TJ Slavia Hradec Králové – SK Rubena Náchod 0:3 (-18, -19 ,-14) a 1:3 (23, -19, -13, -9). Na úvod nového ročníku ligy juniorek zajížděly náchodské juniorky na palubovku tradičního soupeře, hradecké Slavie. Převaha hostujících hráček byla znát nejen na hřišti, ale i na lavičce. Slavistky nastoupily pouze se sedmi hráčkami, juniorky Rubeny tvořily kompaktní celek, šest hrajících hráček bylo povzbuzováno silnou, šestičlennou lavičkou.

S výjimkou prvního setu druhého utkání byly oba zápasy výhradně v režii juniorek hostující Rubeny. Na hřišti se postupně vystřídalo všech 12 hráček. Ve druhé polovině druhého utkání už na hřišti excelovaly výhradně hosté.

Začátek sezony se rubenským hráčkám vydařil na výbornou. O víkendu se utkají v okresním derby s děvčaty z Červeného Kostelce.

TJ Sokol Pardubice I – TJ Červený Kostelec 1:3 (-20, 22, -19, -23) a 2:3 (-23, -23, 23, 17, -11). Vítězně vstoupily do soutěže také hráčky Červeného Kostelce, které na pardubické palubovce ztratily v dramatickém utkání jen druhý set. Ve druhém nervy-drásajícím utkání vedly kostelecké hráčky už 2:0 na sety, domácím se ale podařilo srovnat, ale hostující hráčky zmobilizovaly na tie break všechny síly a utkání dovedly do vítězného konce.
Další výsledky: Liberec B – Třebechovice 3:0 a 3:0. (jo, mr)

1. VK TU Liberec B 2 2 0 0 150:94⋌4
2. SK Rubena Náchod 2 2 0 0 173:117⋌4
3. TJ Červený Kostelec 2 2 0 0 202:194⋌4
4. TJ Sokol Pardubice I. 2 0 2 0 194:202⋌2
5. TJ Slavia Hradec Král. 2 0 2 0 117:173⋌2
6. TJ Sokol Třebechovice 2 0 2 0 94:150⋌2