janek Kubáněk, Dolní Branná 8 21
HK0291 Libor Kubáněk, Dolní Branná 8 21
HK0292 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná 8 21
HK0241 Vladislav Kuchař, Rychnov 8 21
HK0262 Jaroslav Macek, Dobruška 8 21
HK0232 Zdeněk Munzar, Podoliby 8 21
HK0015 Aneta Nyčová, Náchod 8 21
HK0206 Tereza Ozdinová, Osenice 8 21
HK0113 Tomáš Přibyl, Borohrádek 8 21
HK0045 Jaroslav Valchař, Police n. M. 8 21
HK0173 Jan Bílek, Praskačka 5 21
HK0346 Gert Böhnisch, Mladé Buky 5 21
HK0347 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 5 21
HK0179 Miroslav Buřič, Chlumec 5 21
HK0019 Petr Drašnar, Václavice 5 21
HK0155 Ivan Dušek, Hradec Kr. 5 21
HK0070 Vlastimil Gabriel, Vinary 5 21
HK0324 Karel Havelka, Trutnov 5 21
HK0353 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 5 21
HK0140 František Hnik, Lužany 5 21
HK0343 Marie Holá, Trutnov 5 21
HK0142 Luboš Chlad, Kosičky 5 21
HK0266 Juraj Jirásek, Sněžné 5 21
HK0314 Otakar Jón, Trutnov 5 21
HK0334 Erich Kamitz, Chvaleč 5 21
HK0002 Jana Klicperová, Otovice 5 21
HK0345 Zdeněk Korčák, Trutnov 5 21
HK0031 Jiří Krista, Hronov 5 21
HK0342 Romana Krulišová, Trutnov 5 21
HK0180 Zdeněk Kříž, Převýšov 5 21
HK0018 Miloš Kubík, Hronov 5 21
HK0003 Jaroslav Kuchař, Náchod 5 21
HK0327 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 5 21
HK0234 Marta Novotná, Hořice 5 21
HK0239 Jindřich Novotný, Hořice 5 21
HK0109 Jaroslav Novotný, Hradec Kr. 5 21
HK0258 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 5 21
HK0148 Jiří Pešek, Hradec Kr. 5 21
HK0280 Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná 5 21
HK0209 Dagmar Poláková, Jičín 5 21
HK0117 Václav Polívka, Hradec Kr. 5 21
HK0151 Michal Přibyl, Třebechovice 5 21
HK0026 Aneta Rýdlová, Náchod 5 21
HK0027 Lenka Rýdlová, Náchod 5 21
HK0298 Alfréd Sacher, Dolní Branná 5 21
HK0199 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr. 5 21
HK0268 Miloš Šenkýř, Dobruška 5 21
HK0108 Václav Tarantík, Smiřice 5 21
HK0013 Jana Veselá, Jaroměř 5 21
HK0091 Jiří Zima, Sloupno 5 21
HK0305 Jan Zirm, Vrchlabí 5 21
HK0279 Zdeněk Žáček, Úpice 5 21
HK0186 Pavel Žák, Předměřice 5 21
HK0177 Pavel Bahník, Třebechovice 2 21
HK0062 Mirek Ducháč, Ml. Boleslav 2 21
HK0257 Roman Izák, Opočno 2 21
HK0129 Petr Izák, Hradec Kr. 2 21
HK0181 Vojtěch Kříž, Převýšov 2 21
HK0277 Josef Plachetka, Houdkovice 2 21
HK0009 Zdeněk Rainet, Velké Poříčí 2 21
HK0195 Zdeněk Sejtko, Hradec Kr. 2 21
HK0296 Miloslav Nykl, Dolní Branná -1 21
HK0397 Jan Hanuš ml., Hradec Kr. 11 19
HK0287 Martina Tauchmannová, Dolní Branná 8 19
HK0016 Jan Jakubec, Náchod 0 19
HK0024 Petra Nováková, Habřina 0 19
HK0125 Kamil Žák, Hradec Kr. 0 19

I. LIGA (Pořadí na 131. – 189. místě)
HK0350 Jiří Pelák, Dvůr Králové 11 18
HK0077 Milan Čapek, Podoliby 8 18
HK0263 Milan Koleno, Dobruška 8 18
HK0264 Milan Koty, České Meziříčí 8 18
HK0294 Věra Kubáňková, Dolní Branná 8 18
HK0311 Lukáš Matura, Libštát 8 18
HK0071 Josef Pozler, Podoliby 8 18
HK0217 Lukáš Skrbek, Brdo 8 18
HK0349 Alena Slezáková, Dvůr Králové 8 18
HK0165 Lukáš Spáčil, Ostrava 8 18
HK0348 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 8 18
HK0178 Marie Buřičová, Chlumec 5 18
HK0289 Libor Čvančara, Dolní Branná 5 18
HK0147 Milan Dušek, Týniště 5 18
HK0087 Eleonor Geletičová, Sloupno 5 18
HK0086 Amálka Geletičová, Sloupno 5 18
HK0260 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 5 18
HK0344 Pavel Holý, Trutnov 5 18
HK0315 Jaroslav Hůlek, Trutnov 5 18
HK0079 Vlasta Hybnerová, Poděbrady 5 18
HK0326 Karel Kábrt, Trutnov 5 18
HK0215 Miroslav Kracík, Jičín 5 18
HK0131 Aleš Kupka, Čánka 5 18
HK0236 František Lachman, Jičín 5 18
HK0098 Roman Novák, Mžany 5 18
HK0073 Jaroslav Novotný, Podoliby 5 18
HK0235 Jaroslav Patřín, Lužany 5 18
HK0076 Olina Pozlerová, Podoliby 5 18
HK0084 Pavel Purma, Sloupno 5 18
HK0337 Milena Püschelová, Trutnov 5 18
HK0050 Jan Runštuk, Velká Jesenice 5 18
HK0032 Vladimír Seidel, Velké Poříčí 5 18
HK0351 Petr Slezák, Dvůr Králové 5 18
HK0166 Jaroslav Suchánek, Choceň 5 18
HK0255 Bohuslav Šolín, Val 5 18
HK0103 Nikola Tvrdková, Hradec Kr. 5 18
HK0090 Eva Zimová, Sloupno 5 18
HK0201 Jan Hanuš, Hradec Kr. 2 18
HK0372 Marie Hanušová, Hradec Kr. 2 18
HK0028 Filip Knettig, Provodov-Šonov 2 18
HK0118 Michal Kozák, Hradec Kr. 2 18
HK0176 Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby 2 18
HK0336 Karel Kratochvíl, Trutnov 2 18
HK0341 Tomáš Kruliš, Trutnov 2 18
HK0138 Roman Machač, Hradec Kr. 2 18
HK0275 Pavel Marek, Javornice 2 18
HK0060 Lukáš Svatoš, Zlíčko 2 18
HK0063 Josef Taichman, Prasek 2 18
HK0012 Josef Veselý, Jaroměř 2 18
HK0159 Petr Želiezko, Hradec Kr. 2 18
HK0121 Jan Hrdlička, Hradec Kr. 8 16
HK0285 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 5 16
HK0054 Štěpán Zámečník, N. Město n. M. 5 16
HK0041 Josef Čermák, Velké Poříčí 0 16
HK0042 Dana Hrubá, Velké Poříčí 0 16
HK0244 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 0 16
HK0039 Michal Lokvenc, Velké Poříčí 0 16
HK0021 Vítězslav Šolc st., Machov 0 16
HK0124 Roman Žák, Hradec Kr. 0 16

II. LIGA (Pořadí na 190. – 242. místě)
HK0083 Alois Dejl, Jičín 8 15
HK0228 Jan Halčák, Jičín 8 15
HK0008 Sabina Hlavatá, Meziměstí 8 15
HK0080 Josef Hybner, Poděbrady 8 15
HK0049 Silvestr Polomský, Česká Skalice 8 15
HK0082 Alena Purmová, Křičov 8 15
HK0329 Petr Stierand, Malé Svatoňovice 8 15
HK0043 Augustin Šála, Police n. M. 8 15
HK0096 Miroslav Špaček, Vlčkovice 8 15
HK0065 Martin Taichman, Prasek 8 15
HK0361 Pavel Vízek, N. Bydžov 8 15
HK0332 Jaroslav Birke, Trutnov 5 15
HK0356 Jitka Čížková, Dubenec 5 15
HK0088 Petra Geletičová, Sloupno 5 15
HK0154 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 5 15
HK0202 Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr. 5 15
HK0369 Jaroslava Hanušová, Lužany u Smiřic 5 15
HK0105 Ladislav Havránek, Hradec Kr. 5 15
HK0318 Naďa Hůlková, Trutnov 5 15
HK0211 Miloš Jón, Chomutice 5 15
HK0001 Tomáš Klicpera, Otovice 5 15
HK0120 Miloslav Kozák, Hradec Kr. 5 15
HK0136 Dana Machačová, Hradec Kr. 5 15
HK0312 Ludmila Maturová, Libštát 5 15
HK0072 Zdeněk Munzar, Podoliby 5 15
HK0075 Josef Nevrlý, N. Bydžov 5 15
HK0099 Michaela Nováková, Mžany 5 15
HK0078 Jiří Pípa, N. Bydžov 5 15
HK0116 Kateřina Přibylová, Hradec Kr. 5 15
HK0338 Klaus Püschel, Trutnov 5 15
HK0067 Pavel Sazka, N. Bydžov 5 15
HK0218 Helena Skrbková, Brdo 5 15
HK0183 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby 5 15
HK0161 Petr Vacek, Hradec Kr. 5 15
HK0357 Jaroslav Čížek, Dubenec 2 15
HK0278 Richard Ducháč, Úpice 2 15
HK0162 František Dušek, Holohlavy 2 15
HK0339 Lenka Hurtová, Trutnov 2 15
HK0200 Roman Hýsek, Hradec Kr. 2 15
HK0145 Radek Chlad, Kosičky 2 15
HK0160 Jiří Kotek, Černilov 2 15
HK0074 Vlastimil Kout, N. Bydžov 2 15
HK0137 Daniel Machač, Hradec Kr. 2 15
HK0163 Martin Nosek, Solnice 2 15
HK0156 Jaroslav Pavel, Hradec Kr. 2 15
HK0281 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 2 15
HK0302 Petr Sůra, Dolní Branná 2 15
HK0107 Blanka Tarantíková, Smiřice 2 15
HK0004 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 2 15
HK0363 Milan Bydžovský, Šaplava -1 15
HK0308 Zdeněk Matura st., Libštát -1 15
HK0203 Marcela Sehnoutková, Hradec Kr. -1 15
HK0187 Milan Toušek, Týniště -1 15

KRAJSKÁ LIGA (Pořadí na 243. – 306. místě)
HK0391 Blanka Hladíková, Lužec 8 13
HK0387 Lenka Hlaváčková, N. Bydžov 8 13
HK0379 Milan Langr, Skřivany 8 13
HK0386 Petr Mikas, N. Bydžov 8 13
HK0384 Věra Mikasová, N. Bydžov 8 13
HK0390 Josef Vaníček, Lužec 8 13
HK0382 Jana Vaníčková, Sloupno 8 13
HK0389 Miroslav Vostruha, Sloupno 8 13
HK0256 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 5 13
HK0355 Lenka Hrbková, Pardubice 5 13
HK0097 Oldřich Turek, Hradec Kr. 5 13
HK0220 Tomáš Houška, Jičín 2 13
HK0150 Jiří Chabada, Hradec Kr. 2 13
HK0396 Pavel Konvalinka, Vamberk 2 13
HK0322 Václav Herout, Trutnov 0 13
HK0111 Tomáš Kulhánek, Hradec Kr. 0 13
HK0036 Marek Lokvenc, Velké Poříčí 0 13
HK0037 Michal Lokvenc jun., Velké Poříčí 0 13
HK0023 Petr Šolc, Machov 0 13
HK0022 Jan Šolc, Machov 0 13
HK0100 Václav Kuchař, Hradec Kr. 11 12
HK0250 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 8 12
HK0243 Stáňa Krejčová, Solnice 8 12
HK0058 Radka Novotná, Černčice 8 12
HK0214 Oldřich Čapek, Jičín 5 12
HK0146 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 5 12
HK0373 Monika Hádková, Hradec Kr. 5 12
HK0319 Zdeněk Hůlek, Trutnov 5 12
HK0340 Miloš Jirsák, Bukovina u Č. 5 12
HK0089 Renata Munzarová, Sloupno 5 12
HK0210 František Polák, Jičín 5 12
HK0081 Zdeněk Purma, Křičov 5 12
HK0175 Bohumil Rulf, Hradec Kr. 5 12
HK0261 Martin Sosna, Dobruška 5 12
HK0189 Vladimír Šťastný, Hradec Kr. 5 12
HK0085 Naďa Zimová, Prasek 5 12
HK0134 Hana Bílková st., Libčany 2 12
HK0295 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 2 12
HK0069 Eduard Důbrava, Petrovice 2 12
HK0354 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 2 12
HK0194 Aleš Hojer, Hradec Kr. 2 12
HK0245 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 2 12
HK0221 Václav Kameník, Jičín 2 12
HK0005 Oto Klicpera, Otovice 2 12
HK0330 Eva Pichová, Trutnov 2 12
HK0323 Zdena Pivková, Trutnov 2 12
HK0301 Jan Sůra, Dolní Branná 2 12
HK0303 Milan Sůra, Dolní Branná 2 12
HK0304 Robert Sůra, Dolní Branná 2 12
HK0068 Pavel Tomšík, N. Bydžov 2 12
HK0101 Michal Tvrdek, Hradec Kr. 2 12
HK0171 Václav Vaněček st., Houdkovice 2 12
HK0092 Stanislav Vízek, N. Bydžov 2 12
HK0192 Radek Sejtko, Hradec Kr. -1 12
HK0238 Jaroslav Odvárko, Jičín 0 11
HK0388 Miloslav Kořínek, N. Bydžov 8 10
HK0380 Jaroslav Vaníček, Sloupno 8 10
HK0283 Jana Jirková, Dolní Branná 2 10
HK0307 Milan Koldovský, Kunčice n. L. 2 10
HK0270 Teresa Šolínová, Val 2 10
HK0320 Leoš Herout, Trutnov 0 10
HK0321 Michal Herout, Trutnov 0 10
HK0110 Jan Kulhánek, Hradec Kr. 0 10
HK0053 Jaromír Líska, N. Město n. M. -1 10

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (Pořadí na 307. – 410. místě)
HK0362 Zuzana Pípová, N. Bydžov 8 9
HK0219 Helena Fendrychová, Brdo 5 9
HK0144 Renata Chladová, Kosičky 5 9
HK0358 Jiří Knettig st., Provodov-Šonov 5 9
HK0368 Petra Kosařová, Trutnov 5 9
HK0158 Jana Kozová, Hradec Kr. 5 9
HK0247 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 5 9
HK0331 Josef Pich, Trutnov 5 9
HK0288 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 5 9
HK0299 Jiří Sacher, Podhůří 5 9
HK0297 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 5 9
HK0198 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Kr. 5 9
HK0047 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 5 9
HK0095 Patrik Špaček, Lochenice 5 9
HK0094 Jan Štembera, Hradec Kr. 5 9
HK0286 Radek Tauchmann, Dolní Branná 5 9
HK0135 Hana Bílková ml., Libčany 2 9
HK0333 Marek Birke, Trutnov 2 9
HK0046 Tomáš Crha, N. Město n. M. 2 9
HK0216 Otakar Fendrych, Brdo 2 9
HK0104 Zdena Havránková, Hradec Kr. 2 9
HK0139 František Hnik ml., Lužany 2 9
HK0309 Zdeněk Matura ml., Libštát 2 9
HK0300 Zdena Sůrová, Dolní Branná 2 9
HK0128 Jana Štanderová, Librantice 2 9
HK0207 František Vycpálek, Milíčeves 2 9
HK0408 Zdeněk Sýkora, Roveň 8 8
HK0401 Radek Zima, Prasek 8 8
HK0377 Jan Handa, Jičín 0 8
HK0172 Richard Bílek, Urbanice 5 7
HK0366 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 5 7
HK0132 Petr Buchal, Hradec Kr. 2 7
HK0378 Antonín Urban, Kozojedy 2 7
HK0271 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 0 7
HK0127 Monika Žáková, Hradec Kr. 0 7
HK0284 Jana Kotyková, Dolní Branná -1 7
HK0102 David Havránek, Hradec Kr. 5 6
HK0325 Soňa Kábrtová, Trutnov 5 6
HK0152 Roman Kamenický, Hradec Kr. 5 6
HK0265 Josef Kotyška, Nový Hrádek 5 6
HK0157 Petr Koza, Hradec Kr. 5 6
HK0184 Luboš Rydrych, Týniště 5 6
HK0185 Jiří Samek, Týniště 5 6
HK0254 Lilia Ščerbaková, Opočno 5 6
HK0360 Michaela Vízková, N. Bydžov 5 6
HK0352 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 2 6
HK0143 Michal Chlad, Kosičky 2 6
HK0212 Ondřej Jón, Chomutice 2 6
HK0196 Alena Sejtková, Hradec Kr. 2 6
HK0197 Pavlína Sejtková, Hradec Kr. 2 6
HK0048 Jiří Soukup, Česká Skalice 2 6
HK0093 Jitka Štemberová, Hradec Kr. 2 6
HK0025 Jiří Knettig, Provodov-Šonov -1 6
HK0310 Ondřej Matura, Libštát -1 6
HK0149 Jiří Bartoš, Štěnkov 5 5
HK0409 Jan Havrda, Jičín 5 5
HK0407 Milan Lustig, Jičín 5 5
HK0405 Zdeněk Purma, Smidary 5 5
HK0403 Matěj Zima, Prasek 5 5
HK0404 Radek Zima ml., Prasek 5 5
HK0402 Jana Zimová, Prasek 5 5
HK0246 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 0 5
HK0383 Alena Jedličková, Dvůr Králové 0 5
HK0399 Václav Tarantík ml., Smiřice 0 5
HK0365 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 2 4
HK0381 Miroslav Mohet, Dvůr Králové 2 4
HK0122 Andrea Neumannová, Hradec Kr. 2 4
HK0359 Renata Hrubá, Velké Poříčí 0 4
HK0106 Leoš Truhlář, Hradec Kr. 0 4
HK0282 Vlasta Suková, Dolní Branná -1 4
HK0376 Bedřich Šimon, Popovice -1 4
HK0374 Jana Havrdová, Jičín 2 3
HK0191 Martin Izák, Jaroměř 2 3
HK0328 Zdeněk Jiránek, Volanov 2 3
HK0222 Stanislav Kozák, Železnice 2 3
HK0253 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 2 3
HK0370 Jana Šrytrová, Petrovice -1 3
HK0182 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby -1 3
HK0400 Oldřich Matys, N. Bydžov 2 2
HK0406 Hana Purmová, Sloupno 2 2
HK0371 Oldřich Turek II, Hradec Kr. 0 2
HK0394 Lucie Šmídová, Hřibiny 5 1
HK0306 Michal Koldovský, Kunčice n. L. 2 1
HK0272 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 1
HK0251 Libor Hladík, Nový Hrádek 0 1
HK0398 Anna-Marie Hanušová, HK -1 1
HK0395 Jan Hellinger, Dobruška -1 1
HK0392 Petr Hellinger, Dobruška -1 1
HK0385 Jan Jedlička, Dvůr Králové -1 1
HK0190 Tibor Platinský, Kr. Lhota 5 0
HK0317 Věra Barancová, Svoboda n. Ú. 2 0
HK0188 Petr Jedlička, Hradec Kr. 2 0
HK0364 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. 2 0
HK0193 Jindřich Vondráček, Třebechovice 2 0
HK0112 Vladimír Racek, Hradec Kr. 0 0
HK0249 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. -1 0
HK0367 Jakub Jedlinský, Kostelec n. O. -1 0
HK0123 Jan Vítek, Hradec Kr. 0 -1
HK0410 Zdeněk Buchar, Semily -1 -1
HK0252 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 2 -3
HK0237 Josef Kotnik, Chyjice 0 -3
HK0393 Dominik Hellinger, Dobruška -1 -5
HK0335 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč -1 -9
HK0375 Pavel Kejzlar st., Úpice -1 -12

Výsledky zápasů 4. kola
  1. Hradec Králové – Brno 0:7⋌2
2. Vrchlabí – Bílina 1:3⋌2
3. Trutnov – Tábor 4:1⋌1
4. Třebechovice – Dvůr Králové 4:2⋌1
5. Nová Paka – Jaroměř předehráno 14. 1.⋌nepočítáno
6. Nové Město nad Metují – Jičín 5:4⋌1
7. Nový Bydžov – Náchod odloženo⋌nepočítáno
8. Třebechovice B – Lanškroun odloženo⋌nepočítáno
9. Jaroměř B – Hronov 4:9⋌2
10. Opočno – Čestice 9:1⋌1
Supertrefa: v deseti zápasech padlo 54 branek.

Autor: Redakce

21.1.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

V Broumově u nádraží evakuovali desítky lidí a psa. Unikal plyn

Ilustrační foto.

Zaměstnavatel neposílal srážky ze mzdy insolvenčnímu správci

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Machovu zatím chybí forma i štěstí

Náchodsko - O slunečném víkendu se hrálo o další mistrovské body ve fotbalovém Jopeco Okresním přeboru mužů.

Nevěděli, co se šaty, tak je vrátili

Jaroměř, Josefov - Nečekaného překvapení se po pár týdnech dočkali jak vystavovatelé, tak i majitelka odcizených šatů. Před vchodem do objektu Starého špitálu v Josefově, kde se v době 9. do 11. září konala výstava a z něhož zmizely některé vystavované artefakty (tj. zářivky a plesové šaty), se z ničeho nic jednou ráno objevila igelitka. A uvnitř se skrývaly oboje šaty, které kdosi předtím z výstavy odnesl.

Derby rozhodly jaroměřské vstupy do třetin

Náchodsko - Mizerný start do sezony zažívá nejúspěšnější celek posledních pěti let. Hokejisté Náchoda se v úvodu nového ročníku trápí jak v ofenzivě, tak i v defenzivě, což potvrdili i v nedělním domácím zápase s Třebechovicemi.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení