VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Žernovský bajk vyhráli Vokrouhlík a Kuntová

Náchodsko - Přestože počasí příliš nepřálo na osmý ročník Žernovského bajku dorazilo na dvě stovky závodníků.

11.9.2009
SDÍLEJ:

Vítěz závodu, Tomáš Vokrouhlík, prolétl trať o délce 39 kilometrů rychlostním průměrem nad 31 km/h. Foto: Alexandr Nenjuk

Ve skvělé konkurenci zvítězil Tomáš Vokrouhlík před „domácími“ Tomášem Doležalem a Michalem Kaněrou. Mezi ženami si pro prvenství dojela Vendula Kuntová před Janou Podvalskou a Radkou Splítkovou.

Z výsledkových listin:

Absolutní pořadí – 39 km: 1. Tomáš Vokrouhlík (Faktorbike Team) 01:14:58,068 hod.; 2. Tomáš Doležal (AxitDoldy) +00:02:12,4; 3. Michal Kaněra (AxitDoldy) +00:02:17,1; 4. Martin Horák (KED-Cyklomax MTB team) +00:04:26,9; 5. František Žilák (KED-Cyklomax MTB team) +00:05:38,2.

Muži A (19 až 29 let): 1. Tomáš Vokrouhlík (Faktorbike Team) 01:14:58,068 hod; 2. Michal Kaněra (AxitDoldy) +00:02:17,1; 3. František Žilák (KED-Cyklomax MTB team) +00:05:38,2. Muži B (30 až 39 let): 1. Tomáš Doležal (AxitDoldy) 01:17:10,494; 2. Martin Horák (KED-Cyklomax MTB team) +00:02:14,4; 3. Petr Sulzbacher (KED-Cyklomax MTB team) +00:05:13,7. Muži C (40 až 49 let): 1. Tomáš Čada (Redpoint) 01:24:14,163; 2. Michal Demjanovič (Redpoint Pearl Izumi) +00:01:57,3; 3. Pavel Kaněra (AxitDoldy) +00:04:33,8. Muži D (50 až 59 let): 1. Jiří Slabý (Redpoint) 01:38:30,648; 2. Luboš Doležal (AxitDoldy) +00:02:01,5; 3. Ladislav Hruška (Zábrodí) +00:06:46,0. Junioři (17 až 18 let): 1. Jakub Berka (AxitDoldy) 01:24:15,151; 2. Pavel Jirásek (Pítrs Bikes) +00:15:26,0; 3. Václav Jakoubek (AxitDoldy) +00:15:49,8 hodiny.

Absolutní pořadí – 26 km: 1. Tomáš Kalojíros (TOMBIKER .CZ) 00:56:37,318; 2. Petr Adámek (Loko Trutnov) +00:01:52,7; 3. Tomáš Zima (Zima-pneu Hořice) +00:03:28,8; 4. Martin Hrabal (Carla - Kupkolo) +00:09:41,5; 5. Vendula Kuntová (Dukla Praha) +00:09:52,3 hodiny.

Kadeti (15 až 16 let): 1. Tomáš Kalojíros (TOMBIKER. CZ) 00:56:37,318; 2. Petr Adámek (Loko Trutnov) +00:01:52,7; 3. Tomáš Zima (Zima-pneu Hořice) 00:03:28,8. Kadetky: 1. Iva Maslikiewiczová (www.ven–tilek.org) 01:23:25,553. Juniorky (17 až 18 let): 1. Vendula Kuntová (Dukla Praha) 01:06:29,629; 2. Dagmar Vogelová +00:10:20,2; 3. Lea Pavlovová (hsk cycling) +00:15:56,4. Ženy A (19 až 29 let): 1. Radka Splítková (KED-Cyklomax MTB team) 01:10:51,680; 2. Radka Zeisková +00:11:27,0; 3. Renata Machovičová (www.ventilek. org) +00:12:34,2. Ženy B (30 až 39 let): 1. Jana Podvalská (AxitDoldy) 01:08:14,581; 2. Jana Matoušková (Hartmann Kamikadze Team) +00:04:12,8; 3. Jitka Kábrtová (Sokol Studnice) +00:13:41,8. Ženy C (40 až 49 let): 1. Hana Maršíková (AxitDoldy) 01:39:33,387; 2. Hana Nádherová (Nádhera bike HK) +00:28:50,4. Ženy D (50 let a více): 1. Jana Jirásková (Sokol Starkoč) 01:41:43,738. Muži E (60 let a více): 1. Jaroslav Jiránek (AxitDoldy) 01:10:38,011; 2. Petr Bubák (Hronov) +00:09:33,5; 3. Josef Červinka +00:10:27,4 hodiny.

Absolutní pořadí – 13 km: 1. Miroslav Kunt (Loko Trutnov) 00:30:51,381; 2. Dominik Sádlo (SK BP Lumen Úpice) +00:00:12,1; 3. Ondřej Dudek (SK BP Lumen) +00:00:33,8; 4. Lukáš Kunt (Loko Trutnov) +00:02:58,3; 5. Jan Mertlík (SK BP Lumen Úpice) +00:03:00,4.

Příchozí: 1. Miroslav Kunt (Loko Trutnov) 00:30:51,381; 2. Michal Nývlt +00:03:27,7; 3. Radek Safránek +00:06:54,3. Žáci I (10 až 12 let): 1. Lukáš Kunt (Loko Trutnov) 00:33:49,638; 2. Patrik Kolář (TJ Kořenec) +00:00:22,2; 3. Patrik Kleiner (Redpoint Pearl Izumi) +00:04:17,1. Žáci II (13 až 14 let): 1. Dominik Sádlo (SK BP Lumen Úpice) 00:31:03,466; 2. Ondřej Dudek (SK BP Lumen) +00:00:21,7; 3. Jan Mertlík (SK BP Lumen Úpice) +00:02:48,3. Žákyně I (10 až 12 let): 1. Adéla Berkovcová (TJ Sokol Deštné) 00:44:11,687; 2. Markéta Zeisková +00:02:06,9; 3. Eliška Kavanová (Nové Město n. Metují) +00:05:07,9. Žákyně II (13 až 14 let): 1. Elena Vaníčková (Scott Scania Team Kolín) 00:34:06,399; 2. Jana Adámková (SK BP Lumen Úpice) +00:01:44,9; 3. Kristína Janušová (EKG team) +00:11:18,6.

11.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jičín - Hronov
17

V derby padaly góly jen ve druhé třetině, Nové Město pálilo ostrými

Fotografie, která se stane symbolem letošních voleb.
DOTYK.CZ
6

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

Právě jsme se narodili - říjen 2017

Náchodsko - Vítáme nová miminka na Náchodsku. Podívejte se na fotogalerii novorozenců, kteří v přišli na svět v náchodské porodnici v říjnu roku 2017. Šťastným rodičům gratulujeme.

Velké Poříčí i Provodov to měly o fous

Náchodsko - Stoprocentní byl ve víkendovém kole fotbalové I. B třídy regionální trojlístek.

FOTO: Od opeřenců až po vysazení břízy

Česká Skalice - Letošní ročník Slavnosti stromů ve Vile Čerych v České Skalici se opravdu vydařil.

Ve šlágru kola slavila úspěch kostelecká taktika

Náchodsko - Fotbalisté Náchoda nebudou na třetí říjnový víkend vzpomínat v dobrém.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT