Na sklonku března vyrazily mladé volejbalové naděje na hřiště hradecké Slavie, kde se konal Jarní turnaj v minivolejbalu.
A jaké vysvědčení putuje do regionu?
V kategorii Modrá (do 12 let) obsadilo VoCe Krčín A (Ptáček, Tichý, J. Tláskal, A. Fiedlerová) vynikající druhé místo, VoCe Krčín B (Čáp, Hejčl, Zákravský, Efemberk) skončilo páté a VoCe Krčín C (Vlach, Zajíček, Jungová) obsadilo konečnou osmnáctou příčku. Hronovské týmy skončily na jedenácté respektive čtrnácté příčce, devatenáctou pozici bralo Ruchadlo Zájezd.
V kategorii Oranžová (do 9 let) se už VoCe mezi medailisty neprosadilo, prosadil se tam ale Sokol Zbečník, jehož áčko skončilo druhé. Do elitní desítky se ještě vmáčkla družstva: 5. Sokol Zbečník D, 8. Sokol Zbečník B a 9. VK Ruchadlo Zájezd. Desáté místo obsadilo VoCe Krčín A (Špirka, Martincová), jedenáctý byl Sokol Zbečník F, VoCe Bohuslavice (Veselovský, Hladík) bylo čtrnácté, patnácté a šestnácté skončily zbečnické týmy C a E. Jednadvacátou pozici pak obsadilo VoCe Krčín B (A. Tláskal, Hudec, L. Fiedlerová).
Hned se dvěma prvními místy se může pochlubit Volejbalové centrum nad Metují, které se zúčastnilo Královédvorského volejbalového dnu. V červeném minivolejbalu zvítězila dvojice VoCe ve složení A. Fiedlerová – Ptáček, v oranžovém minivolejbalu se pak z prvenství radovali jejich týmoví kolegové  Špirka – Hudec. (dop, mr)