Druholigoví muži Hronova mají utkání v Hrotovicích odloženo. O body se tak praly pouze druholigové ženy náchodské Rubeny a družstva v krajských přeborech I. třídy mužů i žen.

II. LIGA ŽEN

SK Rubena Náchod – TJ ABS Braník 2:3 (19, -22, 16, -24, -13) a 3:1 (-22, 25, 14, 15). Náchodské ženy bojující o každý bod, který by je posunul blíže ke klidným vodám druholigové tabulky, hostily favorizovaný tým Braníka. Ten nezačal v Náchodě nejlépe a první sadu vcelku snadno přenechal bojujícím domácím ženám. Ve druhé sadě se ale začala karta pomalu obracet a v závěru setu se štěstí přiklonilo na stranu Braníka. Třetí pokračování se proměnilo v jasnou záležitost domácích volejbalistek, které dovolily svým soupeřkám pouze šestnáct bodů. Ve čtvrtém setu se strhla pravá volejbalová bitva, která gradovala až v samotné koncovce. V ní měly nakonec více sil hostující hráčky, které si tak vynutily zkrácenou sadu. Také v tie–breaku se hrál vynikající, vyrovnaný volejbal, v němž nakonec favorizovaný Braník domácí hráčky přetlačil a získal tak první utkání.

Druhý zápas začaly opět o poznání lépe hráčky Braníka, které získaly také první sadu. Ta druhá nakonec rozhodla o osudu zbytku zápasu. Neskutečná volejbalová bitva vrcholila až za stavu 27:25 ve prospěch domácích hráček, které zisk této sady nakopl a ve zbývajících dvou setech svého soupeře z palubovky doslova spláchly.

Další výsledky: Č. Buděj. – SF Praha 3:0 a 3:1, Střešovice – Pardubice 1:3 a 2:3, Vamberk – Bohemians 1:3 a 2:3.

KP I. TŘÍDY ŽEN

Výsledky 27. a 28. kola: Č. Kostelec A – Studenec u Horek 3:0 a 3:2, Orel HK – Slavia HK 2:3 a 1:3, St. Město–NA – Hronov B 3:2 a 0:3, Trutnov – Slavia HK B 1:3 a 1:3.

KP I. TŘÍDY MUŽŮ

Výsledky 27. a 28. kola: Č. Kostelec – Černčice 0:3 a 1:3, Slavia HK B – Jičín 3:0 a 3:1, Hronov B – Bílá Třemešná 3:0 a 1:3, Vamberk – Jaroměř 3:0 a 3:1, J. Lázně – Dvůr Králové 0:3 a 1:3.