Hledáme spolu nejoblíbenější místo, to kde nám je dobře.

Máte rádi příjemné posezení a k tomu výborné pivko nebo vínko? Pak čtete na správném místě. Váš Deník hledá nejoblíbenější hospůdku, pivovar, restauraci, pizzerii, bar, vinárnu nebo cukrárnu v regionu. Každou středu zveřejníme v novinách a na webu fotografie a texty z "Hospůdek". Pokud je mezi nimi i ta Vaše, vystřihněte kupón z tištěného vydání, vyplňte a pošlete nebo přineste ho do redakce. Odměníme "Hospůdku" s nejvíce hlasy, ale také pět čtenářů, kteří pro ní hlasovali. Soutěž trvá do 31. srpna 2014.

Seznam všech hospůdek z východních Čech najdete Z D E ! ! !

19. Kavárna Láry Fáry

Adresa: Kavárna Láry Fáry, Hurdálkova 371, 547 01 Náchod

Telefon: 734 505 394

www: www.pferda.cz

Terasa/zahrádka: zahrádka 20 míst

Letní provozní doba: Po-pá 12-20 hod.

Kuchyně: nabízíme pečivo a zákusky z naší tréninkové pekárny Láry Fáry v Kvasinách, dále 25 druhů kávových nápojů, které všechny dokážeme připravit i bez kofeinu, čaje, zmrzlinové letní koktejly a mnoho dalších zajímavých nápojů.

Kapacita: kavárna 20 míst

Ostatní: V tréninkové kavárně Láry Fáry pracují lidé s mentálním postižením, kteří Vás budou obsluhovat. Kavárna je ideální pro návštěvu s dětmi, díky velkému dětskému koutku, výhodou je i nekuřácké prostředí. Celkově u nás naleznete neotřelou, originální a útulnou atmosféru.

Doporučujeme: Letní filmový DVOREK – kino pod širým nebem na naší velké letní zahrádce.