Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Vítězem Tip ligy se stal Zdeněk Burdych starší

NÁCHODSKO - Tip liga Náchodského deníku definitivně oddělila úspěšné tipéry od těch méně úspěšných. Do hry se během podzimu zapojilo velmi slušných 276 tipujících, mezi kterými bylo 208 mužů a 68 žen.

7.11.2007
SDÍLEJ:

Ilustrační fotografieFoto: Archiv

Vítěz nasbíral celkově 88 bodů

Mezi téměř třemi stovkami hráčů se nejvíce dařilo Zdeňku Burdychovi staršímu z Velkého Poříčí, který bude náš region reprezentovat v klání nejlepších hráčů východních Čech, kde bude ve hře LCD televizor. Druhá příčka v konečném pořadí patří machovskému Janu Šolcovi, který na vítěze ztratil pouhé tři body. Další tři body za Janem Šolcem skončila Renata Hrubá z Velkého Dřevíče, které patří v konečném účtování místo třetí. Sud piva si za čtvrté místo odveze do Hronova Miloš Kubík, cena za páté místo pak připadne Zuzaně Pannyové z Meziměstí, která ve třinácti odehraných kolech nasbírala celkem 79 bodů. Vynikajícím finišem se mezi nejlepší jedenáctku vklínil Michal Lokvenc z Velkého Dřevíče, který podzimní Tip ligu Náchodského deníku uzavřel se 79 body. Stejný počet bodů, ale horší bodový zisk z posledního kola, posunul Jaroslava Macka z Červeného Kostelce na místo sedmé. O osmé příčce Tomáše Hašpla rozhodl „rozstřel“ s Jaroslavem Mackem. Podle pravidel jsme u posuzování těchto dvou hráčů museli zapátrat až do desátého kola. Oba hráči totiž ve 13., 12. i 11. kole měli stejné bodové zisky, v desátém kole byl však úspěšnější Jaroslav Macek, proto je nyní v konečném účtování před Tomášem Hašplem. Podobným klíčem jsme museli řešit i místo deváté, na kterém je Petra Šolcová z Machova. V porovnání s Tomášem Hašplem a Jaroslavem Mackem však Petra Šolcová zaváhala už v kole dvanáctém, proto jí při stejném bodovém zisku patří až příčka devátá. Stejně jsme museli následně postupovat i při rozhodování o 10. a 11. místě. Tajenku opět vyřešilo kolo desáté, kde byl úspěšnější Tomáš Crha. Na Bohumila Voříška tak zůstalo místo jedenácté.

Nejpočetnější, ale ne nejúspěšnější

Z celkového počtu 276 hráčů byl nejvíce zastoupen Náchod, kde se naší tipovací soutěže zúčastnilo 52 soutěžících. Paradoxem ale je, že nikdo žádný z nich se nedokázal prosadit mezi nejlepší jedenáctku. Nejlepším Náchoďákem tak zůstal na 13. místě Josef Frydrych. Ani druhé nejpočetněji zastoupené město, kterým je Police nad Metují s 22 účastníky, nemá nikoho v elitní jedenáctce. Hned za ní, na 12. místě, je první Poličák, kterým je Jiří Tauc.
Na pomyslném třetím místě se mezi městy umístil Červený Kostelec. Zde se během podzimu naší tipovací soutěže zúčastnilo 20 hráčů. Červený Kostelec má oproti svým dvěma předchůdcům v nejlepší jedenáctce Jaroslava Macka, kterému patří konečná sedmá příčka. O hráče méně, tedy 19, mají nakonec Teplice nad Metují, jejichž nejlepší hráč se nachází až na začátku druhé padesátky konečné výsledkové listiny. Zdaleka nejúspěšnějším městem je Velké Poříčí, kde s námi na podzim hrálo Tip ligu 18 hráčů. Kromě vítězného Zdeňka Burdycha staršícho má Velké Poříčí zastoupení v elitní jedenáctce i díky osmému Tomáši Hašplovi. Na šestém místě v pořadí měst skončilo Meziměstí (16 účastníků). Meziměstí mezi elitou reprezentuje na výborném pátém místě Zuzana Pannyová. O hráče méně jsme pak evidovali v Novém Městě nad Metují a v Hronově.

7.11.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

Noční jezdec se posilnil alkoholem. Hlídka ho zastavila poblíž domu

Ilustrační foto

Obrat v zápase režíroval Klesl

NAŠI PRVŇÁCI z Montessori základní školy Náchod a ZŠ Zbečník

Náchodsko - Každou středu vám představíme čerstvé prvňáčky z našeho regionu.

TIP LIGA: Vítězem devátého kola je Josef Jirásek

Náchodsko - Suverénním vítězem 9. kola se stal JOSEF JIRÁSEK z Horní Radechové, který zariskoval a to mu vyneslo výborných 16 plusových bodů.

První loupež se povedla, druhá skončila fiaskem. Dostal sedm let

Náchod, Hradec Králové - Sedm let vězení udělil soud 30letému Lukáši Tichému za dvě loupeže u náchodského Kauflandu.

Bílé pláště dnes lékaři neobléknou

Královéhradecko - Praktičtí lékaři dnes budou stávkovat. Chtějí upozornit na málo peněz, které jdou do ambulancí, zavedení elektronických receptů a nadbytečné papírování.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení