MS Brno – Sokol Zbečník 3:0 (12, 18, 14). Hostujícím hráčkám se před utkáním příliš šancí nedávalo, přesto prohrály až příliš hladce. Rekonstrukce podlahy ve zbečnické tělocvičně bude dokončena až 18. ledna, takže Zbečníku trochu chyběl i trénink. Tento tréninkový deficit se projevil hned v prvním setu, kdy zbečnické ženy nebyly schopné pořádně přijmout podání soupeřek a od začátku se dostaly pod velký tlak. Domácí hráčky jim nedaly šanci, a tak set skončil dost rychle. Ve druhém se Zbečník zlepšil, ještě po polovině setu vedl 17:15, ale zbytek setu úplně odevzdal, když prakticky neměl příjem. Třetí set už byl opět jasně v režii domácích volejbalistek a zápas skončil až příliš rychle a příliš jasně.

V příštím kole mají zbečnické hráčky volno, až v sobotu 26. ledna hrají na své nově zrekonstruované palubovce od 16 hodin hodně klíčový zápas proti Slovácké Slávii Uherské Hradiště.