1. liga – juniorky:
Slovácká Slavia Uherské Hradiště – VK Hronov 3:0 (17, 17, 22) a 1:3 (-23, -22, 16, -19). V prvním utkání hronovská děvčata zaplatila daň za nezvyklé prostředí velké haly v Uherském Hradišti. Vzhledem k tomu, že se jim nedařilo využívat jednu z nejsilnějších zbraní – kvalitní servis, skvěle kombinující domácí hráčky rozleptávaly obranu Hronova. Navíc měly hostující dívky velké problémy na útoku se složením míčů do soupeřova pole. Po dvou hladce prohraných setech ještě sice zmobilizovaly síly, ale ani zvýšená bojovnost nepřinesla v koncovce třetí sady úspěch.

Ve druhém utkání však již zlepšený a především bojovný hronovský výkon přinesl své ovoce. Děvčata skvěle zvládla obě dramatické koncovky prvních dvou setů a šla do velmi nadějného vedení 2:0. Poté však domácí dívky znovu oprášily rychlou hru v útoku a díky kvalitní obraně lehce snížily náskok Hronova. Ve čtvrtém setu však opět za delší konec provazu tahaly obětavé Hronovačky, které v pohodě dokráčely k nesmírně důležitému vítězství.
To znamená, že se pro závěrečná kola stále drží ve hře o druhé místo v tabulce, které zajišťuje místo v kvalifikaci o nejvyšší republikovou soutěž – extraligu juniorek.

Další výsledky 31. a 32. kola: Slavia HK – Třebíč 3:0, 3:1; Ostrava – SG Brno 3:2, 3:0; Opava – Lanškroun 1:3, 2:3; Jihlava – Havlíčkův Brod odloženo na 20. března.

1. liga – junioři:
VK Hronov – TJ Nový Jičín 0:3 (-14, -15, -22) a 1:3 (-21, -17, 22, -19). Hosté hned od začátku prokazovali, proč projíždějí soutěží jako nůž máslem. Kvalitním a tvrdým útokem od začátku rozleptávali obranu snaživých domácích. Ti i přes zvýšenou bojovnost nedokázali výrazněji vzdorovat rozjetému soupeři ani v jednom z prvních dvou setů. Poté se však oslabená hronovská sestava vzepjala k hrdinnému odporu a od třetího setu začala suverénovi soutěže zle zatápět. Ten ale v dramatickém závěru setu prokázal své zkušenosti a dovedl utkání k vítězství.

V druhém utkání se hrál překvapivě vyrovnaný volejbal. Skvěle bojující domácí borci drželi se soupeřem dlouho krok, ale v závěrečných fázích setů vždy dominoval zkušenější soupeř. V setu třetím hronovský výkon gradoval a nadšeně bojující domácí byli odměněni snížením stavu na 1:2. Další komplikace však již Novojičínští nepřipustili. Jejich tvrdý útok a velmi kvalitní obrana znamenaly konec hronovských nadějí na zázrak. Přesto hronovští junioři zaslouží za svůj nebojácný výkon velkou pochvalu. Škoda, že takováto bojovnost neprovází všechny jejich zápasy.

Další výsledky 31. a 32. kola: Opava – Č. Třebová nehlášeno; Dansport Praha – Drásov 3:0, 3:0; Volejbal Brno – Znojmo 2:3, 0:3; Lanškroun – Chvaletice 0:3, 1:3.

1. liga – kadetky:
Sokol Zbečník – SK Brno B 3:2 (-17, 14, -27, 24, 22) a 0:3 (-16, -10, -14). V prvním setu úvodního zápasu ukázaly hostující hráčky svou sílu a jasně set vyhrály. Slabší začátky se staly specialitou domácích dívek, naštěstí se v druhém setu hodně zlepšily a využily slabší chvilky soupeřek k jasné výhře v tomto setu. Pak se rozpoutala pravá volejbalová bitva s mnoha zvraty. Celý třetí set měly mírně navrch soupeřky z Brna, v závěru setu ale promarnily dva setboly a daly šanci domácím. Ty rovněž nevyužily své dva setboly a nakonec set zbytečně ztratily. Čtvrtý set probíhal opačně. Celý set vedla domácí děvčata, ale v závěru dovolila soupeřkám vyrovnat na 24:24. S velkým štěstím nakonec ale set Zbečník získal. V dramatickém tie–breaku měla obě družstva pět mečbolů, rozhodující bod ale nakonec přece jen uhrály domácí dívky.

Domácí hráčky se touto výhrou uspokojily a ve druhém zápase už nenašly síly vyhecovat se k podobnému nasazení. Hlavně nevyužily svou šanci ostatní hráčky, když podaly velmi slabý výkon, za což je soupeř potrestal výhrou 3:0.

Další výslekdy 31. a 32. kola: Přímětice – N. Jičín 3:2, 3:2; Uh. Hradiště – Šternberk 2:3, 3:0; Č. Třebová – Lanškroun 3:2, 0:3.