KP jednotlivců:


Krajský přebor jednotlivců v Janských Lázních má svou oblibu, o čemž svědčí letošní rekordní účast. Tradičně se tohoto podniku účastní i hráči z Náchodska.


KP - hlavní turnaj A (7 kol, 60 hráčů): 1. Döring (Slávia Hradec Králové) 6 (20,5) – krajský přeborník, 2. FM Vacek (Slávia Hradec Králové) 6 (20), 3. Roško (Polabiny Pardubice – odchovanec Jaroměře) 5,5, 4. FM Karlík (Kroměříž) 5 (22), 5. FM Jüptner (Vrchlabí) 5 (21) … 26. Martinovský (Jaroměř) 3,5, 53. Dusbaba (TJ Náchod) 2,5, 60. Peroutka (Broumov) 1,5.


KP - vedlejší open B (7 kol, 50 hráčů): 1. Hejzlar (TJ Náchod) 6, 2. Tsapanidis (Lípa) 5,5, 3. Vochozka (Slavia Hradec Králové) 5, … 11. Zástava a 13. Burdilák (oba TJ Náchod) po 4,5, 15. Szablewski (Hronov – Kudowa Zdrój) 4, 23. Španko a 30. Zaňka (oba TJ Náchod) po 3,5, 40. Vágner 2,5, 48. Palkovský (oba TJ Náchod) 1,5.


KP fischer (7 kol, 28 hráčů): 1. Biolek ml. (Grygov) 7, 2. Vojta (Vlašim) a 3. Jedlička (Lípa) po 5 … 10. Peroutka (Broumov) 4, 20. Zástava (TJ Náchod) 3, 21. Szablewski (Hronov – Kudowa Zdrój) 3, 24. Vágner 2,5 a 27. Španko (oba TJ Náchod) 1.


Bleskový turnaj (11 kol, 58 hráčů): 1. Vojta (Vlašim) 10, 2. Roško (Polabiny Pardubice) 10, 3. Vacek (Slávia Hradec Králové) 9 … 23. Martinovský (Jaroměř) 6, 27. Kuru (Orel Červený Kostelec) 5,5, 31. Borůvka (Jaroměř) a 32. Zaňka (TJ Náchod) po 5,5, 36. Vágner (TJ Náchod) 5, 42. Kaválek (Orel Červený Kostelec) 5, 45. Vacek (Sokol Červený Kostelec) 4,5, 55. Španko (TJ Náchod) 3,5.

Krajské přebory mládeže:


Hlavní do 16 let: 3. Tomáš Hofman (Slovan Broumov) 3,5.
Hlavní do 12 let: 2. Martin Saučuk (Sokol Náchod) 5, 5. Jakub Ulman 5 a 8. Jiří Gregor (oba Jiskra Jaroměř) 4,5, 9. Marek Janovský 4,5 a 15. Matěj Kosař (oba Sokol Červený Kostelec) 3,5.
Hlavní do 10 let: 9. Luboš Pfeiffer (Sokol Červený Kostelec) 4, 15. Tomáš Veinfurter (Jiskra Jaroměř) 3, 18. Vojtěch Kollert (Sokol Červený Kostelc) 2.
Hlavní do 8 let: 1. Vojtěch Vejvoda (Jiskra Jaroměř) 5, 3. Richard Košner (Sokol Červený Kostelec) 4,5, 5. Ondřej Möller 2 a 7. Onřej Lorenc (oba Jiskra Jaroměř) 0,5.
Rapid do 12 let: 4. Martin Saučuk (So Náchod) 5, 6. Jakub Ulman 5, 7. Kateřina Vlčková a 8. Jiří Gregor (všichni Jiskra Jaroměř) 4,5.


KS žákovských družstev:


Celkové pořadí: 1. Sokol Náchod (Martin Saučuk, Vojtěch Novotný, Jan Kopecký, Michael David, Jakub Martinec, trenér František Fuchs) 11, 2. Sokol Červený Kostelec (Tomáš Strakatý, Matěj Kosař, Marek Janovský, Jakub Kuru, Luboš Pfeiffer, Richard Košner, trenér Vladimír Světinský) 9, 3. Dvůr Králové 6, 4. Sokol Hradec Králové C 6, 5. Jilemnice 2, 6. Broumov 1.

(jč)