NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ - Na nedělním 60. ročníku Memoriálu Q. Štěpánka v Jablonném nad Orlicí byli velmi dobře vidět atleti v zeleno-bílo-černých dresech SK Nové Město nad Metují.

23.4.2007

Pavel Brýdl v těsném závěsu za Zdeňkem Hnilem ze Žďáru n. Sázavou. Foto: Aleš Žďárský

Vítězství Remeše a Ulrichové

Vítězství si ve svých kategoriích zajistili Alena Ulrichová a Petr Remeš. Alena zvítězila po výborném taktickém výkonu, když ve druhém 500m dlouhém okruhu soupeřkám nastoupila a nedala jim tak na kilometrové trati šanci. Petr „vzal“ za tempo hned od prvních metrů a neustále udolával všechny soupeře tak trpělivě, až je všechny setřásl.

Medailovou radost zažila i Tereza Kubíčková v závodě starších žákyň, která v dramatickém závěru vybojovala bronzovou pozici. Jednoznačně opět prokázala, že umí bojovat do posledních metrů.
O náročnosti krosové trati v Jablonném by mohla nejvíce vyprávět trojice Brýdl, Holub a Vlček. Všichni tři absolvovali závod dlouhý 7,5 km a poznali záludnosti seběhů a prudkých stoupání na nerovných loukách a lesních cestách.
V hlavním závodě zvítězil krosový mistr ČR Mikulenka ze Slezanu Frýdek Místek, Pavel Brýdl doběhl na čtvrtém místě,když se před něho v závěru dostali ještě Krupička a Vítek.

Holub nestačil pouze na Čotova

Miroslav Holub ve své kategorii nad 40 let podlehl pouze Čotovovi z Bulharska a po skvělém výkonu na Vinařském půlmaratonu v Pardubicích (6. místo ze 620 startujících), tak zaznamenal další pěkné umístění. Celkově dobrý dojem ještě umocnila 4. místem i Hana Remešová v závodě mladších žákyň.

23.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

Stavba dálnice D11 u Hradce Králové.

Dostavbu D11 blokují Děti Země

KRISTÝNA MACHOVÁ se narodila 9. prosince 2017 v 02,20 hodin, vážila 3035 gramů a měřila 47 centimetrů.  Rodiče Lucie a Václav Machovi i pětiletý bráška Lukášek jsou z Červeného Kostelce.
8

OBRAZEM: Právě jsme se narodili

Formanova zdravice po 50 letech a heroinoví Makedonci: nejlepší videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 16. až 17. prosince 2017.

Vaše přání může zaznít v chrámu ve Vídni

Ve vídeňské katedrále svatého Štěpána, jejíž kořeny sahají až do 12. století, je umístěna dřevěná schránka, do níž příchozí mohou vhodit své napsané přání či prosbu, a to v jakémkoliv světovém jazyce.

Konec ledna bude patřit nadějím

Náchod - Fotbalový oddíl FK Náchod pořádá v házenkářské hale na Hamrech na sklonku ledna několik mládežnických turnajů.