Volejbalová bitva neměla vítěze

Hronov - Prvoligové volejbalové juniorky Hronova sehrály na palubovce Slavie Hradec Králové další dvě nesmírně důležitá utkání.

20.11.2008

Jedno vítězství si přivážejí z Hradce juniorky Hronova (na bloku). V čele tabulky se ale i nadále vyhřívá Zbečník. Foto: Miroslav Němeček

TJ Slavia Hradec Králové – VK Hronov 3:1 (23, -19, 24, 17) a 2:3 (23, -18, -22, 18, -9). Utkání dvou favoritů celé soutěže nabídlo hodně dramatický volejbal.

První sada úvodního utkání se rozhodovala až v dramatické koncovce, ve které měla více štěstí domácí děvčata. Prohraná koncovka úvodního setu však na hronovských hráčkách nezanechalo žádné stopy a druhá sada jasně patřila jim. Třetí set opět nabídl dramatický boj o každý míč. Stejně jako v první sadě se rozhodovalo až v samém závěru, ve které měly znovu více štěstí domácí děvčata. Tato prohraná koncovka už zanechala na hronovských hráčkách stopy a čtvrtou sadu celkem jasně prohrály. První utkání tak vyhrály domácí volejbalistky 3:1 na sety.
Druhé utkání nabídlo opět boj hodný dvou špičkových prvoligových týmů. Úvodní dvě sady se hrály jako přes kopírák. První set vyhrály v dramatické koncovce domácí hráčky, zatímco druhý patřil celkem jasně hronovským volejbalistkám. Ve třetím setu se Hronovačky vzepřely zajetým kolejím a tentokrát v koncovce dominovaly ony. Čtvrtý set naopak celkem jasně patřil domácím hráčkám, takže o výsledku utkání musela rozhodnout zkrácená sada. V ní určovaly tempo hry hráčky Hronova, které tak druhé utkání dovedly do vítězného konce.
Tento výsledek nejvíce pomohl Zbečníku, který se tak díky tomu udržel v čele.

20.11.2008 VSTUP DO DISKUSE
Ester Ledecká je překvapivá vítězka Super-G
20

Sportovci tleskají Ledecké. Američanka chce znát její DNA

Regionální muzeum v Náchodě povede ředitel Sixtus Bolom-Kotari

Poselství starých Mostečanů odtajněno a s Olgou Lounovou bezpečně: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 16. února 2018.

Češi bojovali jako lvi. Kanadu porazili 3:2 po nájezdech

/FOTOGALERIE/ Čeští hokejisté v druhém zápase olympijského turnaje porazili Kanadu 3:2 po samostatných nájezdech. Národní tým předvedl mnohem lepší výkon než proti Koreji a rázně vykročil do čtvrtfinále.

Ledecká je zlatá! Na OH šokovala vítězstvím v super-G. Na lyžích

/FOTOGALERIE/ Ester Ledecká šokovala na olympijských hrách vítězstvím v superobřím slalomu. Vyhrála o setinu sekundy před obhájkyní zlata Rakušankou Annou Veithovou. Vítězství české reprezentantky je bezesporu největším překvapením právě probíhajících her.

Sáblíková získala šestou olympijskou medaili, na pětce vybojovala stříbro

/FOTOGALERIE/ Zlato z toho sice není, zato medaile ano. Rychlobruslařská legenda Martina Sáblíková si na své oblíbené olympijské trati pět kilometrů vybojovala skvělé stříbro!