VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vítězem osmého kola je Miroslav Špaček z Vlčkovic

Hradec Králové – Vítězem osmého dějství zimní hokejové Tip ligy čtenářů východočeských deníků se stal MIROSLAV ŠPAČEK z VLČKOVIC (startovní číslo HK0096), který jako jediný z celého startovního pole získal 17 bodů.

18.2.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Václav Mašinda

Vítěz osmého kola navíc nasadil v čele průběžného pořadí k trháku, na nejbližší soupeře už má náskok 15 bodů. Vítěze kola žádáme, aby kontaktoval sportovní redakci na tel. 724 717 854, kde se dohodne na předání ceny, balíčku od pivovaru Tambor.

Průběžné pořadí

NHL (1. – 9. místo)
HK0096 Miroslav Špaček, Vlčkovice 17 72
HK0055 Josef Hofman, Černčice 8 57
HK0023 Petr Šolc, Machov 8 57
HK0020 Petr Drašnar, Náchod 11 54
HK0011 Roman Rainet, Velké Poříčí 8 51
HK0012 Josef Veselý, Jaroměř 8 51
HK0014 Josef Jakubec, Náchod 5 51
HK0044 Jaroslav Valchař ml., Police n. M. 5 51
HK0287 Martina Tauchmannová, Dolní Branná 8 49

KHL (10. – 25. místo)
HK0274 Pavel Marek, Rychnov n. K. 11 48
HK0201 Jan Hanuš, Hradec Kr. 8 48
HK0164 Jaroslav Suchánek, Potštejn 8 48
HK0108 Václav Tarantík, Smiřice 8 48
HK0230 Martin Dejl, Louny 5 48
HK0292 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná 5 48
HK0276 Jiří Řízek, Houdkovice 5 48
HK0022 Jan Šolc, Machov 5 48
HK0255 Bohuslav Šolín, Val 5 48
HK0141 Otto Vodák, Hradec Kr. 5 48
HK0211 Miloš Jón, Chomutice 2 48
HK0293 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 2 48
HK0057 Petr Hofman, N. Město n. M. -1 48
HK0242 Bořek Krejčí, Solnice -1 48
HK0169 Kateřina Vaněčková, Houdkovice -1 48
HK0279 Zdeněk Žáček, Úpice 0 46

EXTRALIGA (26. – 66. místo)
HK0007 Gisela Hlavatá, Náchod 8 45
HK0024 Petra Nováková, Habřina 8 45
HK0296 Miloslav Nykl, Dolní Branná 8 45
HK0133 Jiří Bílek, Libčany 5 45
HK0205 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr. 5 45
HK0140 František Hnik, Lužany 5 45
HK0009 Zdeněk Rainet, Velké Poříčí 5 45
HK0021 Vítězslav Šolc st., Machov 5 45
HK0103 Nikola Tvrdková, Hradec Kr. 5 45
HK0291 Libor Kubáněk, Dolní Branná 2 45
HK0290 Janek Kubáněk, Dolní Branná 2 45
HK0148 Jiří Pešek, Hradec Kr. 2 45
HK0269 Viktor Macek, Běstviny -1 45
HK0016 Jan Jakubec, Náchod 8 43
HK0247 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 11 42
HK0324 Karel Havelka, Trutnov 8 42
HK0258 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 8 42
HK0187 Milan Toušek, Týniště 8 42
HK0004 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 8 42
HK0225 Alois Dejl, Jičín 5 42
HK0227 Iveta Dejlová, Jičín 5 42
HK0019 Petr Drašnar, Václavice 5 42
HK0052 Milan Ducháč, N. Město n. M. 5 42
HK0070 Vlastimil Gabriel, Vinary 5 42
HK0322 Václav Herout, Trutnov 5 42
HK0315 Jaroslav Hůlek, Trutnov 5 42
HK0018 Miloš Kubík, Hronov 5 42
HK0241 Vladislav Kuchař, Rychnov 5 42
HK0233 Pavel Ozdin, Osenice 5 42
HK0235 Jaroslav Patřín, Lužany 5 42
HK0277 Josef Plachetka, Houdkovice 5 42
HK0195 Zdeněk Sejtko, Hradec Kr. 5 42
HK0168 Jana Vaněčková, Houdkovice 5 42
HK0091 Jiří Zima, Sloupno 5 42
HK0142 Luboš Chlad, Kosičky 2 42
HK0314 Otakar Jón, Trutnov 2 42
HK0213 Pavlína Jónová, Chomutice 2 42
HK0115 Michal Přibyl, Borohrádek 2 42
HK0114 Karel Přibyl, Hradec Kr. 2 42
HK0170 Václav Vaněček ml., Houdkovice 2 42
HK0259 Vladimír Gutler, Dobruška -1 42

I. LIGA (67. – 106. místo)
HK0111 Tomáš Kulhánek, Hradec Kr. 5 40
HK0058 Radka Novotná, Černčice 14 39
HK0338 Klaus Püschel, Trutnov 11 39
HK0178 Marie Buřičová, Chlumec 5 39
HK0038 Ivoš Dius, Velké Poříčí 5 39
HK0229 Kateřina Halčáková, Jičín 5 39
HK0372 Marie Hanušová, Hradec Kr. 5 39
HK0266 Juraj Jirásek, Sněžné 5 39
HK0180 Zdeněk Kříž, Převýšov 5 39
HK0034 Lenka Kubečková, Velké Poříčí 5 39
HK0003 Jaroslav Kuchař, Náchod 5 39
HK0040 Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí 5 39
HK0327 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 5 39
HK0035 Hana Nejedlá, Velké Poříčí 5 39
HK0239 Jindřich Novotný, Hořice 5 39
HK0117 Václav Polívka, Hradec Kr. 5 39
HK0026 Aneta Rýdlová, Náchod 5 39
HK0027 Lenka Rýdlová, Náchod 5 39
HK0199 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr. 5 39
HK0268 Miloš Šenkýř, Dobruška 5 39
HK0064 Lenka Taichmanová, Prasek 5 39
HK0231 Lenka Dejlová, Louny 2 39
HK0162 František Dušek, Holohlavy 2 39
HK0334 Erich Kamitz, Chvaleč 2 39
HK0345 Zdeněk Korčák, Trutnov 2 39
HK0294 Věra Kubáňková, Dolní Branná 2 39
HK0248 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 2 39
HK0208 Michal Matura, Semily 2 39
HK0312 Ludmila Maturová, Libštát 2 39
HK0204 Bohuš Nosek, Solnice 2 39
HK0033 Josef Čepelka, Velké Poříčí -1 39
HK0030 Miroslav Pácalt, Náchod -1 39
HK0029 Vlasta Pácaltová, Náchod -1 39
HK0090 Eva Zimová, Sloupno -1 39
HK0399 Václav Tarantík ml., Smiřice 8 38
HK0110 Jan Kulhánek, Hradec Kr. 5 37
HK0126 Kamila Žáková, Hradec Kr. 5 37
HK0125 Kamil Žák, Hradec Kr. 2 37
HK0124 Roman Žák, Hradec Kr. 2 37
HK0061 Radek Svatoš, Zlíčko 0 37

II. LIGA (107. – 184. místo)
HK0146 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 11 36
HK0105 Ladislav Havránek, Hradec Kr. 8 36
HK0160 Jiří Kotek, Černilov 8 36
HK0215 Miroslav Kracík, Jičín 8 36
HK0206 Tereza Ozdinová, Osenice 8 36
HK0184 Luboš Rydrych, Týniště 8 36
HK0343 Marie Holá, Trutnov 5 36
HK0079 Vlasta Hybnerová, Poděbrady 5 36
HK0015 Aneta Nyčová, Náchod 5 36
HK0313 Milan Řehák, Libotov 5 36
HK0203 Marcela Sehnoutková, Hradec Kr. 5 36
HK0217 Lukáš Skrbek, Brdo 5 36
HK0302 Petr Sůra, Dolní Branná 5 36
HK0183 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby 5 36
HK0065 Martin Taichman, Prasek 5 36
HK0161 Petr Vacek, Hradec Kr. 5 36
HK0173 Jan Bílek, Praskačka 2 36
HK0006 Vladimír Čejp, Náchod 2 36
HK0226 Helena Dejlová, Jičín 2 36
HK0240 Tereza Halčáková, Osenice 2 36
HK0326 Karel Kábrt, Trutnov 2 36
HK0176 Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby 2 36
HK0341 Tomáš Kruliš, Trutnov 2 36
HK0109 Jaroslav Novotný, Hradec Kr. 2 36
HK0210 František Polák, Jičín 2 36
HK0113 Tomáš Přibyl, Borohrádek 2 36
HK0010 Eva Rainetová, Velké Poříčí 2 36
HK0175 Bohumil Rulf, Hradec Kr. 2 36
HK0224 Vlastimil Sudek, Libuň 2 36
HK0043 Augustin Šála, Police n. M. 2 36
HK0066 Pavel Zásada, N. Bydžov 2 36
HK0153 Miloslav Bednařík, Hradec Kr. -1 36
HK0289 Libor Čvančara, Dolní Branná -1 36
HK0202 Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr. -1 36
HK0264 Milan Koty, České Meziříčí -1 36
HK0267 Milan Kotyška, České Meziříčí -1 36
HK0275 Pavel Marek, Javornice -1 36
HK0280 Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná -1 36
HK0346 Gert Böhnisch, Mladé Buky 0 34
HK0179 Miroslav Buřič, Chlumec 0 34
HK0059 Jakub Svatoš, Zlíčko 0 34
HK0136 Dana Machačová, Hradec Kr. 11 33
HK0320 Leoš Herout, Trutnov 8 33
HK0353 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 8 33
HK0080 Josef Hybner, Poděbrady 8 33
HK0300 Zdena Sůrová, Dolní Branná 8 33
HK0094 Jan Štembera, Hradec Kr. 8 33
HK0216 Otakar Fendrych, Brdo 5 33
HK0086 Amálka Geletičová, Sloupno 5 33
HK0139 František Hnik ml., Lužany 5 33
HK0200 Roman Hýsek, Hradec Kr. 5 33
HK0129 Petr Izák, Hradec Kr. 5 33
HK0005 Oto Klicpera, Otovice 5 33
HK0049 Silvestr Polomský, Česká Skalice 5 33
HK0032 Vladimír Seidel, Velké Poříčí 5 33
HK0128 Jana Štanderová, Librantice 5 33
HK0083 Alois Dejl, Jičín 2 33
HK0273 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 2 33
HK0056 Zdena Hofmanová, Černčice 2 33
HK0130 Karel Kindl, Třebechovice 2 33
HK0002 Jana Klicperová, Otovice 2 33
HK0236 František Lachman, Jičín 2 33
HK0232 Zdeněk Munzar, Podoliby 2 33
HK0350 Jiří Pelák, Dvůr Králové 2 33
HK0281 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 2 33
HK0323 Zdena Pivková, Trutnov 2 33
HK0209 Dagmar Poláková, Jičín 2 33
HK0151 Michal Přibyl, Třebechovice 2 33
HK0167 Josefa Suchánková, Potštejn 2 33
HK0063 Josef Taichman, Prasek 2 33
HK0155 Ivan Dušek, Hradec Kr. -1 33
HK0017 Milan Jakubec, Náchod -1 33
HK0342 Romana Krulišová, Trutnov -1 33
HK0045 Jaroslav Valchař, Police n. M. -1 33
HK0053 Jaromír Líska, N. Město n. M. 5 31
HK0386 Petr Mikas, N. Bydžov 5 31
HK0390 Josef Vaníček, Lužec 5 31
HK0060 Lukáš Svatoš, Zlíčko 0 31

KRAJSKÁ LIGA (185. – 256. místo)
HK0412 Johana Hanušová, Hradec Kr. 14 30
HK0348 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 11 30
HK0357 Jaroslav Čížek, Dubenec 8 30
HK0356 Jitka Čížková, Dubenec 8 30
HK0191 Martin Izák, Jaroměř 8 30
HK0368 Petra Kosařová, Trutnov 8 30
HK0261 Martin Sosna, Dobruška 8 30
HK0363 Milan Bydžovský, Šaplava 5 30
HK0373 Monika Hádková, Hradec Kr. 5 30
HK0263 Milan Koleno, Dobruška 5 30
HK0305 Jan Zirm, Vrchlabí 5 30
HK0332 Jaroslav Birke, Trutnov 2 30
HK0154 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 2 30
HK0104 Zdena Havránková, Hradec Kr. 2 30
HK0194 Aleš Hojer, Hradec Kr. 2 30
HK0223 Jaromír Jelínek, Jičín 2 30
HK0119 Miloslava Kozáková, Hradec Kr. 2 30
HK0181 Vojtěch Kříž, Převýšov 2 30
HK0131 Aleš Kupka, Čánka 2 30
HK0316 Zdeněk Kužel ml., Trutnov 2 30
HK0311 Lukáš Matura, Libštát 2 30
HK0072 Zdeněk Munzar, Podoliby 2 30
HK0163 Martin Nosek, Solnice 2 30
HK0234 Marta Novotná, Hořice 2 30
HK0071 Josef Pozler, Podoliby 2 30
HK0337 Milena Püschelová, Trutnov 2 30
HK0197 Pavlína Sejtková, Hradec Kr. 2 30
HK0303 Milan Sůra, Dolní Branná 2 30
HK0107 Blanka Tarantíková, Smiřice 2 30
HK0174 Milada Bílková, Praskačka -1 30
HK0158 Jana Kozová, Hradec Kr. -1 30
HK0310 Ondřej Matura, Libštát -1 30
HK0098 Roman Novák, Mžany -1 30
HK0408 Zdeněk Sýkora, Roveň 8 29
HK0220 Tomáš Houška, Jičín 2 29
HK0355 Lenka Hrbková, Pardubice 8 28
HK0256 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 5 28
HK0387 Lenka Hlaváčková, N. Bydžov 5 28
HK0031 Jiří Krista, Hronov 5 28
HK0285 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 2 28
HK0062 Mirek Ducháč, Ml. Boleslav 0 28
HK0339 Lenka Hurtová, Trutnov 8 27
HK0188 Petr Jedlička, Hradec Kr. 8 27
HK0340 Miloš Jirsák, Bukovina u Č. 8 27
HK0120 Miloslav Kozák, Hradec Kr. 8 27
HK0330 Eva Pichová, Trutnov 8 27
HK0186 Pavel Žák, Předměřice 8 27
HK0088 Petra Geletičová, Sloupno 5 27
HK0143 Michal Chlad, Kosičky 5 27
HK0245 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 5 27
HK0358 Jiří Knettig st., Provodov-Šonov 5 27
HK0073 Jaroslav Novotný, Podoliby 5 27
HK0192 Radek Sejtko, Hradec Kr. 5 27
HK0068 Pavel Tomšík, N. Bydžov 5 27
HK0077 Milan Čapek, Podoliby 2 27
HK0228 Jan Halčák, Jičín 2 27
HK0344 Pavel Holý, Trutnov 2 27
HK0116 Kateřina Přibylová, Hradec Kr. 2 27
HK0082 Alena Purmová, Křičov 2 27
HK0349 Alena Slezáková, Dvůr Králové 2 27
HK0165 Lukáš Spáčil, Ostrava 2 27
HK0301 Jan Sůra, Dolní Branná 2 27
HK0295 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná -1 27
HK0008 Sabina Hlavatá, Meziměstí -1 27
HK0157 Petr Koza, Hradec Kr. -1 27
HK0262 Jaroslav Macek, Dobruška -1 27
HK0298 Alfréd Sacher, Dolní Branná -1 27
HK0304 Robert Sůra, Dolní Branná -1 27
HK0166 Jaroslav Suchánek, Choceň -4 27
HK0039 Michal Lokvenc, Velké Poříčí 8 26
HK0037 Michal Lokvenc jun., Velké Poříčí 8 26
HK0041 Josef Čermák, Velké Poříčí 5 26

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (257. – 317. místo)
HK0047 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 8 25
HK0282 Vlasta Suková, Dolní Branná 5 25
HK0283 Jana Jirková, Dolní Branná 2 25
HK0396 Pavel Konvalinka, Vamberk 2 25
HK0389 Miroslav Vostruha, Sloupno 2 25
HK0347 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 0 25
HK0278 Richard Ducháč, Úpice 0 25
HK0329 Petr Stierand, Malé Svatoňovice 0 25
HK0219 Helena Fendrychová, Brdo 8 24
HK0102 David Havránek, Hradec Kr. 8 24
HK0118 Michal Kozák, Hradec Kr. 8 24
HK0137 Daniel Machač, Hradec Kr. 8 24
HK0185 Jiří Samek, Týniště 8 24
HK0250 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 5 24
HK0145 Radek Chlad, Kosičky 5 24
HK0001 Tomáš Klicpera, Otovice 5 24
HK0243 Stáňa Krejčová, Solnice 5 24
HK0078 Jiří Pípa, N. Bydžov 5 24
HK0297 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 5 24
HK0196 Alena Sejtková, Hradec Kr. 5 24
HK0218 Helena Skrbková, Brdo 5 24
HK0087 Eleonor Geletičová, Sloupno 2 24
HK0354 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 2 24
HK0309 Zdeněk Matura ml., Libštát 2 24
HK0075 Josef Nevrlý, N. Bydžov 2 24
HK0076 Olina Pozlerová, Podoliby 2 24
HK0084 Pavel Purma, Sloupno 2 24
HK0081 Zdeněk Purma, Křičov 2 24
HK0121 Jan Hrdlička, Hradec Kr. 0 24
HK0150 Jiří Chabada, Hradec Kr. 0 24
HK0212 Ondřej Jón, Chomutice -1 24
HK0013 Jana Veselá, Jaroměř -1 24
HK0207 František Vycpálek, Milíčeves -1 24
HK0101 Michal Tvrdek, Hradec Kr. -4 24
HK0042 Dana Hrubá, Velké Poříčí 8 23
HK0036 Marek Lokvenc, Velké Poříčí 8 23
HK0306 Michal Koldovský, Kunčice n. L. 0 23
HK0251 Libor Hladík, Nový Hrádek 8 22
HK0391 Blanka Hladíková, Lužec 2 22
HK0384 Věra Mikasová, N. Bydžov 2 22
HK0097 Oldřich Turek, Hradec Kr. 2 22
HK0284 Jana Kotyková, Dolní Branná -1 22
HK0270 Teresa Šolínová, Val -1 22
HK0054 Štěpán Zámečník, N. Město n. M. -1 22
HK0244 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. -4 22
HK0135 Hana Bílková ml., Libčany 5 21
HK0328 Zdeněk Jiránek, Volanov 5 21
HK0336 Karel Kratochvíl, Trutnov 5 21
HK0318 Naďa Hůlková, Trutnov 2 21
HK0260 Jaroslav Gutler, Hradec Králové -1 21
HK0418 Ladislav Köszegi, Trutnov -1 21
HK0074 Vlastimil Kout, N. Bydžov -1 21
HK0089 Renata Munzarová, Sloupno -1 21
HK0156 Jaroslav Pavel, Hradec Kr. -1 21
HK0253 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. -1 21
HK0093 Jitka Štemberová, Hradec Kr. -1 21
HK0171 Václav Vaněček st., Houdkovice -1 21
HK0159 Petr Želiezko, Hradec Kr. -1 21
HK0257 Roman Izák, Opočno -4 21
HK0351 Petr Slezák, Dvůr Králové -4 21
HK0238 Jaroslav Odvárko, Jičín 5 20

LIGA AMATÉRŮ (318. – 376. místo)
HK0379 Milan Langr, Skřivany 2 19
HK0172 Richard Bílek, Urbanice -1 19
HK0193 Jindřich Vondráček, Třebechovice 8 18
HK0333 Marek Birke, Trutnov 5 18
HK0331 Josef Pich, Trutnov 5 18
HK0134 Hana Bílková st., Libčany 2 18
HK0069 Eduard Důbrava, Petrovice 2 18
HK0028 Filip Knettig, Provodov-Šonov 2 18
HK0299 Jiří Sacher, Podhůří 2 18
HK0370 Jana Šrytrová, Petrovice 2 18
HK0149 Jiří Bartoš, Štěnkov 0 18
HK0051 David Runštuk, Velká Jesenice 0 18
HK0369 Jaroslava Hanušová, Lužany u Smiřic -1 18
HK0319 Zdeněk Hůlek, Trutnov -1 18
HK0308 Zdeněk Matura st., Libštát -1 18
HK0286 Radek Tauchmann, Dolní Branná -1 18
HK0198 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Kr. -4 18
HK0382 Jana Vaníčková, Sloupno 2 17
HK0048 Jiří Soukup, Česká Skalice 5 16
HK0147 Milan Dušek, Týniště 2 16
HK0397 Jan Hanuš ml., Hradec Kr. 2 16
HK0388 Miloslav Kořínek, N. Bydžov 2 16
HK0380 Jaroslav Vaníček, Sloupno 2 16
HK0177 Pavel Bahník, Třebechovice -1 16
HK0127 Monika Žáková, Hradec Kr. -1 16
HK0249 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 5 15
HK0352 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 2 15
HK0265 Josef Kotyška, Nový Hrádek 2 15
HK0362 Zuzana Pípová, N. Bydžov 2 15
HK0182 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby 2 15
HK0085 Naďa Zimová, Prasek 2 15
HK0122 Andrea Neumannová, Hradec Kr. 0 15
HK0050 Jan Runštuk, Velká Jesenice 0 15
HK0361 Pavel Vízek, N. Bydžov 0 15
HK0359 Renata Hrubá, Velké Poříčí 8 14
HK0401 Radek Zima, Prasek 2 14
HK0214 Oldřich Čapek, Jičín 0 14
HK0221 Václav Kameník, Jičín 0 14
HK0365 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. -1 14
HK0381 Miroslav Mohet, Dvůr Králové 5 13
HK0394 Lucie Šmídová, Hřibiny 5 13
HK0409 Jan Havrda, Jičín 0 13
HK0392 Petr Hellinger, Dobruška -1 13
HK0025 Jiří Knettig, Provodov-Šonov 5 12
HK0364 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. 2 12
HK0190 Tibor Platinský, Kr. Lhota 2 12
HK0067 Pavel Sazka, N. Bydžov 2 12
HK0138 Roman Machač, Hradec Kr. -1 12
HK0411 Miroslav Mohet ml., Dvůr Králové -1 12
HK0099 Michaela Nováková, Mžany -1 12
HK0288 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná -1 12
HK0222 Stanislav Kozák, Železnice -4 12
HK0100 Václav Kuchař, Hradec Kr. -7 12
HK0366 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 5 11
HK0405 Zdeněk Purma, Smidary 2 11
HK0378 Antonín Urban, Kozojedy 2 11
HK0403 Matěj Zima, Prasek 2 11
HK0404 Radek Zima ml., Prasek 2 11
HK0402 Jana Zimová, Prasek 2 11

SOUTĚŽ AMATÉRŮ (377. – 437. místo)
HK0432 Miloslav Dejl, Liberec 5 10
HK0395 Jan Hellinger, Dobruška 5 10
HK0415 Jiří Holý, N. Bydžov 2 10
HK0398 Anna-Marie Hanušová, HK -1 10
HK0335 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 5 9
HK0112 Vladimír Racek, Hradec Kr. 5 9
HK0416 Luděk Bradna, N. Bydžov 2 9
HK0414 Oldřich Čapek, N. Bydžov 2 9
HK0325 Soňa Kábrtová, Trutnov 2 9
HK0046 Tomáš Crha, N. Město n. M. 0 9
HK0376 Bedřich Šimon, Popovice 0 9
HK0095 Patrik Špaček, Lochenice 0 9
HK0321 Michal Herout, Trutnov -1 9
HK0144 Renata Chladová, Kosičky -1 9
HK0189 Vladimír Šťastný, Hradec Kr. -1 9
HK0434 Vítězslava Pípová, N. Bydžov 8 8
HK0406 Hana Purmová, Sloupno 2 8
HK0377 Jan Handa, Jičín 0 8
HK0374 Jana Havrdová, Jičín 0 8
HK0307 Milan Koldovský, Kunčice n. L. 0 8
HK0426 Milan Čapek, Kunčice 2 7
HK0132 Petr Buchal, Hradec Kr. 0 7
HK0271 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 0 7
HK0427 Maruška Čapková, Podoliby 2 6
HK0428 Stanislav Peš, N. Bydžov 2 6
HK0429 Alena Pešavá, N. Bydžov 2 6
HK0092 Stanislav Vízek, N. Bydžov 0 6
HK0254 Lilia Ščerbaková, Opočno -1 6
HK0252 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. -4 6
HK0437 Jaroslava Bradnová, Podoliby 5 5
HK0400 Oldřich Matys, N. Bydžov 2 5
HK0246 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 0 5
HK0383 Alena Jedličková, Dvůr Králové 0 5
HK0407 Milan Lustig, Jičín 0 5
HK0430 Petr Reguli, Vrchlabí 0 5
HK0431 Štefan Kotek, Prasek 2 4
HK0106 Leoš Truhlář, Hradec Kr. 0 4
HK0425 Viktorka Bradnová, N. Bydžov 2 3
HK0421 Jiří Holý ml., N. Bydžov 2 3
HK0420 Zdeněk Matuška, Milovice 2 3
HK0419 Alena Matušková, Milovice 2 3
HK0152 Roman Kamenický, Hradec Kr. 0 3
HK0413 Libuše Vízková, N. Bydžov 0 3
HK0367 Jakub Jedlinský, Kostelec n. O. -1 3
HK0436 Iva Holá, N. Bydžov 2 2
HK0371 Oldřich Turek II, Hradec Kr. 0 2
HK0424 Lucie Bradnová, N. Bydžov 0 1
HK0272 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 1
HK0385 Jan Jedlička, Dvůr Králové 0 1
HK0422 Jiří Hlavnička, Králíky 2 0
HK0423 Jan Krejčí, Podoliby 2 0
HK0360 Michaela Vízková, N. Bydžov 0 0
HK0237 Josef Kotnik, Chyjice 2 -1
HK0410 Zdeněk Buchar, Semily 0 -1
HK0417 Luboš Smrc, Špinlerův Mlýn 0 -1
HK0123 Jan Vítek, Hradec Kr. 0 -1
HK0433 Jaroslava Hrdá, Podoliby -1 -1
HK0435 Jaroslava Poláková, N. Bydžov -1 -1
HK0393 Dominik Hellinger, Dobruška 5 -2
HK0317 Věra Barancová, Svoboda n. Ú. -4 -2
HK0375 Pavel Kejzlar st., Úpice -7 -12

Výsledky zápasů 8. kola
1. Mladá Boleslav – Hradec Králové 1:2⋌2
2. Pardubice – Liberec 3:3⋌0
3. Litvínov – Slavia Praha 4:1⋌1
4. Sparta Praha – Zlín 6:6⋌0
5. Plzeň – Kometa Brno 3:0⋌1
6. Karlovy Vary – Třinec 5:3⋌1
7. Vítkovice – Olomouc 3:1⋌1
8. Havlíčkův Brod – Prostějov 2:4⋌2
9. Kolín – Vrchlabí 5:2⋌1
10. Jindřichův Hradec – Trutnov 4:2 ⋌1
Supertrefa: v deseti zápasech padlo 60 branek.

Autor: Redakce

18.2.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

JULIUS BUDAJ se narodil 10. října 2017 ve 22.50 hodin. Jeho míry byly 2620 gramů a 46 centimetrů. Šťastní rodiče Barbora Budajová a Julius Samo jsou z Náchoda.
11

Právě jsme se narodili - říjen 2017

Velké Poříčí i Provodov to měly o fous

Náchodsko - Stoprocentní byl ve víkendovém kole fotbalové I. B třídy regionální trojlístek.

FOTO: Od opeřenců až po vysazení břízy

Česká Skalice - Letošní ročník Slavnosti stromů ve Vile Čerych v České Skalici se opravdu vydařil.

Ve šlágru kola slavila úspěch kostelecká taktika

Náchodsko - Fotbalisté Náchoda nebudou na třetí říjnový víkend vzpomínat v dobrém.

V hradeckém kraji vystavili voliči účet i architektům krajské koalice

Hradec Králové /KOMENTÁŘ/ - Demokracie má díky volbám své vzrušující momenty, jakkoli by je v politice hledal možná jen masochista. V Královéhradeckém kraji voliči o víkendu dopsali příběh, který se začal vyprávět přesně před rokem po skončení krajských voleb.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT