Přihlášení členové Deník Klubu čtou vše bez omezení.
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION
Zavřít mapu
Razítko Předsevzetí

Předsevzetí 2021

Změňte svůj život k lepšímu. Seriál Předsevzetí 2021 je průvodcem výzvami vašeho života. Každý měsíc nové téma, ve kterém vás Deník vždy podpoří.

Předsevzetí Připravte se na léto

Připravte se na léto

Přejít do speciálu >>

Léto přeje připraveným. Nenechte nic náhodě a přečtěte si v šestém dílu našeho seriálu, jak nejlépe se starat o svou pleť a vlasy či které módní trendy budou letos v kurzu. Odborníci vám poradí, jak a čím dosáhnout osobní pohody, a pomůžeme Vám také vyřešit otázku, zda a jakou letní dietu má smysl držet.

Předsevzetí Šlápněte do pedálů

Šlápněte do pedálů

Přejít do speciálu >>

Buďte součástí pelotonu. Seriál pro milovníky cyklistiky bez ohledu na věk, kondici i vybavení. Poznejte s námi nejkrásnější cyklotrasy v Česku, navštivte zahraniční cyklodestinace, zjistěte vše o tuzemských závodech, do kterých se můžete přihlásit i vy, a čtěte plno dalších zajímavostí o cyklistice.

Předsevzetí Vypěstujte si jaro

Vypěstujte si jaro

Přejít do speciálu >>

Nechte jaro vkročit do svého domova. Čtvrtý díl seriálu vám poradí, jak připravit svůj balkon a terasu na novou sezonu, co po zimě dopřát zahradě, aby byla krásná. Naučíme vás správně pěstovat léčivé byliny, a představíme zahrádkářské aktivity, které odpojí vaše děti od počítačů a napojí je na přírodu.

Předsevzetí Pečujte o své zdraví

Pečujte o své zdraví

Přejít do speciálu >>

Pro pevné zdraví už nestačí jen držet se zásady brzy vstát, zavčas spát. Naučte se s Deníkem pečovat o své zdraví. Náš třetí díl představí základy správného saunování, otužování a přípravy zdravého jídla. Poradíme, jak pečovat o tělo, duši a imunitu. Investujte do zdraví, svého největšího bohatství.

Předsevzetí (Na)učte se anglicky

(Na)učte se anglicky

Přejít do speciálu >>

Dejte „gúdbáj“ nenaplněným snům a začněte konečně s angličtinou. Druhý díl našeho seriálu vás naučí důležitá slovíčka a fráze včetně základů anglické gramatiky. Udělejte důležitý první krok. Učte se den po dni na základě rad učitele, vypracujte jazyková cvičení a objevte zajímavosti ve výuce. Let’s start!

Předsevzetí (Z)hubněte s Deníkem

(Z)hubněte s Deníkem

Přejít do speciálu >>

Předsevzetí Zhubnout vám pomůžeme převést do reality. Kila s námi budete shazovat krok za krokem po dobu třiceti dnů v seriálu (Z)hubněte s Deníkem. Je plný rad odborníků, zajímavostí spojených s redukcí váhy, nechybí recepty od nutričních specialistů a cvičební videolekce. Čas na (Z)hubnutí je teď!