Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vítězem šestého kola se stal Miroslav Špaček z Vlčkovic

Hradec Králové – Vítězem šestého dějství Hokejové Tip ligy čtenářů východočeských deníků se stal díky Supertrefě MIROSLAV ŠPAČEK z Vlčkovic (st. č. HK 0096), jenž získal stejně jako Jana Štanderová z Librantic sedmnáct bodů.

4.2.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník/František Géla

Čelo průběžného pořadí se vyrovnalo. Hned pět soutěžích má na svém kontě jednačtyřicet bodů.

Vítěze kola žádáme, aby kontaktoval sportovní redakci na telefonu 602 576 209, kde se dohodne na předání ceny, balíčku od pivovaru Tambor.

Průběžné pořadí

NHL (1. – 18. místo)
HK0057 Petr Hofman, N. Město n. M. 11 41
HK0242 Bořek Krejčí, Solnice 11 41
HK0023 Petr Šolc, Machov 11 41
HK0293 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 8 41
HK0169 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 5 41
HK0259 Vladimír Gutler, Dobruška 14 38
HK0055 Josef Hofman, Černčice 14 38
HK0033 Josef Čepelka, Velké Poříčí 11 38
HK0014 Josef Jakubec, Náchod 11 38
HK0290 Janek Kubáněk, Dolní Branná 11 38
HK0291 Libor Kubáněk, Dolní Branná 11 38
HK0292 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná 11 38
HK0148 Jiří Pešek, Hradec Kr. 11 38
HK0114 Karel Přibyl, Hradec Kr. 11 38
HK0022 Jan Šolc, Machov 11 38
HK0269 Viktor Macek, Běstviny 8 38
HK0011 Roman Rainet, Velké Poříčí 8 38
HK0044 Jaroslav Valchař ml., Police n. M. 8 38

KHL (19. – 34. místo)
HK0096 Miroslav Špaček, Vlčkovice 17 35
HK0334 Erich Kamitz, Chvaleč 14 35
HK0279 Zdeněk Žáček, Úpice 14 35
HK0052 Milan Ducháč, N. Město n. M. 11 35
HK0009 Zdeněk Rainet, Velké Poříčí 11 35
HK0021 Vítězslav Šolc st., Machov 11 35
HK0020 Petr Drašnar, Náchod 8 35
HK0142 Luboš Chlad, Kosičky 8 35
HK0213 Pavlína Jónová, Chomutice 8 35
HK0024 Petra Nováková, Habřina 8 35
HK0030 Miroslav Pácalt, Náchod 8 35
HK0029 Vlasta Pácaltová, Náchod 8 35
HK0276 Jiří Řízek, Houdkovice 8 35
HK0012 Josef Veselý, Jaroměř 8 35
HK0267 Milan Kotyška, České Meziříčí 5 35
HK0205 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr. 2 35

EXTRALIGA (35. – 67. místo)
HK0289 Libor Čvančara, Dolní Branná 11 32
HK0162 František Dušek, Holohlavy 11 32
HK0266 Juraj Jirásek, Sněžné 11 32
HK0314 Otakar Jón, Trutnov 11 32
HK0326 Karel Kábrt, Trutnov 11 32
HK0345 Zdeněk Korčák, Trutnov 11 32
HK0180 Zdeněk Kříž, Převýšov 11 32
HK0296 Miloslav Nykl, Dolní Branná 11 32
HK0179 Miroslav Buřič, Chlumec 8 32
HK0273 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 8 32
HK0070 Vlastimil Gabriel, Vinary 8 32
HK0140 František Hnik, Lužany 8 32
HK0294 Věra Kubáňková, Dolní Branná 8 32
HK0241 Vladislav Kuchař, Rychnov 8 32
HK0327 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 8 32
HK0239 Jindřich Novotný, Hořice 8 32
HK0280 Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná 8 32
HK0115 Michal Přibyl, Borohrádek 8 32
HK0010 Eva Rainetová, Velké Poříčí 8 32
HK0061 Radek Svatoš, Zlíčko 8 32
HK0064 Lenka Taichmanová, Prasek 8 32
HK0090 Eva Zimová, Sloupno 8 32
HK0019 Petr Drašnar, Václavice 5 32
HK0248 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 5 32
HK0274 Pavel Marek, Rychnov n. K. 5 32
HK0233 Pavel Ozdin, Osenice 5 32
HK0164 Jaroslav Suchánek, Potštejn 5 32
HK0108 Václav Tarantík, Smiřice 5 32
HK0170 Václav Vaněček ml., Houdkovice 5 32
HK0168 Jana Vaněčková, Houdkovice 5 32
HK0141 Otto Vodák, Hradec Kr. 5 32
HK0066 Pavel Zásada, N. Bydžov 5 32
HK0133 Jiří Bílek, Libčany 2 32

I. LIGA (68. – 152. místo)
HK0111 Tomáš Kulhánek, Hradec Kr. 14 30
HK0016 Jan Jakubec, Náchod 8 30
HK0173 Jan Bílek, Praskačka 11 29
HK0178 Marie Buřičová, Chlumec 11 29
HK0202 Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr. 11 29
HK0315 Jaroslav Hůlek, Trutnov 11 29
HK0130 Karel Kindl, Třebechovice 11 29
HK0176 Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby 11 29
HK0275 Pavel Marek, Javornice 11 29
HK0255 Bohuslav Šolín, Val 11 29
HK0174 Milada Bílková, Praskačka 8 29
HK0324 Karel Havelka, Trutnov 8 29
HK0007 Gisela Hlavatá, Náchod 8 29
HK0079 Vlasta Hybnerová, Poděbrady 8 29
HK0017 Milan Jakubec, Náchod 8 29
HK0264 Milan Koty, České Meziříčí 8 29
HK0018 Miloš Kubík, Hronov 8 29
HK0312 Ludmila Maturová, Libštát 8 29
HK0204 Bohuš Nosek, Solnice 8 29
HK0277 Josef Plachetka, Houdkovice 8 29
HK0195 Zdeněk Sejtko, Hradec Kr. 8 29
HK0183 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby 8 29
HK0103 Nikola Tvrdková, Hradec Kr. 8 29
HK0225 Alois Dejl, Jičín 5 29
HK0230 Martin Dejl, Louny 5 29
HK0226 Helena Dejlová, Jičín 5 29
HK0227 Iveta Dejlová, Jičín 5 29
HK0231 Lenka Dejlová, Louny 5 29
HK0038 Ivoš Dius, Velké Poříčí 5 29
HK0240 Tereza Halčáková, Osenice 5 29
HK0229 Kateřina Halčáková, Jičín 5 29
HK0119 Miloslava Kozáková, Hradec Kr. 5 29
HK0034 Lenka Kubečková, Velké Poříčí 5 29
HK0003 Jaroslav Kuchař, Náchod 5 29
HK0316 Zdeněk Kužel ml., Trutnov 5 29
HK0040 Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí 5 29
HK0232 Zdeněk Munzar, Podoliby 5 29
HK0035 Hana Nejedlá, Velké Poříčí 5 29
HK0015 Aneta Nyčová, Náchod 5 29
HK0206 Tereza Ozdinová, Osenice 5 29
HK0113 Tomáš Přibyl, Borohrádek 5 29
HK0199 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr. 5 29
HK0224 Vlastimil Sudek, Libuň 5 29
HK0153 Miloslav Bednařík, Hradec Kr. 2 29
HK0167 Josefa Suchánková, Potštejn 2 29
HK0110 Jan Kulhánek, Hradec Kr. 11 27
HK0287 Martina Tauchmannová, Dolní Branná 5 27
HK0126 Kamila Žáková, Hradec Kr. 5 27
HK0060 Lukáš Svatoš, Zlíčko 14 26
HK0139 František Hnik ml., Lužany 11 26
HK0098 Roman Novák, Mžany 11 26
HK0116 Kateřina Přibylová, Hradec Kr. 11 26
HK0063 Josef Taichman, Prasek 11 26
HK0346 Gert Böhnisch, Mladé Buky 8 26
HK0155 Ivan Dušek, Hradec Kr. 8 26
HK0154 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 8 26
HK0201 Jan Hanuš, Hradec Kr. 8 26
HK0322 Václav Herout, Trutnov 8 26
HK0211 Miloš Jón, Chomutice 8 26
HK0263 Milan Koleno, Dobruška 8 26
HK0236 František Lachman, Jičín 8 26
HK0072 Zdeněk Munzar, Podoliby 8 26
HK0151 Michal Přibyl, Třebechovice 8 26
HK0026 Aneta Rýdlová, Náchod 8 26
HK0027 Lenka Rýdlová, Náchod 8 26
HK0302 Petr Sůra, Dolní Branná 8 26
HK0043 Augustin Šála, Police n. M. 8 26
HK0268 Miloš Šenkýř, Dobruška 8 26
HK0065 Martin Taichman, Prasek 8 26
HK0091 Jiří Zima, Sloupno 8 26
HK0004 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 8 26
HK0006 Vladimír Čejp, Náchod 5 26
HK0086 Amálka Geletičová, Sloupno 5 26
HK0056 Zdena Hofmanová, Černčice 5 26
HK0342 Romana Krulišová, Trutnov 5 26
HK0208 Michal Matura, Semily 5 26
HK0234 Marta Novotná, Hořice 5 26
HK0109 Jaroslav Novotný, Hradec Kr. 5 26
HK0258 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 5 26
HK0235 Jaroslav Patřín, Lužany 5 26
HK0117 Václav Polívka, Hradec Kr. 5 26
HK0071 Josef Pozler, Podoliby 5 26
HK0059 Jakub Svatoš, Zlíčko 5 26
HK0187 Milan Toušek, Týniště 2 26
HK0045 Jaroslav Valchař, Police n. M. 2 26

II. LIGA (153. – 197. místo)
HK0121 Jan Hrdlička, Hradec Kr. 11 24
HK0390 Josef Vaníček, Lužec 8 24
HK0124 Roman Žák, Hradec Kr. 8 24
HK0125 Kamil Žák, Hradec Kr. 5 24
HK0150 Jiří Chabada, Hradec Kr. 2 24
HK0128 Jana Štanderová, Librantice 17 23
HK0008 Sabina Hlavatá, Meziměstí 11 23
HK0281 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 11 23
HK0175 Bohumil Rulf, Hradec Kr. 11 23
HK0203 Marcela Sehnoutková, Hradec Kr. 11 23
HK0303 Milan Sůra, Dolní Branná 11 23
HK0146 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 8 23
HK0215 Miroslav Kracík, Jičín 8 23
HK0341 Tomáš Kruliš, Trutnov 8 23
HK0058 Radka Novotná, Černčice 8 23
HK0049 Silvestr Polomský, Česká Skalice 8 23
HK0337 Milena Püschelová, Trutnov 8 23
HK0032 Vladimír Seidel, Velké Poříčí 8 23
HK0217 Lukáš Skrbek, Brdo 8 23
HK0101 Michal Tvrdek, Hradec Kr. 8 23
HK0083 Alois Dejl, Jičín 5 23
HK0080 Josef Hybner, Poděbrady 5 23
HK0181 Vojtěch Kříž, Převýšov 5 23
HK0262 Jaroslav Macek, Dobruška 5 23
HK0311 Lukáš Matura, Libštát 5 23
HK0156 Jaroslav Pavel, Hradec Kr. 5 23
HK0082 Alena Purmová, Křičov 5 23
HK0298 Alfréd Sacher, Dolní Branná 5 23
HK0165 Lukáš Spáčil, Ostrava 5 23
HK0161 Petr Vacek, Hradec Kr. 5 23
HK0305 Jan Zirm, Vrchlabí 5 23
HK0077 Milan Čapek, Podoliby 2 23
HK0062 Mirek Ducháč, Ml. Boleslav 2 23
HK0087 Eleonor Geletičová, Sloupno 2 23
HK0372 Marie Hanušová, Hradec Kr. 2 23
HK0129 Petr Izák, Hradec Kr. 2 23
HK0223 Jaromír Jelínek, Jičín 2 23
HK0031 Jiří Krista, Hronov 2 23
HK0073 Jaroslav Novotný, Podoliby 2 23
HK0084 Pavel Purma, Sloupno 2 23
HK0285 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 8 21
HK0041 Josef Čermák, Velké Poříčí 5 21
HK0387 Lenka Hlaváčková, N. Bydžov 5 21
HK0386 Petr Mikas, N. Bydžov 5 21
HK0384 Věra Mikasová, N. Bydžov 5 21

KRAJSKÁ LIGA (198. – 244. místo)
HK0250 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 11 20
HK0104 Zdena Havránková, Hradec Kr. 11 20
HK0212 Ondřej Jón, Chomutice 11 20
HK0330 Eva Pichová, Trutnov 11 20
HK0300 Zdena Sůrová, Dolní Branná 11 20
HK0295 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 8 20
HK0278 Richard Ducháč, Úpice 8 20
HK0320 Leoš Herout, Trutnov 8 20
HK0200 Roman Hýsek, Hradec Kr. 8 20
HK0340 Miloš Jirsák, Bukovina u Č. 8 20
HK0160 Jiří Kotek, Černilov 8 20
HK0158 Jana Kozová, Hradec Kr. 8 20
HK0247 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 8 20
HK0163 Martin Nosek, Solnice 8 20
HK0350 Jiří Pelák, Dvůr Králové 8 20
HK0210 František Polák, Jičín 8 20
HK0338 Klaus Püschel, Trutnov 8 20
HK0304 Robert Sůra, Dolní Branná 8 20
HK0286 Radek Tauchmann, Dolní Branná 8 20
HK0013 Jana Veselá, Jaroměř 8 20
HK0347 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 5 20
HK0260 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 5 20
HK0105 Ladislav Havránek, Hradec Kr. 5 20
HK0194 Aleš Hojer, Hradec Kr. 5 20
HK0343 Marie Holá, Trutnov 5 20
HK0131 Aleš Kupka, Čánka 5 20
HK0310 Ondřej Matura, Libštát 5 20
HK0078 Jiří Pípa, N. Bydžov 5 20
HK0323 Zdena Pivková, Trutnov 5 20
HK0209 Dagmar Poláková, Jičín 5 20
HK0351 Petr Slezák, Dvůr Králové 5 20
HK0349 Alena Slezáková, Dvůr Králové 5 20
HK0329 Petr Stierand, Malé Svatoňovice 5 20
HK0107 Blanka Tarantíková, Smiřice 5 20
HK0171 Václav Vaněček st., Houdkovice 5 20
HK0186 Pavel Žák, Předměřice 5 20
HK0088 Petra Geletičová, Sloupno 2 20
HK0228 Jan Halčák, Jičín 2 20
HK0353 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 2 20
HK0344 Pavel Holý, Trutnov 2 20
HK0257 Roman Izák, Opočno 2 20
HK0002 Jana Klicperová, Otovice 2 20
HK0074 Vlastimil Kout, N. Bydžov 2 20
HK0075 Josef Nevrlý, N. Bydžov 2 20
HK0313 Milan Řehák, Libotov 2 20
HK0166 Jaroslav Suchánek, Choceň 2 20
HK0076 Olina Pozlerová, Podoliby -1 20

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (245. – 327. místo)
HK0283 Jana Jirková, Dolní Branná 8 18
HK0396 Pavel Konvalinka, Vamberk 5 18
HK0037 Michal Lokvenc jun., Velké Poříčí 5 18
HK0389 Miroslav Vostruha, Sloupno 5 18
HK0391 Blanka Hladíková, Lužec 2 18
HK0244 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 2 18
HK0379 Milan Langr, Skřivany 2 18
HK0039 Michal Lokvenc, Velké Poříčí 2 18
HK0051 David Runštuk, Velká Jesenice 0 18
HK0245 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 11 17
HK0368 Petra Kosařová, Trutnov 11 17
HK0100 Václav Kuchař, Hradec Kr. 11 17
HK0093 Jitka Štemberová, Hradec Kr. 11 17
HK0135 Hana Bílková ml., Libčany 8 17
HK0363 Milan Bydžovský, Šaplava 8 17
HK0069 Eduard Důbrava, Petrovice 8 17
HK0354 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 8 17
HK0145 Radek Chlad, Kosičky 8 17
HK0157 Petr Koza, Hradec Kr. 8 17
HK0309 Zdeněk Matura ml., Libštát 8 17
HK0301 Jan Sůra, Dolní Branná 8 17
HK0207 František Vycpálek, Milíčeves 8 17
HK0332 Jaroslav Birke, Trutnov 5 17
HK0005 Oto Klicpera, Otovice 5 17
HK0308 Zdeněk Matura st., Libštát 5 17
HK0089 Renata Munzarová, Sloupno 5 17
HK0081 Zdeněk Purma, Křičov 5 17
HK0184 Luboš Rydrych, Týniště 5 17
HK0085 Naďa Zimová, Prasek 5 17
HK0177 Pavel Bahník, Třebechovice 2 17
HK0369 Jaroslava Hanušová, Lužany u Smiřic 2 17
HK0137 Daniel Machač, Hradec Kr. 2 17
HK0068 Pavel Tomšík, N. Bydžov 2 17
HK0159 Petr Želiezko, Hradec Kr. -1 17
HK0028 Filip Knettig, Provodov-Šonov -4 17
HK0399 Václav Tarantík ml., Smiřice 8 16
HK0408 Zdeněk Sýkora, Roveň 5 16
HK0382 Jana Vaníčková, Sloupno 0 16
HK0122 Andrea Neumannová, Hradec Kr. 11 15
HK0365 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 8 15
HK0398 Anna-Marie Hanušová, HK 8 15
HK0284 Jana Kotyková, Dolní Branná 8 15
HK0282 Vlasta Suková, Dolní Branná 8 15
HK0172 Richard Bílek, Urbanice 5 15
HK0388 Miloslav Kořínek, N. Bydžov 5 15
HK0380 Jaroslav Vaníček, Sloupno 5 15
HK0036 Marek Lokvenc, Velké Poříčí 2 15
HK0054 Štěpán Zámečník, N. Město n. M. 2 15
HK0050 Jan Runštuk, Velká Jesenice 0 15
HK0047 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 0 15
HK0361 Pavel Vízek, N. Bydžov 0 15
HK0256 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. -1 15
HK0042 Dana Hrubá, Velké Poříčí -1 15
HK0053 Jaromír Líska, N. Město n. M. -1 15
HK0328 Zdeněk Jiránek, Volanov 11 14
HK0418 Ladislav Köszegi, Trutnov 11 14
HK0216 Otakar Fendrych, Brdo 8 14
HK0373 Monika Hádková, Hradec Kr. 8 14
HK0191 Martin Izák, Jaroměř 8 14
HK0331 Josef Pich, Trutnov 8 14
HK0197 Pavlína Sejtková, Hradec Kr. 8 14
HK0189 Vladimír Šťastný, Hradec Kr. 8 14
HK0134 Hana Bílková st., Libčany 5 14
HK0357 Jaroslav Čížek, Dubenec 5 14
HK0358 Jiří Knettig st., Provodov-Šonov 5 14
HK0120 Miloslav Kozák, Hradec Kr. 5 14
HK0136 Dana Machačová, Hradec Kr. 5 14
HK0362 Zuzana Pípová, N. Bydžov 5 14
HK0297 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 5 14
HK0192 Radek Sejtko, Hradec Kr. 5 14
HK0261 Martin Sosna, Dobruška 5 14
HK0094 Jan Štembera, Hradec Kr. 5 14
HK0333 Marek Birke, Trutnov 2 14
HK0214 Oldřich Čapek, Jičín 2 14
HK0147 Milan Dušek, Týniště 2 14
HK0318 Naďa Hůlková, Trutnov 2 14
HK0143 Michal Chlad, Kosičky 2 14
HK0221 Václav Kameník, Jičín 2 14
HK0118 Michal Kozák, Hradec Kr. 2 14
HK0243 Stáňa Krejčová, Solnice 2 14
HK0218 Helena Skrbková, Brdo 2 14
HK0348 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 2 14
HK0336 Karel Kratochvíl, Trutnov -1 14

AMATÉRSKÁ LIGA (328. – 365. místo)
HK0409 Jan Havrda, Jičín 8 13
HK0149 Jiří Bartoš, Štěnkov 5 13
HK0401 Radek Zima, Prasek 5 13
HK0238 Jaroslav Odvárko, Jičín 2 13
HK0220 Tomáš Houška, Jičín 0 13
HK0378 Antonín Urban, Kozojedy 0 13
HK0127 Monika Žáková, Hradec Kr. 5 12
HK0397 Jan Hanuš ml., Hradec Kr. -1 12
HK0097 Oldřich Turek, Hradec Kr. -1 12
HK0265 Josef Kotyška, Nový Hrádek 8 11
HK0370 Jana Šrytrová, Petrovice 8 11
HK0321 Michal Herout, Trutnov 5 11
HK0222 Stanislav Kozák, Železnice 5 11
HK0411 Miroslav Mohet ml., Dvůr Králové 5 11
HK0253 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 5 11
HK0252 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 5 11
HK0198 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Kr. 5 11
HK0196 Alena Sejtková, Hradec Kr. 5 11
HK0356 Jitka Čížková, Dubenec 2 11
HK0319 Zdeněk Hůlek, Trutnov 2 11
HK0339 Lenka Hurtová, Trutnov 2 11
HK0025 Jiří Knettig, Provodov-Šonov 2 11
HK0138 Roman Machač, Hradec Kr. 2 11
HK0099 Michaela Nováková, Mžany 2 11
HK0001 Tomáš Klicpera, Otovice -1 11
HK0067 Pavel Sazka, N. Bydžov -1 11
HK0405 Zdeněk Purma, Smidary 5 10
HK0403 Matěj Zima, Prasek 5 10
HK0404 Radek Zima ml., Prasek 5 10
HK0402 Jana Zimová, Prasek 5 10
HK0251 Libor Hladík, Nový Hrádek 8 9
HK0307 Milan Koldovský, Kunčice n. L. 5 9
HK0376 Bedřich Šimon, Popovice 5 9
HK0270 Teresa Šolínová, Val 5 9
HK0355 Lenka Hrbková, Pardubice 2 9
HK0046 Tomáš Crha, N. Město n. M. 0 9
HK0048 Jiří Soukup, Česká Skalice 0 9
HK0095 Patrik Špaček, Lochenice 0 9

AMATÉRSKÁ SOUTĚŽ (366. – 429. místo)
HK0412 Johana Hanušová, Hradec Kr. 11 8
HK0249 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 8 8
HK0190 Tibor Platinský, Kr. Lhota 8 8
HK0416 Luděk Bradna, N. Bydžov 5 8
HK0414 Oldřich Čapek, N. Bydžov 5 8
HK0374 Jana Havrdová, Jičín 5 8
HK0352 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 5 8
HK0415 Jiří Holý, N. Bydžov 5 8
HK0188 Petr Jedlička, Hradec Kr. 5 8
HK0299 Jiří Sacher, Podhůří 5 8
HK0185 Jiří Samek, Týniště 5 8
HK0193 Jindřich Vondráček, Třebechovice 5 8
HK0219 Helena Fendrychová, Brdo 2 8
HK0377 Jan Handa, Jičín 0 8
HK0144 Renata Chladová, Kosičky -1 8
HK0406 Hana Purmová, Sloupno 5 7
HK0132 Petr Buchal, Hradec Kr. 0 7
HK0271 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 0 7
HK0306 Michal Koldovský, Kunčice n. L. 8 6
HK0392 Petr Hellinger, Dobruška 5 6
HK0359 Renata Hrubá, Velké Poříčí 2 6
HK0381 Miroslav Mohet, Dvůr Králové 2 6
HK0394 Lucie Šmídová, Hřibiny 2 6
HK0092 Stanislav Vízek, N. Bydžov 0 6
HK0366 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. -1 6
HK0426 Milan Čapek, Kunčice 5 5
HK0427 Maruška Čapková, Podoliby 5 5
HK0364 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. 5 5
HK0428 Stanislav Peš, N. Bydžov 5 5
HK0429 Alena Pešavá, N. Bydžov 5 5
HK0430 Petr Reguli, Vrchlabí 5 5
HK0102 David Havránek, Hradec Kr. 2 5
HK0182 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby 2 5
HK0246 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 0 5
HK0383 Alena Jedličková, Dvůr Králové 0 5
HK0407 Milan Lustig, Jičín 0 5
HK0400 Oldřich Matys, N. Bydžov 2 4
HK0106 Leoš Truhlář, Hradec Kr. 0 4
HK0152 Roman Kamenický, Hradec Kr. 0 3
HK0413 Libuše Vízková, N. Bydžov 0 3
HK0335 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 5 2
HK0425 Viktorka Bradnová, N. Bydžov 2 2
HK0424 Lucie Bradnová, N. Bydžov 2 2
HK0421 Jiří Holý ml., N. Bydžov 2 2
HK0325 Soňa Kábrtová, Trutnov 2 2
HK0420 Zdeněk Matuška, Milovice 2 2
HK0419 Alena Matušková, Milovice 2 2
HK0371 Oldřich Turek II, Hradec Kr. 0 2
HK0288 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná -1 2
HK0254 Lilia Ščerbaková, Opočno -1 2
HK0272 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 1
HK0385 Jan Jedlička, Dvůr Králové 0 1
HK0395 Jan Hellinger, Dobruška 2 0
HK0317 Věra Barancová, Svoboda n. Ú. 0 0
HK0360 Michaela Vízková, N. Bydžov 0 0
HK0410 Zdeněk Buchar, Semily 0 -1
HK0417 Luboš Smrc, Špinlerův Mlýn 0 -1
HK0123 Jan Vítek, Hradec Kr. 0 -1
HK0422 Jiří Hlavnička, Králíky -1 -1
HK0423 Jan Krejčí, Podoliby -1 -1
HK0112 Vladimír Racek, Hradec Kr. -1 -1
HK0237 Josef Kotnik, Chyjice 0 -3
HK0393 Dominik Hellinger, Dobruška -1 -3
HK0367 Jakub Jedlinský, Kostelec n. O. 2 -4

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (430. místo)
HK0375 Pavel Kejzlar st., Úpice 5 -10

Výsledky zápasů 6. kola
 1. Hradec Králové – Karlovy Vary 3:1⋌1
2. Olomouc – Pardubic ⋌⋌ 1:2 2
3. Klatovy – Trutnov 3:5⋌2
4. Tábor – Vrchlabí 9:1⋌1
5. Třebechovice – Jičín 0:0⋌0
6. Jaroměř – Náchod 4:1⋌1
7. Dvůr Králové – Nový Bydžov 3:9⋌2
8. Nová Paka – Nové Město nad Metují 4:6⋌2
9. Opočno – Lanškroun 6:2⋌1
10. Čestice – Hronov 6:4 ⋌1
Supertrefa: v deseti zápasech padlo 70 branek.

Autor: Redakce

4.2.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Neštěstí na Pražské. Pod koly kamionu zemřela žena
9

Neštěstí na Pražské. Pod koly kamionu zemřela žena

Provoz na pěší zóně Kamenice 
se bude regulovat sloupkem

Provoz na pěší zóně Kamenice se bude regulovat sloupkem

Dálnice zadarmo? Ministerstvo může rozhodnout v příštím roce

Královéhradecko - Kraj a město se snaží prosadit bezplatné využívání některých úseků dálnic v regionu.

Noční jezdec se posilnil alkoholem. Hlídka ho zastavila poblíž domu

Náchod - Když se čtyřiačtyřicetiletý muž z Náchoda svým Oplem Corsa vracel o půl jedné v noci domů, zastavila ho jen kousek před cílem policejní hlídka pořádkové policie.

Obrat v zápase režíroval Klesl

Náchod - Prvoligoví házenkáři Náchoda zvládli další klíčový podzimní zápas, když na domácí palubovce přehráli Zlín.

NAŠI PRVŇÁCI z Montessori základní školy Náchod a ZŠ Zbečník

Náchodsko - Každou středu vám představíme čerstvé prvňáčky z našeho regionu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení