Stará Ves – Krčín 11:13
Utkání se odehrálo částečně za deště na velmi mokrém terénu, což poznamenalo rychlost i proměňování šancí na obou stranách.

První poločas byl herně vyrovnaný, Krčín však od 13. minuty držel mírné vedení (poločasový výsledek 5:6). Druhá půle začala jasně úspěšněji pro hostující Krčín, kterému se podařilo odskočit až na pětibrankový rozdíl (17. minuta 6:11). Zatímco se domácímu útoku podařilo vstřelit Krčínu první branku druhého poločasu až ve 14. minutě, Krčín si v 17. minutě vybral čtrnácti-minutovou gólovou pauzu. Krčínský útok si přestal vytvářet šance, neproměňoval trestné hody a naopak obrana dostala pět branek z téměř po sobě jdoucích útoků.

To vše zapříčinilo ve 26. minutě remízový stav 11:11. Štěstí ale stálo na straně Krčína, když v jednom z posledních útoků dokázala nejlepší střelkyně utkání P. Kotlářová proměnit trestný hod a v následném protiútoku soupeř míč vlastní vinou ztratil. Trestem po čase Kotlářová upravila konečný stav na 11:13 pro Východočešky.

V neděli od 14.30 hodin se představí národní házenkářky Krčína poprvé v nové sezoně svým divákům, a to proti soupeři z Podlázek.

Sestava a branky Krčína: Kupková – Macková, Žižková, Pavlíková – Kotlářová (8), Tučková (3), Hamanová (1), Šimánková (1).

Další výsledky 1. kola:
Tymákov – Blovice 29:7, Plzeň Újezd – Přeštice 14:13, Podlázky – Dobruška 18:26. (vz, mr)