Tržby podniku vzrostly o čtyři procenta na 1,14 miliardy korun. Společnost to uvedla ve výroční zprávě, kterou založila do sbírky listin hradeckého krajského soudu. Agro CS vznikla v roce 1992 na základech tamního Agropodniku Česká Skalice. Postupně se přeorientovala z prodeje a aplikace průmyslových hnojiv pro zemědělství na výrobu zahradních substrátů a hnojiv, které dodává do všech významných obchodních řetězců.

Dále vyrábí například travní směsi, kůrový mulč, travní koberce. Vedle výroby substrátů a hnojiv se firma zabývá prodejem hnojiv a poskytováním služeb pro zemědělce a strojírenskou výrobou dopravních systémů sypkých hmot. Dceřiné společnosti má Agro CS na Slovensku, v Maďarsku a v Polsku. Například její zahradní divize loni vyvezla produkty za 71 milionů korun, hlavně na Slovensko a do Rakouska.

Vlastníky společnosti je osm fyzických osob. Základní kapitál činí 47 milionů korun a její akcie nejsou veřejně obchodované. Ve firmě pracuje přes 190 lidí, jejichž průměrná mzda loni činila 25.281 korun.